Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

 

Spotkanko przelotowe ;) ... i Twoja chałupka rzuciła się nawet w oko ;)

 

:o :o :o :o :wink:

 

Jakim cudem?????

 

cudem motoryzacyjnym ;) ...

 

Zaraz....zaraz.....to gdzie Wy sie spotkałyście w końcu?

 

Byłyście i nie wpadłyście do mnie? :(

 

 

U Ciebie było pusto :( więc n ie wchodziłyśmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia zapytaj gdzie nas nie było ;) będzie prościej ;) ... pełna objazdówka kilkugodzinna :) ... cuuuudny dzień :) ... jak ma się urlop to trzeba korzystać :) ... szkoda, że doba taka krótka :-?

 

To ja wiem 8) gdzie Was nie było :-?

Chyba cosik przemarzłam, bo zaczyna mnie febra trząść :o idem pod pierzynę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia zapytaj gdzie nas nie było ;) będzie prościej ;) ... pełna objazdówka kilkugodzinna :) ... cuuuudny dzień :) ... jak ma się urlop to trzeba korzystać :) ... szkoda, że doba taka krótka :-?

 

To ja wiem 8) gdzie Was nie było :-?

Chyba cosik przemarzłam, bo zaczyna mnie febra trząść :o idem pod pierzynę :wink:

 

Gosieńko ale ugadałam z małżem i w sobotę jesteśmy :) ... no chyba, że gospodynię zmoże jakieś nieboże ;) :lol: :lol: ... sorki za rymy, ale to napewno z dotlenienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki i chłopcy ;)

 

Wzięłam sobie trzy dni urlopu :) ... stwierdziłam, że swoje wagary uoficjalnię ;) musiałam i już :) dla swojego zdrowia psychicznego :) Rozstaję się ze swoim ulubionym komputerkiem marki ....(będzie sobie w torbie siedział :);) ... odwyk nikomu nie zaszkodził ;)

 

Środa :) ... jadę na wieś upolować roślinki :)

Czwartek:) ... wieś, wieś, wieś ... juz nie mogę się doczekać :)

Piątek :) ... fryzjer, roślinki, wieś :)

Sobota ;) ... wieś :)

Niedziela :) ... wieś na wsi :)

 

 

 

Dziękuję Kruelciu, Dobrosiu, Mysiu i Nefciu za odwiedziny, posiedziny plotkowiny i wybawiny... śliczne miny... :wink: , ale Księciunio mi gwizdnął kabelek za Wielką Wodę i fotorelacji nie będzie... :( :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki i chłopcy ;)

 

Wzięłam sobie trzy dni urlopu :) ... stwierdziłam, że swoje wagary uoficjalnię ;) musiałam i już :) dla swojego zdrowia psychicznego :) Rozstaję się ze swoim ulubionym komputerkiem marki ....(będzie sobie w torbie siedział :);) ... odwyk nikomu nie zaszkodził ;)

 

Środa :) ... jadę na wieś upolować roślinki :)

Czwartek:) ... wieś, wieś, wieś ... juz nie mogę się doczekać :)

Piątek :) ... fryzjer, roślinki, wieś :)

Sobota ;) ... wieś :)

Niedziela :) ... wieś na wsi :)

 

 

 

Dziękuję Kruelciu, Dobrosiu, Mysiu i Nefciu za odwiedziny, posiedziny plotkowiny i wybawiny... śliczne miny... :wink: , ale Księciunio mi gwizdnął kabelek za Wielką Wodę i fotorelacji nie będzie... :( :wink: :lol: :lol: :lol:

 

 

I bardzo dobrze ;) i niech nie odda ;) ... o zdjęciach rzecz jasna mówię :) i kabelkach tambien ;)

 

raśka .... szacun dla Kuby :) ... mam cały czas jego widok siedzącego na kominie :) ... bardzo fajnego i mądrego masz syna:) .... specjalne i szczególne pozdrowienia dla Igi :) ślicznej i delikatnej :)

 

 

Dzięki za postój i bardzo miłe towarzystwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kruelciu,

 

dziękuję za miłe nocne pogawędki :D :wink: i do zobaczyska :D

 

http://www.bratekbb.pl/zdjecia/saucer_magnolia_closeup_lar_1_.jpg

 

OOOOOOOOOOOO! To moje ukochane! 8) Wczoraj z Nefcią się zgadałyśmy, że jej też! :D :D :D

 

 

Dzień doberek!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...