Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kruelko, Ty chyba u Edyty pisałaś coś o chemikum?? Pytałam, ale nie wiem czy widziałaś, czy może chodzi o technikum chemiczne i może jeszcze na Saskiej??

 

Tak skończyłam chemika na Saskiej :roll: a czemu pytasz? Nie mów, że Ty też ;)

 

No właśnie ja też :lol: :lol: :lol:

 

Ale ten świat jest mały ;) ale jeżeli cyferki w nicku to, to o czym myślę to ja skończyłam nieco wcześniej ;) a jaki kierunek skończyłaś? i nie mów, że pracujesz w zawodzie :) :o

 

No mały mały rzeczywiście :lol:

Właśnie próbowałam liczyć kiedy skończyłam szkołę i wyszło mi że w 1998 roku, skończyłam ochronę środowiska, a moją wychowawczynią była sławna Pani Tomczak (teraz Krauze) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się minęłyśmy ;) ... ja skończyłam zabezpieczenie antykorozyjne ;) :o :roll: :lol: ... to były szalone lata :) ... glany, prochowce ;) ... echhh ... moją wychowawczynią była cudna i wspaniała Hania Guzowska :)

 

Tomczak ? coś mi to nazwisko mówi? czego ona uczyła?

 

Polskiego uczyła i uczy do tej pory :lol: Bardzo skutecznie :lol: Też ją kocham nad życie :lol: zresztą do tej pory mamy kontakt :lol:

Jak ja zaczęłam szkołę to wprowadzili eksperymentanie ochronę środowiska, ale nie wpadli na to kto nas ma tego uczyć :roll: i przez 5 lat ciągle coś się działo, ciągle zmieniali się nauczyciele :roll: Eksperyment nie był udany niestety :roll:

Ale wpominam te lata bardzo dobrze :lol: Pozapominałam tylko nazwiska nauczycieli 8) :roll: 8) Sławna była wtedy pani Pojda od matematyki :roll: usadzała po pół klasy od razu :roll: naszczęscie mnie nie uczyła :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rrmi kochana :)

glany (zwane też rumunami ;)), dziergane własnoręcznie niepowtarzalne swetry, szyte spódnice z karczkiem z dzinsowych portek, torby szyte ze spodnie, dziadka przedwojenny prochowiec, rurki w kratkę, pogo tańczone z kolegami, koleżanki i koledzy "irokezi", alternatywa, moi ukochani The Cure ( i mojej córki też :)) ... szalone czasy, wspaniałe i niepowtarzalne :lol: :lol: :lol:

 

nam już lepiej, ale się oszczędzamy do 21.03 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punki wszystkich krajów łączmy się (ja miała czerwone włosy robione tuszem kreślarskim mojego ojca)

 

Ja pierdzielę :) Nefcia i Ty tez ;) ... aż mi sie japa uśmiecha na wspomnienie tych szalonych lat :) ... pięęknie było :) ... punkowe, alternatywne imprezy .... o kutka :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punki wszystkich krajów łączmy się (ja miała czerwone włosy robione tuszem kreślarskim mojego ojca)
No ja mialam pod reka tylko tusz taki do piora , bo pisalam piorem .

Stad kolor :lol:

Pogo fajne bylo , jedyny moj taniec w zyciu .

Innych nie zdarza mi sie popelniac teraz jak i kiedys nie zdarzalo sie :D

 

The Cure do tej pory :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...