Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

zlewozmywak kamienny...pęka???


malgosia0023

Recommended Posts

Mam Aurę teki i wprawdzie nie mam go długo ale zdadza mi się czasem czymś tam puknąć i jak dotąd wszystko ok. Sprawia wrażenie na tyle solidnego, że informacja o pękaniu spowodowanym szklankami brzmi lekko .... dziwnie. Prędzej to ta szklanka pęknie.

http://image.ceneo.pl/data/products/877523/productToCategory.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój pęka..

nie przypominam sobie czy coś mi do niego wpadło..

raczej nie, ale często odlewam do niego gorącą wodę z ziemniaków..

nie wiem czemu tak się stało, to jedyne co mi na myśl przychodzi...

cieniutka kreseczka, która idzie od odpływu w bok..

widać ją tylko wówczas, gdy zlew jest już trochę przybrudzony, jak jest dokładnie umyty, to jej nie widać.

No, chyba, że się ktoś dobrze przyjrzy.... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pęka - to reklamuj. Nam uznali reklamację. Ja też bylam pewna, że nic nam nie spadło. Oczywiście najpierw próbowano nam wmówić, że to pewnie z naszej winy, ale nie daliśmy się. Pęknięcie najpierw było niewielkie - jakby włos, a z czasem zrobiła się siateczka i zaczęło przeciekać. Teraz mamy nowy zlew i jak narazie wszystko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pęka - to reklamuj. Nam uznali reklamację. Ja też bylam pewna, że nic nam nie spadło. Oczywiście najpierw próbowano nam wmówić, że to pewnie z naszej winy, ale nie daliśmy się. Pęknięcie najpierw było niewielkie - jakby włos, a z czasem zrobiła się siateczka i zaczęło przeciekać. Teraz mamy nowy zlew i jak narazie wszystko jest ok.

 

długo macie ten zlew?

My już rok ponad :roll:

mogłam odrazu lecieć z reklamacją, bo to już ze 4 miesiące jest i coraz bardziej to widać :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam franke beżowy (modelu już nie ma w sprzedaży) od 5 lub 6 lat i nic nie pękło. Kosztował 1700 zł (około). Szklanek co prawda nie rzucałam, ale myłam gary i patelnie. Odcedzam ziemniaki i makaron, odkładam gorące garnki. Czyszczę cifem zielonym od czasu do czasu. Trochę jest ciemniejszy na dnie (nie da się doczyścić), ale poza tym jak nowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale mówicie o kamiennym z litego kamienia czy o kompozycie? Bo jak granitowy pęka no to coś już jest seriosuly wrong...

 

Ja mówię o kompozycie. Moim zdaniem jak kompozytowy pęka to też "coś jest seriosuly wrong" ;)

 

mój tez granitowy :wink:

Też? Czyli też kompozytowy? Czy nie też - granitowy? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...