Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

raśka .... szacun dla Kuby :) ... mam cały czas jego widok siedzącego na kominie :) ... bardzo fajnego i mądrego masz syna:) .... specjalne i szczególne pozdrowienia dla Igi :) ślicznej i delikatnej :)

 

 

Dzięki za postój i bardzo miłe towarzystwo :)

 

Bardzo dziękuję w imieniu młodych... :oops:

 

A teraz specjalnie dla Ciebie od Kuby - zdjęcie demolki zrobione z komina... 8) :D :D

 

http://img24.imageshack.us/img24/3661/drzewawycinkaimg6074.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

raśka .... szacun dla Kuby :) ... mam cały czas jego widok siedzącego na kominie :) ... bardzo fajnego i mądrego masz syna:) .... specjalne i szczególne pozdrowienia dla Igi :) ślicznej i delikatnej :)

 

 

Dzięki za postój i bardzo miłe towarzystwo :)

 

Bardzo dziękuję w imieniu młodych... :oops:

 

A teraz specjalnie dla Ciebie od Kuby - zdjęcie demolki zrobione z komina... 8) :D :D

 

http://img24.imageshack.us/img24/3661/drzewawycinkaimg6074.jpg

 

Uuuaaau! Ale rzeź :roll:

Masz materiał na ogniska na kilka miesięcy do przodu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia zapytaj gdzie nas nie było ;) będzie prościej ;) ... pełna objazdówka kilkugodzinna :) ... cuuuudny dzień :) ... jak ma się urlop to trzeba korzystać :) ... szkoda, że doba taka krótka :-?

 

To ja wiem 8) gdzie Was nie było :-?

Chyba cosik przemarzłam, bo zaczyna mnie febra trząść :o idem pod pierzynę :wink:

 

Gosieńko ale ugadałam z małżem i w sobotę jesteśmy :) ... no chyba, że gospodynię zmoże jakieś nieboże ;) :lol: :lol: ... sorki za rymy, ale to napewno z dotlenienia ;)

 

To się może wybierzecie zbiorowo kawałek dalej teszsz na chfilke? My będziemy pewnie od jakiejś 14 do 19...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani dobrze, że jesteście jak mnie nie ma ;) Wczoraj z działki wyjechałam o 20,30, urobiona po pachy ;)

 

Przyjechał Stary spokojnie pomierzyć otwory ;) ale ten spokój przerywał co chwila telefon ;) i nawet sobie ze znajomymi dziewczętami pogadałam :lol:

 

Zmykam, bo wyjeżdżamy i wracamy dopiero w niedzielę, więc z żalem serca na moją działeczkę na roboty nie pojadę :(

 

Bużka dla wszystkich i miłego weekendu życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się może wybierzecie zbiorowo kawałek dalej teszsz na chfilke? My będziemy pewnie od jakiejś 14 do 19...

 

barranki drogie ja bardzo chętnie do was wjade na chate ;) ale dzisiaj nie dam rady :( bo o 14 musze być u mojej siostry :) ... do Gosi wpadamy jak po ogień i lecimy dalej.

Ale przyjdzie taki dzień, że tarasik, leżaczek .... ;) ... pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się może wybierzecie zbiorowo kawałek dalej teszsz na chfilke? My będziemy pewnie od jakiejś 14 do 19...

 

barranki drogie ja bardzo chętnie do was wjade na chate ;) ale dzisiaj nie dam rady :( bo o 14 musze być u mojej siostry :) ... do Gosi wpadamy jak po ogień i lecimy dalej.

Ale przyjdzie taki dzień, że tarasik, leżaczek .... ;) ... pozdrawiam :)

 

 

 

Przyjdzie taki dzień :roll: Bo się gospodyni nie wyrobiła i do mnie nie dojechała :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...