Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

Ja też zdecydopwanie jestem za uchylonym oknem! :p u mnie mój meżulek, zamyka wszyskie okna jak leci i rozkręca kaloryfery jak leci! :evil:

 

Swój chłop,lubiący ciepełko :lol:

 

mój mąż zaś spałby przykryty po uszy i odkręcony kaloryfer na maxa :roll: a ja latam i zakręcam bo nie moge spać w ciepłym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja też zdecydopwanie jestem za uchylonym oknem! :p u mnie mój meżulek, zamyka wszyskie okna jak leci i rozkręca kaloryfery jak leci! :evil:

 

Swój chłop,lubiący ciepełko :lol:

 

mój mąż zaś spałby przykryty po uszy i odkręcony kaloryfer na maxa :roll: a ja latam i zakręcam bo nie moge spać w ciepłym :wink:

 

Wychodzi na to,że ja jestem jedynym odmieńcem, w dzień biegam w krótkim rękawku,a na noc ubieram piżamę z długim rękawem :lol: :lol:

Ale odmieńcy zawsze są wśród nas :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłogówki nie w sypialniach - i ja takiego jestem zdania

ale my lubimy temperaturę w domu około 18-19 stopni :)

 

a tym bardziej na noc praktycznie cały rok mamy okna uchylone :)

 

anetina gorąca kobieta z ciebie :p

 

 

jakoś nie lubie gorąca :)

 

a niemowlakowi do kąpieli grzałam jedynie pokój do 21 stopni

 

może dlatego dziecko mi praktycznie nei choruje :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, dzień dobry w tak miły dzień :lol: i jakże słoneczny :lol:

Zapraszam na kawęhttp://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/phpThumb%5B1%5D.jpg

 

Aneta podziwiam,za spanie przy otwartym oknie :o , mój Kamlot by się z Wami dogadał. U nas jest odwieczny problem,on zakręca, a ja czekam aż zaśnie i odkręcam kaloryfery.Bo mi wiecznie zimno,choć do drobniutkich osób nie należe. Po prostu uwielbiam ciepło :wink:

 

 

 

ja tam mam ciepło, gdy się przytulę do męża :D

ale dzięki temu choroby tfu tfu tfu omijają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podłogówek to zdania są podzielone. Nasza rodzina wybudowała dom,na dole podłogówka, u góry kaloryfery,tylko w górnej łazience podłogówka. I powiem,że tam gdzie jest podłogówka,jest o wiele cieplej,fakt być może dłużej się nagrzewa,ale też i o wiele dłużej trzyma ciepła. Zanim na dobre ostygnie beton ,to znowu palisz. NO i przy podłogówce trzeba mieć piec z podajnikiem,chodzi bodajże o nieprzekraczanie temperatury do 40 stopni. A pomyślcie chodzenie po całym domu bez kapci po ciepłej podłodze. Mówią też ,że przy podłogówce kurz się tak nie unosi,dobre dla alergików. A co do kosztów utrzymania i ogrzewania ,słyszałam,że podłogówka tańsza.

Jedyny jej mankament moim zdaniem ,koszt położenia o wiele droższy od kaloryferów :cry:

 

 

 

czyli przy podłogówce w sypialni non stop okna bym miała otwarte

 

tez słyszałam, że założenie - kaloryfery tańsze,

ale utrzymanie - podłogówka tańsza

 

 

kwestia pieca z podajnikiem - sprzedawca nam odradził, gdy chcemy palić wszystkim

więc zamiast pieca za 7,5 tys. zł, kupimy piec za 3,1 tys. zł :)

 

zobaczymy jeszcze co na to hydraulik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem,wiem niższa temperatura lepsza i zdrowsza, człowiek uodparnia się, tylko ja mam liche krążenie i ciepło uwielbiam, szczególnie wieczorem

 

no jak krew wolniej krąży, to ... może przed snem warto czegoś się napić ??? :D

 

oj tak dobrze cos wypic przed snem :p

tylko by był problem jak by musiał to robić codziennie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem,wiem niższa temperatura lepsza i zdrowsza, człowiek uodparnia się, tylko ja mam liche krążenie i ciepło uwielbiam, szczególnie wieczorem

 

no jak krew wolniej krąży, to ... może przed snem warto czegoś się napić ??? :D

 

To dobry pomysł :lol: :roll:

 

 

i ... po czymś takim może później być owocnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...