Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oglądłam twój dziennik i fajnie idą te początkowe prace cały czas coś przybywa i widać na co idzie kasiorka. U mnie to już będzie tak ze będziemy się zastanwaiać gdzie jest ten kolejny tysiaczek wypłacony z banku :-?

Powodzenia w budowaniu i szybkiego wprowadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego ,słonecznego i udanego majowego weekendu :D :D

 

wasz domek juz tak ładnie wygląda a przed nami jeszcze daleko do tego żeby tak wygladał :wink: :p :p

 

a wiesz, jak to syzbko zleci :)

 

teraz masz czas na ewentualne poprawki :)

 

zgadza sie że mamy jeszcze czas na ewentualne " poprawki" no ale jednak budowa jest lepsza wiecej się dzieje ,widzi się jak rosnie nasz domek i to jest wspaniałe ,owszem załatwianie papierów też na początku cieszy bo to zbliża nas do tego jednego momentu jakim jest BUDOWANIE

 

 

 

etap stawiania domu raduje serce - to tak jak patrzeć, jak dziecko dorasta :D

 

ale ... później przychodzi faza lekkiego znudzenie

ja np. mam dosyć już wybierania czegokolwiek :(

anetina, nudzi Ciee wybieranie :o mnie nie,denerwuje mnie raczej pośpiech, w jakim trzeba cos wybrać,a tu brakuje czasu i co najgorsze patrzenie na cenę :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądłam twój dziennik i fajnie idą te początkowe prace cały czas coś przybywa i widać na co idzie kasiorka. U mnie to już będzie tak ze będziemy się zastanwaiać gdzie jest ten kolejny tysiaczek wypłacony z banku :-?

Powodzenia w budowaniu i szybkiego wprowadzenia.

 

Witam tasha,w te piękne popołudnie, my co prawda nie mamy tak do przodu z budową jak Wy, ale od poniedziałku wchodzi z powrotem ekipa :lol: i wszystko wróci na swoje tory.

A co do tych tysiączków,to fakt nie wiadomo,kiedy i gdzie pezelatują przez palce :cry: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja to juz tak się nie mogę doczekac tego wszystkiego że mnie tu roznosi,chciałabym byc na takim etapie jak wy :wink: :oops: :p

Jeszcze trochę,zobaczysz,że lato się dobrze nie rozpocznie,a dostaniecie PnB,potem raz,dwa i ani się obejrzysz,a koparka wbije 1 łychę. Trzymam kciuki za jak najszybszy obrót spraw :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ja też wiem coś o budowaniu na odległość ale u nas to było 2.000 km :-? Mielismy przeboje typu że okazywało się zże nie ma drzwi z domu do garażu i takie tam przeboje na szczęście szwagier z moim tatą stali na straży bo... :cry: Pierwszy raz zobaczyłam nasze gniazdko jak już był pokryty dach. Teraz już jesteśmy i mąż robi a ja nadzoruję (cztytaj:wymyślam :wink: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...