Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja mam psa - własnego Westa,

a domu jest ich jeszcze 3 : dwa yorki i przygarniety kundel :D

 

i żaden york nie próbuje zjeść szynszyli :roll: Ja miałabym przechlapane noce, nie dość, że głaskać bym szynszylę chciała, to ona latałaby mi po głowie a za nią moje suki, które i tak po mnie łażą. Ale one choć w nocy śpią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruelko faktycznie żywopłot to starszawy już liguster. Posadzony jest przed działką, czy przypadkiem ta droga nie jest drogą gminną ? Myśmy przed działką posadzili sosenki, coby nas od wiatru chroniły, teraz przy wyznaczaniu wyjazdu z działki trzeba było kilka wyciąć i tu schody się zaczęły, pozwolenie aż ze starostwa trzeba było uzyskać :evil: i trwało to ponad 2 miesiące :evil: Powinnaś więc wiedzieć czy liguster rośnie na Twojej drodze żeby można było coś z nim robić. Ale dowiedz się dyskretnie, bo w końcu to krzew nie drzewo :wink: Masz kilka opcji posadzić przed ligustrem mniejsze roślinki np. berberys czy irga która zima będzie mieć ozdobne czerwone owoce. Możesz też zacząć odnawiać liguster w przestrzeni bliżej płotu - sztobry tniesz z własnego żywopłotu, a po kilku latach pielęgnowania go karczujesz stary i na widoku masz piękny nowy żywopłot :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek żywopłot rośnie na naszej ziemi :), sąsiadka jak grodziła to się około 3 metrów odsunęła, aby już tego nie robić, jakby chcieli drogę poszerzać, a przy długości ponad 100 metrów te trzy nie robią różnicy :)

 

Teraz się zastanawiam jak go ożywić :-?

 

Masz kilka opcji posadzić przed ligustrem mniejsze roślinki np. berberys czy irga która zima będzie mieć ozdobne czerwone owoce. - Ten pomysł mi się podoba :)

 

 

Możesz też zacząć odnawiać liguster w przestrzeni bliżej płotu - sztobry tniesz z własnego żywopłotu, a po kilku latach pielęgnowania go karczujesz stary i na widoku masz piękny nowy żywopłot - Ta opcja tez nie jest zła, tylko długoterminowa ;)

 

Dzięki za rady :) ... muszę pomyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek żywopłot rośnie na naszej ziemi :), sąsiadka jak grodziła to się około 3 metrów odsunęła, aby już tego nie robić, jakby chcieli drogę poszerzać, a przy długości ponad 100 metrów te trzy nie robią różnicy :)

 

Teraz się zastanawiam jak go ożywić :-?

 

Masz kilka opcji posadzić przed ligustrem mniejsze roślinki np. berberys czy irga która zima będzie mieć ozdobne czerwone owoce. - Ten pomysł mi się podoba :)

 

 

Możesz też zacząć odnawiać liguster w przestrzeni bliżej płotu - sztobry tniesz z własnego żywopłotu, a po kilku latach pielęgnowania go karczujesz stary i na widoku masz piękny nowy żywopłot - Ta opcja tez nie jest zła, tylko długoterminowa ;)

 

Dzięki za rady :) ... muszę pomyśleć

 

Jeśli chodzi o odsunięcie płotu od drogi to my tez tak mamy, a teraz dopiero się okazało, ze to już nie nasze :evil: dlatego o tym wspomniałam :-?

 

Liguster wygląda na dobrze utrzymany ino starszy nieco, jak obsadzisz go niższymi z przodu to na czas gdy urośnie ten z tyłu będzie w sam raz podałam Ci opcję stosunkowo mało kosztowną, jeśli o pieniądze idzie. Możesz zawsze kupić ,,gotowce" w postaci dobrze wyrośniętych roślin i wtedy efekt masz prawie od razu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam psa - własnego Westa,

a domu jest ich jeszcze 3 : dwa yorki i przygarniety kundel :D

 

i żaden york nie próbuje zjeść szynszyli :roll: Ja miałabym przechlapane noce, nie dość, że głaskać bym szynszylę chciała, to ona latałaby mi po głowie a za nią moje suki, które i tak po mnie łażą. Ale one choć w nocy śpią :wink:

 

Yorki warjują jak widzą szynszyla, ale on je ignoruje, ale West jak go widzi na podłodze dostaje "paraliżu" i stoi nieruchomo :D

śmiechowy widok :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłam się obejrzeć jak wpadłam ;) do ELITY FORUM :o :lol: :lol: :lol: ... dziękuję Wszystkim dla których i z którymi te 1000 postów napisałam :) ... aby nie wdawać się w rzewne przemówienia zapraszam Wszystkich na drinka :)

 

http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/drink1-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...