Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Asiu......

 

Popatrzyłam na te kabelki, drzwi od wewnatrz i nawet ty w tych drzwiach się odbijasz... ładnie Tobie w tej fryzurce... balejaż ... ula la :wink: :D

 

A mi się wydaje że ja rdzewieję... :roll:

Bo jak czasami chodzę to w kolanie mi pstryka :lol:

 

Pisałam ale jeszcze raz napiszę - piknie piknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Asiu......

 

Popatrzyłam na te kabelki, drzwi od wewnatrz i nawet ty w tych drzwiach się odbijasz... ładnie Tobie w tej fryzurce... balejaż ... ula la :wink: :D

 

A mi się wydaje że ja rdzewieję... :roll:

Bo jak czasami chodzę to w kolanie mi pstryka :lol:

 

Pisałam ale jeszcze raz napiszę - piknie piknie :D

 

:o :o :o

lecę sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę proszę - jakie piękne zdjątka nareszcie pojawiły się w dzienniku :D A już myślałam,że może link do swojego dziennnika zgubiłaś albo coś :roll::wink::lol::lol::p......hehehe z Ciebie się śmieję,a sama coś dawno u siebie nie zamieszczałam :o:lol:.......czas nadrobić zaległości :wink:

 

No ale super już Wasz domek wygląda :D Okna i drzwi - miodzio :D My też mamy weneckie w drzwiach,tylko takie mniejsze :) Długo wybieraliście drzwi? Bo tyle teraz tych modeli,że ciężko się zdecydować,które wybrać,co nie? :roll:....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza drzwi kupił mój szanowny ,tak szybko ,jak szybko kupuje sie chleb w piekarni.Wszedł,zobaczył,kupił i za 2 godz. drzwi były na budowie :o :lol: .

Miały być inne,ale skoro tamta hurtownia nas olewała,no bo jak inaczej powiedzieć,gdy termin dostawy jest ciągle przesuwany :roll: :evil: . Na dodatek jak przyszły to nie w takim kolorze jak powinny być :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mówiłam swojemu,że można by już zamieszkać :lol:

jak tylko ekipa od tynków odjechała,od razu pomyłam okna na dole,bo strasznie denerwowały mnie te zacieki na oknach po umyciu przez tynkarzy, same białe zacieki.Ale teraz można już sobie śmielej pomarzyć o dalszym wykańczaniu się :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mówiłam swojemu,że można by już zamieszkać :lol:

jak tylko ekipa od tynków odjechała,od razu pomyłam okna na dole,bo strasznie denerwowały mnie te zacieki na oknach po umyciu przez tynkarzy, same białe zacieki.Ale teraz można już sobie śmielej pomarzyć o dalszym wykańczaniu się :lol: :wink:

 

hihihi ja też bym pomyła wszystkie okna nawet gdyby nie było tych zacieków :oops: :wink: :p :p ,to teraz powoli zaczniecie "iśc " w stronę wykończeniówki :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myslałam, że u nas będa okna -ale niestey właśnie Asiu te guldeny budowlane by się oj przydały :wink: :D

Ale od dawna chorowałam na złoty dąb... a takie drzwi jak Wasz- może podobne bardzo oglądałam jeszcze niedawno :D

Asiu oj trzeba i odpocząć -trzeba...

U nas dach i the end do wiosny (chyba) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka :)

 

No idziecie jak burza! :o :lol: :lol: :lol:

 

Gratuluję!!!! :):):):)

 

Dziękuję za fotki especially 4 me 8)

A co to jest ten pomarańczowy kabel owinięty wokół bednarki? :0 Bo nie kumam :roll:

 

Tynki śliczniutkie, nic tylko jak mówi kropecka - zamówić mobilny internet - i można mieszkać! :D :wink: :lol: :wink: :D :wink: :lol:

 

buziaczki :D

M.

 

to zwykły przedłużacz :lol: okręcony wokół bednarki,aby go nie zasypać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...