Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moje dziecię też zachorowało na martensy :D i to te z blaszką w czubku. Inne nie. Musieliśmy zaraz po Świętach pojechać do sklepu i nabyć je drogą kupna. Śmiesznie to wygląda duże buciory (Ola ma rozmiar 39 :o ) i drobniutka dziewczynka. Twardziel z niej jest bo nogi ma cały czas obtarte - jeszcze się jej te buty dobrze nie ułożyły.

 

pozdrawiam Martensówy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecię też zachorowało na martensy i to te z blaszką w czubku. Inne nie. Musieliśmy zaraz po Świętach pojechać do sklepu i nabyć je drogą kupna. Śmiesznie to wygląda duże buciory (Ola ma rozmiar 39 ) i drobniutka dziewczynka. Twardziel z niej jest bo nogi ma cały czas obtarte - jeszcze się jej te buty dobrze nie ułożyły.

 

pozdrawiam Martensówy

 

oooo ja takie miałam, i jeszcze nawet stoją na działce :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli galany są troszkę krótsze bo sięgają tylko do połowy łydki, ale koturna jest właśnie 10 cm i przez to jest wyższa ode mnie.

 

Jak byliśmy w Martensowym sklepie to tam było dużo niezłych butków - były nawet w takie słodkie kwiatuszki :D

Maluszku daj namiary na ten sklep - też chce takie!!! :wink: 8) :lol:

 

Dzień doberek wszystkim! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oli galany są troszkę krótsze bo sięgają tylko do połowy łydki, ale koturna jest właśnie 10 cm :D

Mój małż ma takie... jeszcze z czasów początku studiów... czyli mające dobre 10 lat.. :) Jak ta moda lubi wracać :)

 

A teraz ma na budowę jak znalazł, żaden gwóźdź nie jest mu straszny :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo! :o Już gdzieś, kiedyś przez chwilę widziałam te nooogi! :wink: 8) ... i buty przy okazji też 8) i Ktoś obiecywał, że pofkleja inne zdjęcia innych odjechanych butów... :roll:

 

No czy ja coś mówię... no superaśne są i jusz!!! 8) :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...