Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Eleonora Kruelki - Komentarze


Recommended Posts

i Barranki2 maja rację, dla siebie i po to byśmy i my my mogli zaglądać, komentarze to pogaduchy często, ale dziennik dla nas jest i dla innych którzy chcą czerpać doświadczenie od bardziej doświadczonych :roll: :wink: - jedni mówią sobie o tak bym nie zrobił, inni - o właśnie tak mi się podoba i też tak zrobię. A teraz gorący okres, piekna pogoda więc kto nie musi nie siedzi przy kompie, ale jak tylko plucha nastanie zobaczymy wszyscy ile nam się nadziało na budowach :roll: :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gosieńko :) dzięki kochana za wsparcie :) ... jakaś mnie dzisiaj złapała nostalgia dziennikowa :-? ... po co komu, czemu i na co, po co :)

 

Jak to po co i komu..... :o

Nie myśl tak w ogóle. Poczekalj aż minie Ci nostalgia i zobaczysz, że jutro juz inaczej na to spojrzysz. Szkoda byłoby nie oglądać tak pięknego domu. :(

Nie rób nam tego....plizzzzzz....... :lol:

 

Ściskam mocno. :)

 

 

Edyta :) .. dzięki za Wszystko :) , dzieki za Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elcia, Ty mnie nie wkurzaj , bo CIę pogonię :):)

 

Nie ryzykuj :D :D :D

 

A wybierzemy się, wybierzemy, tylko czort wie kiedy, bo jakiś potwór zjada ten czas teraz w sposób niesamowity... I strasznie mlaska

Jak wszystko dobrze pójdzie, to:

1. jutro mam na budowie przesympatycznego gościa od drewnianych elewacji, żeby obgadać drewniane fragmenty co jeszcze będą; ślusarza, który zbada jak zrobić mocowania do szyn do jeżdżących żaluzjów; faceta od bramy, który ją wreszcie wyreguluje, a potem pędzę na dwa spotkania i nocny dyżur do roboty

2. w czwartek prowadzę gazetę

3. w piątek jedziemy szukać kamieni na szaniec (wiatrołap, kuchnia, spiżarnia), a potem do roboty

4. w sobotę o 7 rano przyjeżdża Eimund i robi wylewkę w garażu

5. w niedzielę mam komunię młodszej córy

6. w poniedziałek o 7 rano przyjeżdża materiał na ocieplenie strychu i styropian na ocieplenie domu i zaczyna się tynkowanie i ocieplanie...

 

I kiedy żyć? Zaraz wyciągamy wino i 16 odcinek 3 serii LOST. Bo mam dość :D

I trzymaj się i nie daj się żadnemu złemu, bo my przyjdziemy i normalnie, po chłopsku mu damy w r...j :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barranku - popatrz na to w ten sposób :

- masz chałupę - nie każdy ma to szczęście

- maszpracę -nie każdy ma tak dobrze

- masz "parę"- bo piszesz "my" - to już wyjątkowy fart

- masz hobby (wylewki ? okkkkk :):):))

 

A Kruelci to ja się nie bojam nic a nic :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barranku - popatrz na to w ten sposób :

- masz chałupę - nie każdy ma to szczęście

- maszpracę -nie każdy ma tak dobrze

- masz "parę"- bo piszesz "my" - to już wyjątkowy fart

- masz hobby (wylewki ? okkkkk :):):))

 

A Kruelci to ja się nie bojam nic a nic :):)

 

No wiem, no wiem, ale co jakiś czas każdy popada w coś, na przykład w obłędzik albo w szaleństewko... :wink:

 

A Kruelci to się nie bojamy tylko o jej smile (rzutujące na dziennik) się bojamy i temu co ją odsmila chcemy dać po łbie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ mi sie oberwało po uszach ;) ... nie wiem czy mam Wam dziękować czy strzelić focha ;)

 

Ale troszkę mniej mnie będzie, bo obiecałam rodzinie, że będą mnie więcej mieli :) ... ale będę zaglądać, podglądać i czasem dam znać pisemnie, że żyję :)

 

Lecę teraz pozaglądać tu i ówdzie, a potem biegnę z córą, ja do kosmetyczki a Gabi do fryzjera :) ... dzień kobiet sobie robimy :) a moje chłopaki sami będą się rządzić w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......... ale w oknie będzie można girkami podyndać, co?

 

 

 

Kruelciu kochana... :) nie fochaj się na nas... bym Ciem kochamy i dlatego się tak domagamy Twej obecności :)

 

 

Nituś i ja się za Tobą stęskniłam :) ... nawet miałam przez chwilę pojechać dziś na działkę i o Ciebie zahaczyć, ale wyczytałam, że chorzy jesteście :-? ... kurujcie się dzielnie.

 

 

A na oknie posiedzieć i pogadać zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...