Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zuza nie kracz - jutro mam miec badania gruntu.Nie chcę w deszczu tego robić :-?

 

A ja nawet w deszcz bede sadzić ;) ... Dobrosiu czy Ty sypiasz czasami?

 

czasami.....ale dokładny grafik zna tylko mój M. :wink: :D

 

To poproś o zmianę i czas na sen ;) .... zdrówka Ci dużo życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza nie kracz - jutro mam miec badania gruntu.Nie chcę w deszczu tego robić :-?

 

A ja nawet w deszcz bede sadzić ;) ... Dobrosiu czy Ty sypiasz czasami?

 

czasami.....ale dokładny grafik zna tylko mój M. :wink: :D

 

To poproś o zmianę i czas na sen ;) .... zdrówka Ci dużo życzę :)

 

Kotku , grafik układam JA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza nie kracz - jutro mam miec badania gruntu.Nie chcę w deszczu tego robić :-?

badania gruntu to jeszcze nic. Mi więźbe montują :roll:

Czesc Kruelciu

 

 

O jesoooo , już więźbę???? :o

 

A ile im to zajmie? Mam jeszcze troszkę czasu I hope :roll:

 

 

Myszka Ty sie w końcu zdecydowałas na styropian z grafitem czy zwykły dajesz? I ile dajesz na posadzkę i czy też szary?

No jeszcze z tydzien mniej więcej. A potem do iebie lecą, tylko u mnie troche ogarną. Na elewacje napewno szary. Koszt 20 bialego-113 zeta, szarego 20-tki- 123. Na podłoge jeszcze mysle, ale zaplanowałam 15 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

 

http://img13.imageshack.us/img13/5166/dzieciol2.jpg

 

dzięcioł w drzewo pukał :wink:

 

Kruelko jeżyna czeka, ale wykopać ją to tortura i ciężar wielki. Jedną już wywiozłam. nie wiem czy będzie Ci się chciało przyjechać i kopać, kopać :roll: Może w tym roku ukorzenię to będą malutkie sadzonki dużo łatwiejsze do transportu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza nie kracz - jutro mam miec badania gruntu.Nie chcę w deszczu tego robić :-?

badania gruntu to jeszcze nic. Mi więźbe montują :roll:

Czesc Kruelciu

 

 

O jesoooo , już więźbę???? :o

 

A ile im to zajmie? Mam jeszcze troszkę czasu I hope :roll:

 

 

Myszka Ty sie w końcu zdecydowałas na styropian z grafitem czy zwykły dajesz? I ile dajesz na posadzkę i czy też szary?

No jeszcze z tydzien mniej więcej. A potem do iebie lecą, tylko u mnie troche ogarną. Na elewacje napewno szary. Koszt 20 bialego-113 zeta, szarego 20-tki- 123. Na podłoge jeszcze mysle, ale zaplanowałam 15 cm

 

Dzięki - zastanowię sie nad tym szarym.Ale głównie chodziło mi o styro na podłogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maliny zakupione :) i niebawem będą posadzone :) ... chyba powinnam dziennik uzupełnić ale czasu nie mam wcale :-?

 

Miłego dnia wszystkim życzę :)

 

posadziłam u siebie :) i ciekawa jestem co z tego będzie ;) a może takie piękne :)

 

 

http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/kiwi2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :p ostatnio powojażowałam trochę po naszym pięknym kraju nie omijając żadnego większego centrum ogrodniczego i stwierdzam autorytatywnie: słynny niegdyś Florexpol zeszedł na psy :o wybór niewielki, ceny obłędne a z klientów- ja jedna :lol: Bardzo dużo odmian różnej wielkości a jednocześnie najtaniej spotkałam w Kurowie przy trasie lubelskiej. Hurt już od 30szt to 7-8zł za np. iglaki kolumnowe 80-cm, które u nas są po 12-14zł :o Ludzisków mrowie

http://foto3.m.onet.pl/_m/0ac1b15c255d2394ad8d696bc06a9717,10,19,0.jpg

choć to dzień powszedni. Wyszłam chora ale z postanowieniem że tu wrócę z przyczepą gdy teren w miarę do sadzenia przygotuję :wink:

Na razie chociaż dwa maluszki zabrałam do samochodu - to te gołe jeszcze patyki w czarnych doniczkach

http://foto1.m.onet.pl/_m/df9e6fc9431467ba49ac003717fbf9b1,10,19,0.jpg kto zgadnie co o jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...