Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziewczynki i chłopcy ;)

 

Wzięłam sobie trzy dni urlopu :) ... stwierdziłam, że swoje wagary uoficjalnię ;) musiałam i już :) dla swojego zdrowia psychicznego :) Rozstaję się ze swoim ulubionym komputerkiem marki ....(będzie sobie w torbie siedział :);) ... odwyk nikomu nie zaszkodził ;)

 

Środa :) ... jadę na wieś upolować roślinki :)

Czwartek:) ... wieś, wieś, wieś ... juz nie mogę się doczekać :)

Piątek :) ... fryzjer, roślinki, wieś :)

Sobota ;) ... wieś :)

Niedziela :) ... wieś na wsi :)

 

Cuuuuuudne dni sie szykują :) ... ale nie myślcie, że będę spać do niewiadomoktórej ;) nic z tego ! ... będe wstawać wcześniej, ale już się nie mogę doczekać :)

 

Trzy dni to stanowczo za mało, aby nadrobić wszystkie zaplanowane rzeczy :-?

 

 

Miło mi będzie jeżeli ktoś do mnie mimo wszystko do mnie zajrzy ;) ....

 

 

To na wszystkie dni stawiam :) wiosnę :) ...

 

i co to za kwiat ?

 

http://i608.photobucket.com/albums/tt168/Eleonora_Kruelki/brzoskwinia__kwiat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że już kwitną gdzie nie gdzie to pewnie migdałowiec

 

Gatunek trujący

Śliwa migdał (Prunus dulcis P. Mill.), nazywana także migdałowcem lub migdałem - gatunek rośliny wieloletniej z rodziny różowatych. Pochodzi prawdopodobnie z Azji Środkowej i Azji Mniejszej. :roll:

 

 

zgadłam?

 

Nie wpadłabyś do mnie w czwartek po jeżynę :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że już kwitną gdzie nie gdzie to pewnie migdałowiec

 

Gatunek trujący

Śliwa migdał (Prunus dulcis P. Mill.), nazywana także migdałowcem lub migdałem - gatunek rośliny wieloletniej z rodziny różowatych. Pochodzi prawdopodobnie z Azji Środkowej i Azji Mniejszej. :roll:

 

 

zgadłam?

 

Nie wpadłabyś do mnie w czwartek po jeżynę :roll: :roll:

 

Gosienko :) ... nie zgadłaś ;) .... napisz mi na priw gdzie bedziesz , bo będe śmigac po mieście to może i do Ciebie mnie zapoda ;) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jabłoń ? Ale za duuuużżżżaaaa

 

 

To pewnie różanecznik, nie ? Kruelcia :)

 

Nefka ;) .... moja kochana nieogrodniczko ;) ... rozkminiłas mnie ") ....

 

 

obrze już się szybko przyznaję : ) .... to kwiat brzoskwini jest :) ... piękny prawda?

 

No to praaaawie trafiłam :) Mówiłam, że różanecznik (kuźwa, muszę sprawdzić co to jest ten różanecznik ....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno......

podpowiedź pierwsza: obydwa czerwonolistne

bratki ok. :lol: :lol: :lol:

 

Jak widzę ;) to będę sobie dłuuugo zgadywać po tych badylach ;) ... buki? klon? lilaki? ... ło matko dużo tego jeszcze jest :) ... kobieto bądż człowiekiem i powiedz co to ? :) :lol:

 

To bliżej - leszczyna czerwona o pędach poskręcanych w korkociąg "Red Majestic", w głębi jebucek- buk Purpurea Pendula :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimno......

podpowiedź pierwsza: obydwa czerwonolistne

bratki ok. :lol: :lol: :lol:

 

Jak widzę ;) to będę sobie dłuuugo zgadywać po tych badylach ;) ... buki? klon? lilaki? ... ło matko dużo tego jeszcze jest :) ... kobieto bądż człowiekiem i powiedz co to ? :) :lol:

 

To bliżej - leszczyna czerwona o pędach poskręcanych w korkociąg "Red Majestic", w głębi jebucek- buk Purpurea Pendula :wink:

 

Leszczyna po głowie mich chodziła, ale taka powykręcana :o ale jak poznać buk bez liści :o :roll:

 

Amelio jak sunia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...