Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witanko słoneczne

 

 

http://img523.imageshack.us/img523/4421/dzialka30042009018.jpg

 

 

 

http://img204.imageshack.us/img204/7351/dzialka30042009020.jpg

 

 

 

Moi pod wrażeniem Twej osobowości, dziękuję za wizytę i dla pamięci kwiatki zostawiam

 

 

Gosieńko :) za cudne kwiatki dziękuję :) i za komplimenta też :oops: ;)

 

 

Chciałam zeznać, ze jeżyna posadzona i cała reszta też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwilkę zajrzeć i zobaczyć co na FM piszczy ;) ... dwa dni spędziliśmy na działce robiąc na niej porządki, ale końca nie widać :roll: Już po nocach śnią mi się prace ogrodniczo-porządkowe ;) i budzę się już zarobiona.

 

Jutro tradycyjnie jedziemy na wieś popracować, posadzić, podlać, poprzewozić ;) .... jakoś samo na p mi wyszło ;) :roll: ... więc może zaraz polecę i pośpię, pośpiewam, pomodlę ;) ... a z rana popielę .... ;) :lol: potem pojem, popiję ;) ... a teraz się pożegnam i pościelę ;) :lol: :lol: :lol: ... pa pa pa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio stałam się bardzo rzadkim gościem u siebie w komentarzach :-? nie mówiąc o dzienniku :roll: :o , którego zaniedbałam okrutnie ... ale mocno się zastanawiam, czy nie zamknąć go w ogóle.

 

Obiecałam córce, ze więcej czasu będę spędzać w domu (czytaj w realu :)):) ... dlatego wpadam na chwile nadrobić zaległości i spadam bajkę czytać młodszemu dzieciu ;) a potem z córą film obejrzeć :)

 

 

... przebiegnę jeszcze przez FM ;) i wracam do reala :) ... buziaki dla Wszystkich zostawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to dla siebie... Myśmy zaczęli pisać (hmmmmm :oops: ) go właśnie dlatego, żeby zapamiętać tę historię. Jeśli ktoś przeczyta jeszcze, to miło, ale tak naprawde to egoistyczne pobudki... A więc jak najbardziej zdrowe :wink:

Dlatego nie rusz, jest co podglądać póki się czlowiek osobiście nie wytarga na wasz koniec świata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosieńko :) dzięki kochana za wsparcie :) ... jakaś mnie dzisiaj złapała nostalgia dziennikowa :-? ... po co komu, czemu i na co, po co :)

 

Jak to po co i komu..... :o

Nie myśl tak w ogóle. Poczekalj aż minie Ci nostalgia i zobaczysz, że jutro juz inaczej na to spojrzysz. Szkoda byłoby nie oglądać tak pięknego domu. :(

Nie rób nam tego....plizzzzzz....... :lol:

 

Ściskam mocno. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to dla siebie... Myśmy zaczęli pisać (hmmmmm :oops: ) go właśnie dlatego, żeby zapamiętać tę historię. Jeśli ktoś przeczyta jeszcze, to miło, ale tak naprawde to egoistyczne pobudki... A więc jak najbardziej zdrowe :wink:

Dlatego nie rusz, jest co podglądać póki się czlowiek osobiście nie wytarga na wasz koniec świata...

 

Barranki kochane :) .... juz kilka razy byłyście zapraszani ;) .... a i Kruelki na Wasz tarasik bardzo chętnię się wproszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...