Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a ja to już chyba nie mam wyjścia jak tylko na kawę się wprosić

 

Zapowiadasz się i zapowiadasz,a co nie widać,to nie widać;). Wezmę chyba nowy nabytek syna do naszej sypialni i przez okno od południa lubpołudniowego zachodu spróbuję podpatrzeć,czy czasami nie widać Cię :D. Ostatnio jak patrzyłam to mogłam liczyć komary na kominie w celulozie:jawdrop:. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie

przyjadę, ale na razie przeżywamy chwilę grozy i widać u nas powoli dno w portfelu.

W łaśnie jesteśmy na etapie instalacji (hydraulika i CO) i walczymy z czasem aby jak najszybciej zalac posadzki.

wczoraj siedzieliśmy na budowie do 0-00 i zaczynalismy układanie styropianu na podłodze.

Niestety nie zrobilismy zbyt duzo - tylko pierwsza z trzech warstw 5cm styropianu w salonie została ułożona a my podjęlismy decyzję, że ktoś to musi za nas zrobić, bo czasowo nie wyrobimy sie przed mrozami

Mam tylko nadzieję, że na początku przyszłego tygodnia ta część będzie już za nami, zostanie tylko wstawienie drzwi wejściowych i kilka innych prac, ale wtedy już bez takiego pośpiechu.

 

wtedy znajdę chwilę na kawę u Ciebie i z chęcią obejrzę schody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Z okazji Świąt życzymy Wam :

- dużo kasy ( bo tego zawsze mało)

- uśmiechu ( bo człowiek zdrowszy jest )

- zdrowia ( bo wtedy ma się inne problemy)

- wypoczynku ( bo wypoczęty człowiek jest... patrz wyżej )

- dużo prezentów pod choinką ( bo miło patrzeć na roześmiane twarze bliskich)

- miłości ( bo z kochaną osobą łatwiej znieść wszystkie problemy.................. i w zimie jest o kogo ogrzać nogi :)

Małgośka i Michał :)

 

http://www.systemc.pl/domek/2010/12/swieta2.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...