Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

projekt STYLOWY 2 pracownia DOMY Z WIZJĄ


Recommended Posts

Okradli nam budowę. Przedłużacz i szlauch trzeba było schować. Ale dachowcy zostawili gotowe do założenia obróbki , haki do rynny i rynny. ktos zapieprzył cały komplecik białych rynien Galeco. Nie wzieli dużych białych arkuszy blachy i wielu innych ciekawych sprzetów. Wniosek zatem ,że złodzieje byli pieszo! Sprawa zgłoszona na policji po 2 dniach bo nie było dachowców i nie mieliśmy świadomości ,że zginęło coś więcej niż przedłużacz. Już za późno było na psa bo zbyt dużo zapachów. Pozostaje mi teraz jeździć po okolicy i szukać kto sobie zafunduje białe rynny na oborze.

 

Teraz przyszło nam do głowy, żeby nie robić końcówek rynny ( bo złodzieje przyjdą znowu bo im brakuje tych części) tylko założyć na zimę rurki jak od odkurzacza. ( takie widziałam u kogoś na forum) I jednak nie założymy okien dachowych bo podobno często padają ofiarą złodziei ( tak powiedzieli na policji).

 

Straszne to jak jakiś śmierdzący żul chodzi po moim wymarzonym domeczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 262
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

My zdecydowalismy sie jednak wstawić okna dachowe teraz. Montujemy alarm z powiadomieniem na telefon - tesciowa na miotle podleci bo ma 300 m a my tez nie tak daleko bo 7 km. A Tak najbardziej liczymy na to ,że żula odstraszy sam wyjący i mrugający alarm. Bo nie oszukujmy się , kwiat inteligencji to nie chodzi po budowach. :p

 

Co do kamienia niestety Ci Yoggie nie pomogę bo my zdecydowaliśmy się na całą białą elewację. Chciałabym elementy drewniane jeszcze ale mój władca sie nie zgadza i nazywa je boazerią. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
odnośnie kamienia. Widziałem w live-ie i wygląda on zaj...e. Ale widziałem też elewację z fakturą podobną do kamienia, a na styropianie (bodajże Kaparol) z boniami takimi wąskimi i niegłebokimi. Z daleka wygląda jak kamień. Pamiętaj, że montaż kamienia wymaga murowania z cegły w tym miejscu ścian i ocieplenia wełną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 months później...
  • 7 months później...
  • 5 months później...
  • 2 months później...
  • 5 months później...
meggi501 zapraszam na Podkarpacie. W drodze na Bieszczady można wstąpić. Niedaleko mojego stoi jeszcze jeden Stylowy 2 i jest zrobiony jota w jotę jak w projekcie. Nawet tę żaluzję ma na zewnątrz. Mój jeszcze nie skończony.

Bardzo podoba mi się ten projekt .Piszesz że można na podkarpaciu obejrzeć ten dom możesz coś bliżej podać w jakich okolicach chciałbym zobaczyć go na żywo

Pozdrawiam i Bardzo proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Witajcie, jesteśmy zdecydowani na zakup projektu Stylowy 2, niemniej chcielibyśmy go zobaczyć wcześniej ponieważ planujemy kilka modyfikacji. Bardzo nam zależy na obejrzeniu budowy, sprawdzeniu jak to wygląda w praktyce - myślę, że każdy kto buduje doskonale rozumie nasze obawy :) Jeśli tylko ktoś z Was będzie w stanie wpuścić nas na chwilkę na budowę, porozmawiać będziemy szalenie wdzięczni - prośba jest dla nas na tyle wazna, że lokalizacje nie wchodzi w grę - jesteśmy z Krakowa, ale możemy dojechać gdzie trzeba. Dziękuję ! Mój e-mail do kontaktu: [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
zapraszam na Podkarpacie. W okolicach Brzozowa są takie wybudowane dwa. Mój jest prawie gotowy, czeka tyko na umeblowanie i zewnętrzne zagospodarowanie. Projekt wymaga kilku naprawdę drobnych modyfikacji, które teraz, gdybym budował, na pewno bym wprowadził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...
zapraszam na Podkarpacie. W okolicach Brzozowa są takie wybudowane dwa. Mój jest prawie gotowy, czeka tyko na umeblowanie i zewnętrzne zagospodarowanie. Projekt wymaga kilku naprawdę drobnych modyfikacji, które teraz, gdybym budował, na pewno bym wprowadził.

 

Jakie np byly by to modyfikacje ?

Czy drzwi wejściowe zostawił Pan takiej szerokości jak w projekcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...