Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam dziewczynki :) ... musiałam do pracy wpaść choć na chwilkę to zasiadłam, aby zobaczyć co słychać. Kochane jesteście :D dziękuję Wam za troskę i dobre słowo.

 

Dobrosiu to musi być jakowyś wredny wirus :( ... u nas cała trójka, bez męża zawirusowana :( ... wpadłam na chwilkę na Warszawską, a tam takie śniadania, a mnie się cofa :( ... nic jeszcze nie jadałam i jak pomyślę o jedzeniu to ...brrrrr, piję za to dużo płynów mało wyskokowych ;)

 

Mam nadzieję, że już niebawem nam się poprawi, bo cholery można dostać z tym stanem rozmymłania :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że jeszcze żyję ;) ... mam co prawda cały czas gulę w żołądku, której nijak pozbyć się nie da :-? ale plusem tego jest to, że mam jadłowstręt ... nawet na moje ukochane rybki :roll: ... jak tak dalej pójdzie, to żadnej diety nie będę musiała stosować :lol:

 

Chce mi się wiosny !!! Już i natychmiast :)

 

Dzień dobry wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo zdrówka Kochana życzem :p

 

Melduję, że jeszcze żyję ... mam co prawda cały czas gulę w żołądku, której nijak pozbyć się nie da ale plusem tego jest to, że mam jadłowstręt ... nawet na moje ukochane rybki ... jak tak dalej pójdzie, to żadnej diety nie będę musiała stosować

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasie Ty sobie kochana żartów nie rób ;) , bo trzeci dzień na wodzie i ryżowych chrupkach robi swoje ;)

 

Nituś mam nadzieję, że kłopoty zdrowotne nam wszystkim miną, i dobrosiowej i mysiej córeczce również bardzo szybko :) a z każdymi innymi też sobie poradzimy, bo dzielne dziewczynki jesteśmy :) ... a ja już nawet czarodziejską kulę wyciągnęłam i czaruję, czaruję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyś mam nadzieję, że zgryzu nie będzie nawet później ;) Jak słyszę o problemach z ekipami to nie wiem o co chodzi :roll: Miło mi się zrobiło, jak powiedzieli, że im również się ze mną dobrze współpracowało i chętnie by do mnie wrócili ;) :lol: ... to lecimy dalej z tym koksem ;)

Ekipa dekarska tez zapowiada się fajnie :)

 

Wiesz, że dzisiaj były targi szkół licealnych i jutro też będą?

Moje dziecię swoją też reprezentowało chodząc w jukacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyś mam nadzieję, że zgryzu nie będzie nawet później ;) Jak słyszę o problemach z ekipami to nie wiem o co chodzi :roll: Miło mi się zrobiło, jak powiedzieli, że im również się ze mną dobrze współpracowało i chętnie by do mnie wrócili ;) :lol: ... to lecimy dalej z tym koksem ;)

Ekipa dekarska tez zapowiada się fajnie :)

 

Wiesz, że dzisiaj były targi szkół licealnych i jutro też będą?

Moje dziecię swoją też reprezentowało chodząc w jukacie ;)

 

Jezusicku nic nie wiem. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...