Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

Dzięki za odwiedziny

Nadrabiam zaległości w czytaniu,a nazbierało się tego :o :lol:

Wybawić , :wink: :lol: wybawiłam się,wytańczyłam,a najwięcej z 7,5 letnim brzdącem :lol: ( dotrwał do godz.2 w nocy :o )

Gardła,nóg nie czuję,ale to nic,w końcu nie co dzień chodzi się na ślub brata :lol:

A swoją drogą ślicznie młodzi wyglądali,moją bratowa,jest bardzo drobniutka,filigranowa i miała śliczną suknię w której wyglądała zjawiskowo jak tchnienie pieknego dnia o poranku :)

 

Może

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/moze_kawa_duza%5B1%5D%7E0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tak powinno być po weselu,nie powinno sie nieczgo czuć :D

Ciesze się,że zabawa się udała,a brzdąc i tak był dzielny jak do 2 wytrwał :o

A bratowej zazdroszczę,że tak ładnie sie o niej wypowiadasz,tak poetycko :wink:

Ja to tylko pomarzyć moge,bo ze swoją szwagierką serdecznie się nie znosimy :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak powinno być po weselu,nie powinno sie nieczgo czuć :D

Ciesze się,że zabawa się udała,a brzdąc i tak był dzielny jak do 2 wytrwał :o

A bratowej zazdroszczę,że tak ładnie sie o niej wypowiadasz,tak poetycko :wink:

Ja to tylko pomarzyć moge,bo ze swoją szwagierką serdecznie się nie znosimy :roll: :lol:

 

Brzdąc miał straszną tremę bo niósł obrączki i było to pierwsze wesele na którym był :lol:

Bratową mam od niedawna :wink: i mam nadzieję,a wręcz jestem tego pewna,że nasze stosunki rodzinne i relację bedą takie jak do tej pory,a nawet lepsze :lol:

A co do szwagierki to mozecie mi zazdrościć kochane,naprawdę super dziewczyna na 5. Dogadujemy się i jedna drugiej w paradę nie wchodzi :wink:

Wiem,ze ja mogę na nią liczyć( przekonałam się) a ona na mnie i oby tak zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to sie stało ze jeszcze do Ciebie nie trafiłam :roll: :oops:

domek rośnie w oczach

dachówka i kominy na piątkę :wink:

A swoją drogą ślicznie młodzi wyglądali

to może jakaś foteczka z Kamlolkiem :)

 

Witam serdecznie :lol: i liczę na komentarze :lol:

Dzięki za komplementy, a zdjęcie z Kamlotem no cóż....

tak sie zastanawiam :roll: :roll: :roll: powiedzmy,ze być moze bedzie na ostatnim zdjęciu wykończonego i zamieszkanego domu :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jak w banku :lol:

Gosia ,mozesz mi powiedzieć,gdzie kupowałaś swoje okna?

Ja mam z 3 wyceny i jedną z oknami 3 szybowymi(chora jestem i mi sie takie marzą,ciepłe ) ale niestety ceny dla mnie zaporowe :cry:

 

 

ja kupowałam na ul. ogrodowej. tam tez robią. z tego co wiem kiedy my szukalismy to było najtaniej. kurcze niewiem jak to dokładnie się nazywało?

a jakie ci ceny zaśpiewali ? a chcesz w kolorze czy białe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

Piszę z Olsztyna i też jesteśmy z żoną zainteresowani postawieniem tego domu. Pisaliśmy już trochę wcześniej. Czy jest możliwe żeby w tą niedzielę ok południa moglibyśmy obejrzeć troszkę Wasz piękny dom? Pomogłoby to podjąć dla nas właściwą decyzję. Duzo czasu nie zajmiemy - będziemy ze swoją 2 miesięczną Milenką. Jezeli sie zgodzicie to prosze o przesłanie jakiegoś kontaktu tel i informacji jak do was traficć

Pozdrawiam serdecznie!

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Iwonko :lol: :lol: :lol:

Na razie przestój, schody wyschną do końca,ale od sierpnia ruszamy dalej :roll:

Pozdrawiam

 

nie mów że robisz taki długi przestój :( i dopiero w sierpniu zaczniesz ,a ja tak czekam na wasze dalsze postępy :wink: no mam nadzieję ze jednak będzą jakieś zdjęcia :p

No i dzien dobry :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Iwonko :lol: :lol: :lol:

Na razie przestój, schody wyschną do końca,ale od sierpnia ruszamy dalej :roll:

Pozdrawiam

 

nie mów że robisz taki długi przestój :( i dopiero w sierpniu zaczniesz ,a ja tak czekam na wasze dalsze postępy :wink: no mam nadzieję ze jednak będzą jakieś zdjęcia :p

No i dzien dobry :D :D

 

Doberek :lol:

Trzeba czasu na dokańczanie ,czyli pieniędzy :cry: ,poza tym niech schody dobrze się zwiążą a podsypka dobrze utwardzi,siądzie :roll: . No i wolne dni potrzebne na to wszystko :-? W weekendy planujemy zabrać się za ogrodzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

Piszę z Olsztyna i też jesteśmy z żoną zainteresowani postawieniem tego domu. Pisaliśmy już trochę wcześniej. Czy jest możliwe żeby w tą niedzielę ok południa moglibyśmy obejrzeć troszkę Wasz piękny dom? Pomogłoby to podjąć dla nas właściwą decyzję. Duzo czasu nie zajmiemy - będziemy ze swoją 2 miesięczną Milenką. Jezeli sie zgodzicie to prosze o przesłanie jakiegoś kontaktu tel i informacji jak do was traficć

Pozdrawiam serdecznie!

Artur

Odpisałam na pw

Mam nadzieję,że bedzie to możliwe :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałam, a Skrzacik rośnie w oczach, super.

Czekam cierpliwie do sierpnia na dalsze prace. Chyba że w międzyczasie pokazesz jakieś inspiracje, projekty wnętrza :D

 

Ania :lol: czego Ty ode mnie wymagasz :o jakie projekty i inspiracje :wink:

Póki co podpatruje wnętrza innych i myślę sobie takie coś chciałabym mieć :lol: ,to mi się podoba :roll: ,o takim cudzie marzę :o .Ale to jeszcze daleko i póki co mam jeszcze czas. W długie zimowe dni nad tym będę myslała,chyba,że się mylę i nastapi pospolite ruszenie :-? .Ale wtedy się pomartwię.

Pozdrawiam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zaglądałam, a Skrzacik rośnie w oczach, super.

Czekam cierpliwie do sierpnia na dalsze prace. Chyba że w międzyczasie pokazesz jakieś inspiracje, projekty wnętrza :D

 

Ania :lol: czego Ty ode mnie wymagasz :o jakie projekty i inspiracje :wink:

Póki co podpatruje wnętrza innych i myślę sobie takie coś chciałabym mieć :lol: ,to mi się podoba :roll: ,o takim cudzie marzę :o .Ale to jeszcze daleko i póki co mam jeszcze czas. W długie zimowe dni nad tym będę myslała,chyba,że się mylę i nastapi pospolite ruszenie :-? .Ale wtedy się pomartwię.

Pozdrawiam :lol:

 

Zapomniałam dodać,że raczej nie należe do osób systematycznych,tylko haotycznych w goracej wodzie kapanych :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...