Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Trzeba było od razu za mnie pójść ..:)

 

do fryzjera jak mniemam? ... jak trzeba to pójdę bo fryzjerka fajna jest :)

 

Ja już nie pamiętam kiedy byłam :(

 

Ja właśnie też już nie pamiętałam i zaczęłam popadać w depresję fryzurową ;) dlatego poszłam i już mi lepiej - jak mówi mój syn ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapóźniłam się z PITem :-? :roll: :o straaasznie :( .... jutro z rana grzeję do US :-?

 

A nie lepiej na pocztę ? Pewnie mniejsza kolejka a i atmosfera przyjaźniejsza :)

Czy ja wiem czy na poczci tak przyjemniej? :roll: Chyba jednak wole us. Moja jutrzejsza wizyta W us bedzie na wagę złota normalnie bo musze im powiedziec ze za sprzedane mieszkanie buduję domek. Pita złożyłam wczoraj.

Kruelciu napewno wyglądasz ślicznie z nową fryzurką. A jeszcze jak się uśmiechniesz to juz wogóle.Mowisz asymetria? Nieźle. Ja narazie zapuszczam ...pazury w ziemię :roll:. U fryzjera byłam ostatni raz jakoś w luuuuutym. Co mi tam, na budowie i tak nie mam lustra. Całuski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruelciu napewno wyglądasz ślicznie z nową fryzurką. A jeszcze jak się uśmiechniesz to juz wogóle.Mowisz asymetria? Nieźle. Całuski

 

 

Uwielbiam Was :) ... nie widziałyście a uwierzyłyście :) ... mojej córce i mężowi sie podobam :)

 

PITa musze jutro sprzedać do US ;) ...juz dawno nie czekałam do ostatniego dnia :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruelciu napewno wyglądasz ślicznie z nową fryzurką. A jeszcze jak się uśmiechniesz to juz wogóle.Mowisz asymetria? Nieźle. Całuski

 

 

Uwielbiam Was :) ... nie widziałyście a uwierzyłyście :) ... mojej córce i mężowi sie podobam :)

 

PITa musze jutro sprzedać do US ;) ...juz dawno nie czekałam do ostatniego dnia :o

 

A ja cały dzień przewracam dom do góry nogami w poszukiwaniu Księciuniowego pit-a i ku.wa nie znalazłam!!! :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...