Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej Asia :)

 

Jejku, no i śliczny dach się robi :) :lol:

 

Jakie uczucie widzieć zarys pokoi na górze? :lol:

 

buziaki M.

Prawda,że cudny :lol: :lol: :lol: ,bo mój ci on i to własny :p choć nie dokończony(brak wróblówki,stopni i ław kominiarskich)

 

Gdy zaczeły powstawać ścianki na górze,dopiero wtedy tak naprawdę uświadomiłam sobie,ze tu będzie pokój Mateusza,tu będzie nasz,tu gościnna sypialnia,tu łazienka i zaczełam biegać z miarą po pomieszczeniach sprawdzając czy zmieści się segment Małego,czy wejdzie wanna itd.

 

I to naprawdę są duze pokoje :lol: :lol: :lol: z czego bardzo się cieszę

 

Jednak dużo,dużo pracy przed nami,ale pocieszam się,że mamy już pół SSO, a za 3 być może będę miała SSZ.Pożyjemy, zobaczymy

Pozdrawiam mocno :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki naLeśnik :lol: Tynki zaraz po zamontowaniu okien,chociaż ja myślałam,że po tynkach(boję się pochlapania) ale zostałam uświadomiona,ze to niepotrzebny wydatek (dodatkowa obróbka okien)

A plany fakt,ambitne :roll: ,ale mam nadzieję ,że zrobimy to co planujemy,jak nie to zostana przełożone na później :cry:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o OJ kochana działo się , działo u ciebie. :wink:

dach piękny . oh bardzo piękny. tak bardzo mi się taki kolor podoba :p

całość robi wrażenie :o

a przygody muszą być bo bez nich byłoby za nudno :wink:

wazne ze wam sie podoba wnętrze,ze pasuje do waszych potrzeb :p :wink:

 

Przygód :-? na budowie to ja mam serdecznie dosyć :-?

W tamtym tygodniu zapłaciliśmy za jedną z nich,za naprawę awari sieci gazowej :evil:

Z wnętrza jestem naprawdę zadowolona,poza jednym małym wyjątkiem holem na piętrze,jest malutki, ale jakoś się przyzwyczaję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wnętrza jestem naprawdę zadowolona,poza jednym małym wyjątkiem holem na piętrze,jest malutki, ale jakoś się przyzwyczaję :wink:

 

to najwazniejsze :p mi moje wnętrza tez odpowiadają w 100%

a holl tez mam malutki na pietrze :o jak te mebelki przez niego przejdą to niewiem :o

 

I to bedzie problem :roll: :-?

Mały ma meble systemowe więc mozna je rozkręcić, ale trzeba urządzic jeszcze 2 sypialnie i pocieszam się,że także kupię meble do montażu samodzielnego. Nic gotowego, bo nie wejdą :-? A może wyolbrzymiam.

następnym razem jak będę na budowie,wezmę duży arkusz od dachówek i wejdę na górę,zobaczę czy zahaczam po drode do sypialni :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezmę duży arkusz od dachówek i wejdę na górę,zobaczę czy zahaczam po drode do sypialni :lol:

 

ha ha ha... dobre :lol: ty to masz pomysły :wink:

lepiej poproś męża zeby cię wziął na opka i zaniósł na góre i po drodzę fikaj nóżkami :lol: :lol: :lol:

 

To by się narobiło :wink: A roboty full,więc nie ma fikania :lol: .Gdy bedzie po całej wykończeniówce i dom bedzie gotowy do zamieszkania to kto wie...

:lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...