Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

a szklanki????

 

ja nie wyobrażam sobie sięgać filiżanki do kawusi z szuflady jak express stoi na blacie - o nie !!

 

Ja nie mam szklanek :roll:

Ciepłe napoje pijamy w kubkach lub filiżankach.

 

Ja będę miała jedną ścianę zabudowaną od dołu do góry i pewnie tam wygospodaruję miejsce na szkło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a szklanki????

 

ja nie wyobrażam sobie sięgać filiżanki do kawusi z szuflady jak express stoi na blacie - o nie !!

 

Ja nie mam szklanek :roll:

Ciepłe napoje pijamy w kubkach lub filiżankach.

 

Ja będę miała jedną ścianę zabudowaną od dołu do góry i pewnie tam wygospodaruję miejsce na szkło.

 

no dobra - sie nie sprzeczam :wink: :wink: :D :D

 

zawsze trzeba zrobic tak żeby uzytkownicy byli zadowoleni - czyli ty, małż i córy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć przecie mówię, że smęcę, a Wy to jeszcze kilka domków po drodze wybudujecie, a co najmniej ze dwa razy wystrój kuchni będziecie zmieniać :wink:

Moja ulubiona szafka to taka cała z szufladami, a przed tą głęboką pokłony biję i latarką świecę w jej odchłań by coś znaleźć, a jak już znajdę, to okazuje się, że już przeterminowane i wtedy moje dziecię wrzeszczy że jeść tego nie wolno. I wtedy jeszcze awantura gotowa, ot co - takie są przyczyny braku szuflad :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek :) ale kiedy to będzie ;) toż my same młodziusieńkie jesteśmy :)
I ja mloda i ja :D

 

100 lat dla Mlodej :p

 

Naprawde zupelnie nie rozumiem , ze ja taka wciaz ladna , mloda i atrakcyjna niemalze jak Kazimierz calkiem za chwile bede miala 21 latka :o

 

Zdrowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy piękny dzień przeszedł mi koło nosa :-? ...od rana robiłyśmy z córą porządki i gdyby były na działce to byłoby cudownie ;) a trzeba było odgruzować chałupę ;) przed najazdem gości urodzinowych :) Córka dumna z dziadków, którzy zjedli sushi przez nią robione :) i ani jedno nie zostało :)

 

Młoda dostała między innymi odleciane buty :o :lol: :lol: i oryginalny pas komandosów armii USA :roll: :lol: ... w tych butach jest ode mnie wyższa :o :lol: :lol:

 

Przeglądam katalogi roślin, które zamieszkają na naszej działce ;) ... już zapowiedziałam mężowi, że trzeba działkę przekopać ;) :lol: :lol: ... zapytał tylko, czy całą :o ... oj takie maleństwo to chyba nie kłopot ;) :lol: :lol: :roll: :lol:

 

Jutro jedziemy szczerze popracować i nałapać słoneczka :) :lol: :lol: :lol: ciekawa jestem jak mój dach się czuje? Już nie mogę się doczekać :) Narobię fotek, aby oko nacieszyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooooo....

 

 

to mi przypomniało jak mają lat 15 zakupiłam sobie moje pierwsze martensy, za zaoszczędzoną kasę, w wielkiej tajemnicy przed mamą...

 

jak je pierwszy raz zobaczyłam to się w nich zakochałam... a jak je moja mama pierwszy raz zobaczyła to myślałam, ze mi zejdzie na zawał....

 

łoj chodziłam w nich jakies 6 lat.... moja mama do końca ich nie trawiła, ale na następne buty już mi sama dała kasę :o bo mówiła, że ładne to one nie są, ale za to wytrzymałe jak licho. :wink: :wink: :wink: w tych drugich latam do dziś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...