Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

Perłóweczka, dajże dziewczynie spokój! :wink: Póki co jeszcze w tym kraju mamy wolność i palenie jest legalne :D Przynajmniej palenie papierosów.8) Na marginesie, dziewczyna własnym kosztem ratuje budżet państwa. Gdzie niby idą pieniądze z tej złodziejskiej akcyzy? :-? 8)

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

ja tak muszę bo ja niedawno rzuciłam palenie a one mnie tu kuszą i kuszą..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

widać, że dużo pracy włożone :D chciałabym u siebie juz widzieć takie kabelki na ścianach......no i macie już z głowy odwodnienie koło domu :D

 

ale za to więcej pije ....hi hi hi

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :o :o :o to się uzupełniamy

 

 

A mój mąż pyta się mnie przed chwilą:"co wy tam tak piszecie....? twoje koleżanki nie wiedzą, że jest teraz MECZ....??????" :o :lol: :lol: :lol:

Jak zwykle nasi przesrają :-? już jest 3:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o ale się pięknie zrobiło :D

A mówiłam Ci już, że masz przepiękną dachówkę 8) :p .....sama bym taką wybrała :lol: okna pięknie się do niej komponują (dla mnie to dobra wiadomość) :p drzwi wejściowe śliczne - jaką mają szerokość???

 

czyli dobrze wybrałyśmy dachówkę,naprawdę jest piekna,skubana póki co lśni w słońcu z daleka,jak raz jechałam autobusem to kierowca skarzył sie,ze go ten dach oslepia za każdym razem gdy jedzie i swieci słońce :lol:

 

drzwi mają 100cm szerokosci z oscieżnicą, są anty z atestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perłóweczka, dajże dziewczynie spokój! :wink: Póki co jeszcze w tym kraju mamy wolność i palenie jest legalne :D Przynajmniej palenie papierosów.8) Na marginesie, dziewczyna własnym kosztem ratuje budżet państwa. Gdzie niby idą pieniądze z tej złodziejskiej akcyzy? :-? 8)

 

są wydawane na bzdety :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny za gratki,ide zatlić i powrzucam jeszcze trochę

 

Zrobiłaś mi smaka - to ja też idę :lol:

 

 

Nooooo niemogę ..... :evil: czy te baby oszalały :roll:

rzucic mi juz te palenie bo grzywki wam się żółte zrobią od tego kopcenia :o

 

:lol: :p :lol: :p :lol: :p

ja palę na balkonie,a że w Chełmnie hula wiatr,więc dym od razu rozwiewa,więc grzywce nic nie grozi,a poza tym mam balejaż :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać, że dużo pracy włożone :D chciałabym u siebie juz widzieć takie kabelki na ścianach......no i macie już z głowy odwodnienie koło domu :D

 

ale za to więcej pije ....hi hi hi

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :o :o :o to się uzupełniamy

 

 

A mój mąż pyta się mnie przed chwilą:"co wy tam tak piszecie....? twoje koleżanki nie wiedzą, że jest teraz MECZ....??????" :o :lol: :lol: :lol:

Jak zwykle nasi przesrają :-? już jest 3:0

 

normalne i po co ogladać,jak już z góry wiadomo jaki bedzie wynik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o ale się pięknie zrobiło :D

A mówiłam Ci już, że masz przepiękną dachówkę 8) :p .....sama bym taką wybrała :lol: okna pięknie się do niej komponują (dla mnie to dobra wiadomość) :p drzwi wejściowe śliczne - jaką mają szerokość???

 

czyli dobrze wybrałyśmy dachówkę,naprawdę jest piekna,skubana póki co lśni w słońcu z daleka,jak raz jechałam autobusem to kierowca skarzył sie,ze go ten dach oslepia za każdym razem gdy jedzie i swieci słońce :lol:

 

drzwi mają 100cm szerokosci z oscieżnicą, są anty z atestem

 

:lol: :lol: :lol: to dobrze mam nadzieję, że moja też będzie oślepiać :lol:

Ja też mam drzwi na 100cm (zmniejszyliśmy ze 110, żeby się we wiatrołapie szafa na bety wymieściła)....no i u ciebie widzę, że na 100 też piękne drzwi można wybrać 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rozpoczniesz etap poszukiwań drzwi,a to nastąpi niedługo,to zobaczysz,że też mogą i drzwi przyprawić o zawrót głowy :lol:

 

:( Nie strasz mnie :(

Dopiero zaczynam wybory a już mam dość - wolałabym żeby za mnie ktoś decydował :roll: (niekiedy)

Człek się cieszy że się na coś wreszcie zdecydował a tu już kolejne sprawy czekają i kolejne decyzje :( i mnoży się to a nie ubywa :roll: A co będzie przy wykończeniówce :o :o :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co będzię -nie wiem, :roll:

ale wiem co moze być,widziałam taki ładny niebieski kaftan nie wiem tylko u której z Was :roll: :wink: :lol: .

Nic z tych rzeczy ,damy radę i każdy z nas z osobna,bedzie miała swój najpiekniejszy domek pod słońcem :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No z ust mi to wyjęłaś......właśnie miałam ten kaftan wspomnieć, że w razie czego sie przyda :lol: :lol: :lol: :lol: :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...