Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Asiu :)

Jeśli chcesz umieścić na forum zdjęcie z internetu musisz kliknąć na danym obrazku prawym klawiszem myszki i zaznaczyć "Kopiuj adres obrazka"

Później w treści wiadomości ten adres wklejasz między ........

 

Natomiast jeśli chcesz umieścić jakieś swoje zdjęcia to musisz najpierw założyć swój album w internecie, np.

http://www.foto.wp.pl

http://www.fotosik.pl

http://www.fotoszok.pl

jest tego dość sporo

a po dodaniu zdjęć do albumu postępujesz tak jak wcześniej napisałam :lol:

 

powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego. Kasiu zarejestrowałam się w fotoszoku,dodałam zdjęcia w albumie niesklasyfikowane, potem klikałam na tym zdjęciu prawym klawiszem i nie wyskakiwało nic w stylu "kopiuj adres obrazka" tylko kopiuj . Nawet nie wiem skąd wziąć to ....

NaleśnikImageShach też próbowałam opanować,ale :evil: . Są tam 3 zdjęcia naszej działki,tylko jak wkleić je do dziennika :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego. Kasiu zarejestrowałam się w fotoszoku,dodałam zdjęcia w albumie niesklasyfikowane, potem klikałam na tym zdjęciu prawym klawiszem i nie wyskakiwało nic w stylu "kopiuj adres obrazka" tylko kopiuj . Nawet nie wiem skąd wziąć to ....

NaleśnikImageShach też próbowałam opanować,ale :evil: . Są tam 3 zdjęcia naszej działki,tylko jak wkleić je do dziennika :oops:

 

Asiu, mi wyskakuje "kopiuj adres obrazka" :wink:

możesz też kliknąć prawym klawiszem i zaznaczyć "właściwości" i tam też masz adres obrazka, który po prostu trzeba wkleić pomiędzy ....

 

To "img" masz na żółtych kwadracikach nad polem na którym piszesz posta :lol:

Możesz też wpisać to sama

 

więc masz

adres obrazka

 

dasz radę

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz konto na fotoszoku - ja też mam.

Jesli chcesz wstawić na forum, to musisz wgrać zdjęcie do albumu. Potem otworzyć je i pod spodem wyświetlą Ci sie ramki "Kody do wklejenia". W pierwszej na górze ramce jest hasło "Zdjęcie na forum". Skopiuj cały ten adres i wklej do treści komentarza. To wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem,gdy dodawałam zdjęcia, wpisałam w polu nazwa albumu-niesklasyfikowane. Weszłam pózniej w moj album, a tam"brak pliku do wyświetlenia". Powtórzyłam wklejanie zdjęć,tym razem w polu albumy wybrałam miejsca- tereny rolnicze. I co to samo :evil: :evil: :evil: . Jednak o niebo lepiej targuje mi się z dostawcami,bo zawsze mam pewność,że coś tam uterguję. A z tym wklejaniem zdjęć czuję się tak jak ślepy na polu minowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...nie za bardzo wiem, co robiłaś.

Powolutku...

Dodajesz zdjęcie - przechodzisz po kolei wszystkie okienka,aż do informacji że zdjęcie wgrało sie prawidłowo. Najlepiej, gdy wcześniej założysz sobie swój album, albo kilka nawet (ja tak mam). Zeby to zrobić, po zalogowaniu musisz kliknąć na hasło "Utwórz/Uporządkuj moje albumy" po prawej stronie. Wyświetla sie okno. Klikasz "nowy album" - na dole w ramce wpisujesz nazwę albumu i klikasz "zastosuj zmiany". Chwila musi upłynąć,żeby zmiany się zapisały. Do tak utworzonego albumu wgrywasz zdjęcia - w którymś z kolejnych etapów wgrywania trzeba wybrać utworzony przez siebie album. Dopiero wtedy po zalogowaniu możesz bezpośrednio wejść do swojego albumu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...