Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kruela Witam Cię serdecznie.Jestem u Ciebie pierwszy raz.Szkoda że większośc zdjęc sie nie wyświetla.Ale jaki piękny lasek.I oczywiście bardzo ładny domek się zapowiada.

Mam olbrzymią prośbę-wpadła mi w oko twoja propozycja kuchni - dokładnie szafek.Zdradzisz mi kto jest producentem?

http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/kuchnia-1.jpg

Pozdrawiam.[list=]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaka zostawiam dla SIster i lecem dalej :D

 

 

Ty Dobrosiu ja Cie chyba zaraz strzele za te głupoty co wypisujesz. Coz to za róznica wieku jest między nami panienko Vittorio, choc moze jesli chodzi o mądrośc to jest na to pewne przełożenie :)

 

Kruelko, bo dzieciom trzeba pokazywac co to jest muzyka. Moj tato np miał mase winyli z mlodosci i jakims cudem któregos pieknego dnia stracil je wszystkie razem z gramofonem. Fakt, nie jestem wielką fanką tej przedpotopowej muzyki pre-pop-rockandroll, a juz napewno nie elvisa pelvisa, ale mialam wogole szanse uslyszec ze jest cos takiego, no i wiem co krecilo mojego ojca.

A moja córka tez słucha ze mną Cure. A wczoraj wieczorkiem sluchalysmy razem tego:

http://www.youtube.com/watch?v=QL_5LF9Ph9U&feature=related

no[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaka zostawiam dla SIster i lecem dalej :D

 

 

Ty Dobrosiu ja Cie chyba zaraz strzele za te głupoty co wypisujesz. Coz to za róznica wieku jest między nami panienko Vittorio, choc moze jesli chodzi o mądrośc to jest na to pewne przełożenie :)

 

 

Że niby na starość głupieję? :wink: :lol:

 

U nas muza w tle cały czas i to przeróżna.A dziecko moje lubi przede wszystkim szybkie i dynamiczne kawałki.Dostałam soundtrack z Mamma Mia i tak załapała , że cały czas o to mendzi :lol: A jak puszczę , to podspiewuje i tancuje do tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaka zostawiam dla SIster i lecem dalej :D

 

 

Ty Dobrosiu ja Cie chyba zaraz strzele za te głupoty co wypisujesz. Coz to za róznica wieku jest między nami panienko Vittorio, choc moze jesli chodzi o mądrośc to jest na to pewne przełożenie :)

 

 

Że niby na starość głupieję? :wink: :lol:

 

U nas muza w tle cały czas i to przeróżna.A dziecko moje lubi przede wszystkim szybkie i dynamiczne kawałki.Dostałam soundtrack z Mamma Mia i tak załapała , że cały czas o to mendzi :lol: A jak puszczę , to podspiewuje i tancuje do tego :D

 

oj kokietko. Nie ten wiek Dobrosiu, jeszcze nie ten. Ciekawe co Helenka bedzie wymiatała za rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruela Witam Cię serdecznie.Jestem u Ciebie pierwszy raz.Szkoda że większośc zdjęc sie nie wyświetla.Ale jaki piękny lasek.I oczywiście bardzo ładny domek się zapowiada.

Mam olbrzymią prośbę-wpadła mi w oko twoja propozycja kuchni - dokładnie szafek.Zdradzisz mi kto jest producentem?

http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/kuchnia-1.jpg

Pozdrawiam.[list=]

 

[/b]danaf miło, że zajrzałaś :) nie wiem kto jest producentem tych szafek, ale kombinuję jak tu zrobić aby mieć u siebie podobne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...