Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

Za kawkę dziękuję :) bardzo. Może postawi mnie na nogi. Dzisiaj pracuję z dzieciem swoim, które z uwielbieniem eksploatuje niszczarkę ;) :lol: :lol:

 

Maluszku lecą ze szkółek :) ... świerki już odebrane stoją na balkonie a ja nóżkami przebieram, aby pojechać na wieś je posadzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Za kawkę dziękuję :) bardzo. Może postawi mnie na nogi. Dzisiaj pracuję z dzieciem swoim, które z uwielbieniem eksploatuje niszczarkę ;) :lol: :lol:

 

Maluszku lecą ze szkółek :) ... świerki już odebrane stoją na balkonie a ja nóżkami przebieram, aby pojechać na wieś je posadzić :)

ale z jakiej szkółki? Daj namiary plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku a jakie roślinki chcesz? ... np. świerki mam 4 letnie - 50 cm po 1,2 :)

 

dzisiaj moja sąsiadka dała mi namiar na gościa, który w naszych okolicach ;) ma różne roślinki w niezłych cenach. Ja się napaliłam na lawendę :) ale ma różne inne.

Mów biegusiem co potrzebujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza nie kracz - jutro mam miec badania gruntu.Nie chcę w deszczu tego robić :-?

 

daleka jestem od krakania, ja czarna co prawda ale nie wrona :wink: :wink: :wink:

bo mnie uciszyć mozna a wronę to......trzeba odstrzelic żeby dziub zamknęła :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

pani pogodynka tak mówi od rana w TV i Radio :( :( :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza nie kracz - jutro mam miec badania gruntu.Nie chcę w deszczu tego robić :-?

badania gruntu to jeszcze nic. Mi więźbe montują :roll:

Czesc Kruelciu

 

 

O jesoooo , już więźbę???? :o

 

A ile im to zajmie? Mam jeszcze troszkę czasu I hope :roll:

 

 

Myszka Ty sie w końcu zdecydowałas na styropian z grafitem czy zwykły dajesz? I ile dajesz na posadzkę i czy też szary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku a jakie roślinki chcesz? ... np. świerki mam 4 letnie - 50 cm po 1,2 :)

 

dzisiaj moja sąsiadka dała mi namiar na gościa, który w naszych okolicach ;) ma różne roślinki w niezłych cenach. Ja się napaliłam na lawendę :) ale ma różne inne.

Mów biegusiem co potrzebujesz :)

Kochana - ja potrzebuję bardzo dużo różnych roślinek.

A co on ma konkretnego?

 

Kruelko - będziesz jutro u Nefci? Jeśli tak to mogę przywieźć projekt mojego ogrodu i powiesz mi co ewentualnie mogę u niego kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...