Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

O dredach nic nie wiem ;) ... miała pomysł na kolczyki w wardze, ale narazie cisza ;) ... jeżeli chodzi o włosy to bawi się kolorami ;) ... czerwony, fioletowy, różowy ;) ... bawi się też modą :) łączy różne style ;) wykorzystując różne popkultury ;) zwłaszcza japońskie :lol: 8) ... artystyczna dusza :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja marzyłam o dredach , ale niestety włosy za słabe miałam na takie experymenta... :(

 

Piękną czapkę dostał Twój dom Kruelciu , PRZE-PIĘ-KNĄ !!!! :D

 

 

Dziękuję kochana :) ... myślałam, że będzie bardziej rudy :-? a jest taki nieokreślony ... pochmurno było to był bardziej czerwony, ale może jak zaświeci słonko to zrobi się rudzielec :) ... ale ładnie jest położony, równo :) ... trza przyjechać i oblukać :) na żywo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja córcia Kruelko jest bardzo kolorową postacią. To super!!! :)

Taka oryginalna i nieprzecietna, z silną osobowością. :)

 

A szkoła nie krzywi się? Wiem, że różnie to bywa. Ale w liceum to już chyba nie czepiają się każdego kucyka u chłopaka. :-?

 

Oni sa postrzegani jako artyści, bo sa na takich kierunkach ;) ... kulturoznawczy i plastyczny :) ... patrzą na nich jak na oszołomów, ale uczących się przy tym :) i wnoszących świeże wariactwo do szkoły informatycznej ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dach też zmienia kolor w zależności od pogody. I powiem szczerze, że w dzień deszczowy, bez słońca, podoba mi się najbardziej. :roll:

 

Mój chyba tez będzie zmieniał kolor :) ... zobaczę kiedy będzie mi się bardziej podobał :) ... a Ty masz czarny dach?

 

Brązowy. :)

I w pełnym słońcu wygląda jak sraczka. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój dach też zmienia kolor w zależności od pogody. I powiem szczerze, że w dzień deszczowy, bez słońca, podoba mi się najbardziej. :roll:

 

Mój chyba tez będzie zmieniał kolor :) ... zobaczę kiedy będzie mi się bardziej podobał :) ... a Ty masz czarny dach?

 

Brązowy. :)

I w pełnym słońcu wygląda jak sraczka. :lol:

 

to .. piękny ;) ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to .. piękny ;) ....

 

Bez wątpienia, to najpiękniejsza kupka na świecie. :lol: :lol: :wink: :wink:

 

Edyta :) ... uwielbiam Cie za teksty ;););) ... wariatka ;) ... odwołuję, że byłaś grzeczna ;) ... teraz jesteś ... cudnie oszołomska ;)

 

:oops: :oops: :oops: :o :o :o :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)

 

Patrz no jak to sie człowiekowi na starośc w głowie przewraca. :lol:

Nawet usposobienie mi sie zmienia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zmieniają kolor w zależności od oświetlenia :wink: dobrze tylko że niezupełnie :wink:

 

 

Gosiek :) Ty masz czerwonego-rudzielca :) i tez zmienia kolor w zależności od oświetlenia? ;)

 

 

dach mam ceglasty :roll: :o taki chciałaaaaaaaaaam - w zasadzie jasno brązowy chciałam, ale w zależności od oświetlenia jest bardziej lub mniej czerwony :o :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...