Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

o, o to mi chodziło: :oops:

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/Obraz_108.jpg

Napisane jest że to sypialnia nad garażem... :roll:

 

M.

 

To jest miejsce na odkurzacz,deskę do prasowania .To będzie sypialnia dla gości,więc żadko będzie używana i sterta prania czekająca na zelazko nikomu nie będzie przeszkadzała :wink: :lol:

 

 

super pomysł z wnęką :)

 

 

a deska zaj...sta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

o, o to mi chodziło: :oops:

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/Obraz_108.jpg

Napisane jest że to sypialnia nad garażem... :roll:

 

M.

 

To jest miejsce na odkurzacz,deskę do prasowania .To będzie sypialnia dla gości,więc żadko będzie używana i sterta prania czekająca na zelazko nikomu nie będzie przeszkadzała :wink: :lol:

 

 

super pomysł z wnęką :)

 

 

a deska zaj...sta :D

 

Fajna nie , tak sobie myślałam, jak nie zmieści mi się bidet w górnej łazience, to alternatywą będzie taka deska :roll:

Tylko cena mnie odstrasza :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dziś masz rocznicę no to gratuluję :lol:

Wszystkiego najlepszego :p

 

 

dziękuję bardzo :)

 

 

 

Jessi, jedziesz na wakacje?

 

 

słoneczko się przyda :), u mnie jest brzydko :(

 

Do Polski wraca :lol:

 

 

a no to będziemy witac na naszej polskiej ziemi :)

 

 

 

 

 

ps. dlaczego ja nie dostaję info, że są nowe wiadomości :evil: :-? :cry: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam,że tak nie często wpadam,ale nie masz założonej galerii tylko dziennik i zapominam wejśc na to drugie forum :oops: :roll:

No tak,rocznicowo się zrobiło co?

Ja tez miałam 15.06 :lol: i tak sie zastanawiam,jak to człowiek moze się przywiązac do -jak by nie było-obcej osoby i tyle lat razem przezyc...

ja mam nadz.,że oby ja najdłużej!! ale jesli budowe razem przetrwaliśmy,to chyba powiino byc juz ok :lol: :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam,że tak nie często wpadam,ale nie masz założonej galerii tylko dziennik i zapominam wejśc na to drugie forum :oops: :roll:

No tak,rocznicowo się zrobiło co?

Ja tez miałam 15.06 :lol: i tak sie zastanawiam,jak to człowiek moze się przywiązac do -jak by nie było-obcej osoby i tyle lat razem przezyc...

ja mam nadz.,że oby ja najdłużej!! ale jesli budowe razem przetrwaliśmy,to chyba powiino byc juz ok :lol: :wink: :D

 

 

hihihi

 

oj ja nie wiem, czy ja budowę z obecnym mężem wykończę :p

czy sami się nie wykończymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam,że tak nie często wpadam,ale nie masz założonej galerii tylko dziennik i zapominam wejśc na to drugie forum :oops: :roll:

No tak,rocznicowo się zrobiło co?

Ja tez miałam 15.06 :lol: i tak sie zastanawiam,jak to człowiek moze się przywiązac do -jak by nie było-obcej osoby i tyle lat razem przezyc...

ja mam nadz.,że oby ja najdłużej!! ale jesli budowe razem przetrwaliśmy,to chyba powiino byc juz ok :lol: :wink: :D

 

Rzeczywiście wysyp :lol: Bo ja miałam rocznicę 08.06 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam,że tak nie często wpadam,ale nie masz założonej galerii tylko dziennik i zapominam wejśc na to drugie forum :oops: :roll:

No tak,rocznicowo się zrobiło co?

Ja tez miałam 15.06 :lol: i tak sie zastanawiam,jak to człowiek moze się przywiązac do -jak by nie było-obcej osoby i tyle lat razem przezyc...

ja mam nadz.,że oby ja najdłużej!! ale jesli budowe razem przetrwaliśmy,to chyba powiino byc juz ok :lol: :wink: :D

 

 

hihihi

 

oj ja nie wiem, czy ja budowę z obecnym mężem wykończę :p

czy sami się nie wykończymy :D

 

W takim tempie to zdążysz :lol:

Bo gdzie znajdziesz lepszego,wytrzymującego to tempo :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :D

Fajniutki, zgrabniutki ten Skrzacik -jak na skrzata przystało:)

Asiu -moja imenniczko :wink: tempo macie niezawodne...

Ta dachówka jest bardzo ładna :wink:

Fakt faktem, u mnie tez będzie po dachu przestój, jeszcze wstawimy tylko potem okna i drzwi, bo planujemy w tym roku SSZ.

Wykańczać będziemy jak sie uda, bo mój Misiek ma wyjechać do pracy...

Ale Asiu akurat zregenerujecie siły i sobie wyobrażam potem tempo :wink:

Jak czytam dzienniki, to po roku po 1,5 domki są gotowe do wpowadzki, gdzie jeszcze często się kończy wnętrza. To pocieszam siebie, że nie odrazu Rzym zbudowali :wink:

Asiu pozdrawiam i trzymam kciuki, oczywiście powodzenia na dalszych etapach, które nieomieszkam śledzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :D

Fajniutki, zgrabniutki ten Skrzacik -jak na skrzata przystało:)

Asiu -moja imenniczko :wink: tempo macie niezawodne...

Ta dachówka jest bardzo ładna :wink:

Fakt faktem, u mnie tez będzie po dachu przestój, jeszcze wstawimy tylko potem okna i drzwi, bo planujemy w tym roku SSZ.

Wykańczać będziemy jak sie uda, bo mój Misiek ma wyjechać do pracy...

Ale Asiu akurat zregenerujecie siły i sobie wyobrażam potem tempo :wink:

Jak czytam dzienniki, to po roku po 1,5 domki są gotowe do wpowadzki, gdzie jeszcze często się kończy wnętrza. To pocieszam siebie, że nie odrazu Rzym zbudowali :wink:

Asiu pozdrawiam i trzymam kciuki, oczywiście powodzenia na dalszych etapach, które nieomieszkam śledzić :D

 

Święte słowa nie od razu zbudowali, a byli bogaci,więc dajmy się na luz i pomału w ciągu 2 lat do 09.2011 wprowadzimy się.

Tym bardziej,że do wykończeniówki sami siebie zaangażujemy :roll: poza tynkami, podłączeniem pieca , zobaczymy jeszcze co to będzie z podłogówką. Ale chęci mamy szczere :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...