Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sumienie mnie ruszyło :oops:

W końcu się przyznam : strasznie intrygujący jest Wasz matriał na ściany. NIe mogę sie napatrzec na zdjęcia- są zupełnie inne niż wszystkie. Już się przyzwyczaiłam do ścian białych, czerwonych, szarych, ale takich jak Wasze nikt nie ma norrrrrmalnie. Dla mnie czad.

A za chwilę będzie gotowa czapeczka i będzie pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego ,słonecznego i udanego majowego weekendu :D :D

 

wasz domek juz tak ładnie wygląda a przed nami jeszcze daleko do tego żeby tak wygladał :wink: :p :p

 

a wiesz, jak to syzbko zleci :)

 

teraz masz czas na ewentualne poprawki :)

 

zgadza sie że mamy jeszcze czas na ewentualne " poprawki" no ale jednak budowa jest lepsza wiecej się dzieje ,widzi się jak rosnie nasz domek i to jest wspaniałe ,owszem załatwianie papierów też na początku cieszy bo to zbliża nas do tego jednego momentu jakim jest BUDOWANIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzenia :lol: ,jutro wyjeżdzamy na piknik :p . Kamlot będzie wędkował,Mati zabiera piłkę i laptopa,a ja bedę siedziała lub leżała i nabierała koloru :wink: , o ile bedzie słońce :roll:

 

ale wam zazdroszcze że jedziecie sobie poodpoczywać ,u nas tego swięta dzisiaj nie ma i wszyscy idą do pracy a dzieci do szkoły ,własnie niedługo musze córeczke zaprowadzić do szkoły :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego ,słonecznego i udanego majowego weekendu :D :D

 

wasz domek juz tak ładnie wygląda a przed nami jeszcze daleko do tego żeby tak wygladał :wink: :p :p

 

a wiesz, jak to syzbko zleci :)

 

teraz masz czas na ewentualne poprawki :)

 

zgadza sie że mamy jeszcze czas na ewentualne " poprawki" no ale jednak budowa jest lepsza wiecej się dzieje ,widzi się jak rosnie nasz domek i to jest wspaniałe ,owszem załatwianie papierów też na początku cieszy bo to zbliża nas do tego jednego momentu jakim jest BUDOWANIE

 

 

 

etap stawiania domu raduje serce - to tak jak patrzeć, jak dziecko dorasta :D

 

ale ... później przychodzi faza lekkiego znudzenie

ja np. mam dosyć już wybierania czegokolwiek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...