Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

Wczoraj podjęliśmy decyzję o zwrocie pustaków działowych z Leiera,i zakupie suporeksów. Co by nie było problemów z wieszaniem półek w spiżarni,a na tych od Leiera to mur-beton by były. Co prawda u góry są od Leiera,tylko tam nie będą wieszane półki.

 

No i znowu czegoś nowego się dowiedziałam....A my mamy ścianki działowe od Leiera :o i pytam się Małża "a co jak będziemy wieszać szafki w kuchni czy gdzieś indziej?, bedzie sie coś działo?" a ona na to,że miejmy nadzieję,że nie :o no to mnie pocieszył :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wczoraj podjęliśmy decyzję o zwrocie pustaków działowych z Leiera,i zakupie suporeksów. Co by nie było problemów z wieszaniem półek w spiżarni,a na tych od Leiera to mur-beton by były. Co prawda u góry są od Leiera,tylko tam nie będą wieszane półki.

 

No i znowu czegoś nowego się dowiedziałam....A my mamy ścianki działowe od Leiera :o i pytam się Małża "a co jak będziemy wieszać szafki w kuchni czy gdzieś indziej?, bedzie sie coś działo?" a ona na to,że miejmy nadzieję,że nie :o no to mnie pocieszył :o :lol:

 

Iza to zależy od pustaków,my mamy szary keramzyt z Malborka, te pustaki są w środku puste,mają tylko ścianki zewnętrzne :cry: . A u Was widziałam ,Leiera z Tarnobrzegu :roll: . Nie wiem co prawda jaką budowę mają one. Ale nie przejmuj się,mój mnie pocieszył -wybierałaś ,a więc masz co chciałaś :o . I w razie czego,gdy zechcę półkę na tej ścianie ,to są jeszcze kołki odpowiednie chyba z żywicą :roll:

Pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przylazłam za Małgosią ;) i budowę domku obserwować mam zamiar. No i kciuki trzymam za szybki finisz 8)

ktoś tu mnie szpieguje :o he,he :D

 

Big Brother jest wszędzie :lol: :D

:o dziwne bo ja tak z ukrycia klikam :D

 

A niby czemu z ukrycia :lol: ,dawno Cię nie było,już myślałam,że przy tech przygotowaniach do przeprowadzki,w ferworze walki sama siebie zapakowałaś do kartonu :wink: :lol:

 

3mam kciuki za bezproblemową przeprowadzkę :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie z ukrycia, ale tez jakoś z nienacka - bo fotek cegły poszukiwałam... ;)

 

ech, nie mogę się zdecydować, co na tą podmurówkę położyć, czy pod kolor miedzianego dachu, czy kontrastowe? I jeszcze, żeby nie kłóciło się z murkiem granitowym, który, zamiast szary, jest wielokolorowy... :(

 

A ta Twoja staropiwniczna raz miedziana, a raz ceglasto - pomarańczowa na zdjęciach. Może będzie pasować do wszystkiego, taki "kameleon"? Na etapie stanu surowego wszystko było prostsze, szło szybciej i było widac postępy, a teraz... ...chyba trzeba zrobić sobie jakis urlop!

 

pozdrawiam deszczowo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza to zależy od pustaków,my mamy szary keramzyt z Malborka, te pustaki są w środku puste,mają tylko ścianki zewnętrzne :cry: . A u Was widziałam ,Leiera z Tarnobrzegu :roll: . Nie wiem co prawda jaką budowę mają one. Ale nie przejmuj się,mój mnie pocieszył -wybierałaś ,a więc masz co chciałaś :o . I w razie czego,gdy zechcę półkę na tej ścianie ,to są jeszcze kołki odpowiednie chyba z żywicą :roll:

Pozdrawiam :p

 

O rany,ale nas te Małże pocieszają :roll: Jakby oni wybierali,to zawsze jakieś wytłumaczenie by było :-?

Nio w sumie masz rację,dużo zależy od pustaka :roll: Miejmy nadzieję,że wytrzymają :D Będzie dobrze - 3 mam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie z ukrycia :wink:

Asiu jak tam weekend? Odpoczęłaś ciut? Poopalałaś się -tak jak planowałaś?

Fakt faktem do putasków potem są właśnie specjalne kołki, ale zależy jaki to pustak... u nas ściany są z leiera -25, zaś ścianki działowe będą g-k.

Jak pytałam swojego Miska - co z szafkami np. w kuchni...to wzruszył ramionami i odpowiedział: -Miśka ja zastanawiam się nad więżbą, a ty o szafkach już :o Nic się nie martw... mam specjalne kołki :wink:

Ciekawe jak nam wyjdą tynki na g-k, fakt na to czas... Chociaż tutaj gdzie mieszkamy są dwie ściany z g-k i jest ok.

No i proszę jak czas szybko zleciał... Perłoweczka wróciła :wink:

Ja mam tylko nadzieję, że teraz synoptycy mówia prawdę, że ma być lepiej z tą pogodą... kurcze Tarnów zalany, okolice zalane... Szok... :o

W końcu ruszymy może z robotą :wink:

Pozdrawiam Was wszystkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Przyniosłam kawusię, szczerze, to dzisiaj jakoś senna cały dzień jestem i kawka nie pomaga, ale sama kolejnej pić nie będę...

Kawka ze smietanką z amaretto -odrobinka :wink:

Życzę dobrego wieczoru :wink:

 

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/14285/13998_b.jpg

 

dzięki,jak miło,że pomyślałaś o mnie :p :lol:

Gośka zapraszamy na kawkę, a ja mam do tak pysznej kawy małe co nieco

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/31680_jablecznik_0_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za pamięć sucharek się nie zrobiłam :lol: , ale ię natyrałam przez ostatni weekend czerwca. 2 razy ścinana była trawa,najpierw kosą,potem podkaszarką,a na końcu spryskaliśmy randapem. Wspomnę,że trawę trzeba było 2 razy grabić i zbierać na kupę. Układaliśmy palety do zwrotu,materiały do zwrotu dla Leiera, dachówki do zwrotu. Przekładaliśmy i układaliśmy pozostałą więźbę. Deski układał na swoją działkę moja siostra i jej przyszły mążż (za 2,5 tygodnia). Także pracowałam,aż pozostały mi 2 pęchęrze :cry: i bóle mięśni,nieprzystosowane do takiego wysiłku :wink: . Ale jaka to przyjemność móc spojrzeć na posprzątaną działkę :lol: :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...