Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kruelcia dostałam mapkę ... ślicznie dziękuję....

 

 

a moje Bączki jak jedziemy w rtamte strony to zawsze są w "roboczych ubrankach "

 

 

buziaki zostawiam na caly dzień.... i strasznie Ci zazdroszczę tych roślinek.... i myślę, że to dobrze, bo będa pięknie rosły :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruelcia dostałam mapkę ... ślicznie dziękuję....

 

 

a moje Bączki jak jedziemy w rtamte strony to zawsze są w "roboczych ubrankach "

 

 

buziaki zostawiam na caly dzień.... i strasznie Ci zazdroszczę tych roślinek.... i myślę, że to dobrze, bo będa pięknie rosły :p

 

Też będziesz miała śliczny ogród :) ... tymczasem ja zazdraszczam zaawansowania prac w domku :D ... przyjeżdżajcie to chłopaki poszaleją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... no dziś to jeszcze nic nie mogę powiedzieć... wszystko zależeć będzie od OK-owych wykopalisk i stanu wód na działce :x

 

 

Ale po ciuchutku licze na to, że i mój będzie piękny :)

 

 

W ubiegłą niedziele miałam miec kolejne szkice ogródka, ale nawet nie podejmuję sie ponaglac czegokolwiek, bo jak nie mam planu to nie wiem co kupić i siedze na dooopsku... a tak bym lotów dostała i co, i co? Szanowny by miał ciężki żywot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znam :) coprawda próbki jej pracy były u mnie w dzienniku dośc dawno, ale na pewno odszukasz... to jest dziewczyna z forum inez2007... tylko, że ona w przyszłym miesiącu ma rozwiązanie... i nie wiem czy jeszcze przyjmuje zlecenia... bo z noworodkiem to ciężko się pracuje.... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jakiś park jurajski mógł się przyśnić :wink:

 

 

dobry mówię, choć słonka nie widzę, wszędzie zostawiam więc zapachy wiosny

 

 

http://lh6.ggpht.com/_ms5LDRO-Qns/SYcRYxfTAOI/AAAAAAAAAt4/wuNv9kfaE-E/s800/bez%20Meyera%20%281%29%20%5BRozdzielczo%C5%9B%C4%87%20Pulpitu%5D.jpg

 

 

Zadanie na dziś: znaleźć przynajmniej jedno szczęście* 8) , ja znalazłam dwa, ale szukam dalej... :wink: :D :D ... przyda się na zaś...

-----------------------------------------------------

*pięciopłatek 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jakiś park jurajski mógł się przyśnić :wink:

 

 

dobry mówię, choć słonka nie widzę, wszędzie zostawiam więc zapachy wiosny

 

 

http://lh6.ggpht.com/_ms5LDRO-Qns/SYcRYxfTAOI/AAAAAAAAAt4/wuNv9kfaE-E/s800/bez%20Meyera%20%281%29%20%5BRozdzielczo%C5%9B%C4%87%20Pulpitu%5D.jpg

 

 

Zadanie na dziś: znaleźć przynajmniej jedno szczęście* 8) , ja znalazłam dwa, ale szukam dalej... :wink: :D :D ... przyda się na zaś...

-----------------------------------------------------

*pięciopłatek 8)

znalazłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się zamelduję :) ... wczoraj dotarliśmy do domu o 22, a dzisiaj o 21,30 :o ... sadzenie się udało :) ale nie wszystkie roślinki dojechały, więc będzie dosadzanie :).

 

Moja siostra się ze mnie uśmiała, że namacham się przy pokazywaniu, gdzie te roślinki trzeba posadzić, a małż sadzi ;) ... Narobiłam się wczoraj. Dzisiaj mniej, bo imieniny córki były organizowane, więc robota przy okazji była robiona ;)

 

Zakochuję sie coraz bardziej i bardziej i bardziej :) w moim domku przyszłym :) coraz lepiej sie tam czuję i dom do mnie coraz bardziej przemawia :lol:

Dzisiaj mi siostra podsunęła jeszcze pomysł na modyfikacje malutką przy stryszku na górze :) i musimy się dobrze zastanowić, bo to może być dobry pomysł :)

 

W sobotę odwiedziła nas pasie z rodzinką :) bardzo dziękuję za bardzo miłą wizytę :lol:

 

... powiem Wam, że ciężko wyjeżdża nam się z naszej wsi :-? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki witam sie i na dłużej znikam :-? Mam do nadrobienia kilka spraw. Musze napisać zaległą pracę, zdać egzamin, odebrać licencję :) ... a juz mam niezłe opóźnienie. Nie będzie mnie na FM, ale jak wrócę dam znać :) ... buziaki wiosenne dla wszystkich odwiedzających moje komentarze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki witam sie i na dłużej znikam :-? Mam do nadrobienia kilka spraw. Musze napisać zaległą pracę, zdać egzamin, odebrać licencję :) ... a juz mam niezłe opóźnienie. Nie będzie mnie na FM, ale jak wrócę dam znać :) ... buziaki wiosenne dla wszystkich odwiedzających moje komentarze :)

szkoda, że nas opuszczasz, ale jak mus, to mus.

Pisz tą pracę, zdaj egzamin, odbieraj licencję i wracaj do nas szybko. Będziemy czekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...