Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja nie wiem, ale nie dostawałam ŻADNYCH powiadomień o jakiejlkolwiek aktywności na fm :cry: Po jakimś czasie wydało mi się to podejrzane, więc najpierw zajrzałam do swojego pogaduchowa - ale tam puchy :(, to potem jeszcze zaraz poleciałam do Ciebie - a tu taki ruch w interesie! :o :lol: :lol: :lol: :lol: No to się podczepiłam :) 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogromnie się cieszę :lol:

dzisiaj miałam wykład encyklopedyczny od Miśki na temat bednarki :o

 

bo wystraszyła mnie trochę Marta,że u niej jak podłączali bednarkę to wielką dziurę w ścianie jej zrobili :o

 

a ja myślałam,że bednarka jest połączona t drutem schodzącym po gąsiorach i po murze i to wszystko

bo my z tego co się orientuję mamy tylko bednarkę połączoną z ławami za pomocą długich śrub,nie idzie(a bynajmniej nie widać)żaden drut czy coś innego dookoła domu i nie łączy tych 4 bednarek :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jarzę wogóle tematu bednarki to dla mnie kosmos. Sopelkiewicz jutro wróci to może mi wytłumaczy. Jak będzie w dobrym humorze :wink: Bo podczas jego nieobecności ja się zrobiłam half-sztuczna inteligencja ( czytaj na blond łepetynie walnęłam se czerwone pasemka :D ) i nie wiem czy mu się to spodoba. Zdaje się że faceci wolą blondynki hahhahhaha No, może jak zobaczy kaczy kuper rodem z Ameryki południowej to przyjaźnie się usposobi? :wink: :wink: :wink: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas elektrycy wprowadzając bednarkę do domu zrobili w ścianie taką jopę, że kot by przelazł... także uważaj jak ci będą po tynkach tą instalacją robić... w sumie pewnie nie jest to problem, ale warto zwrócić uwagę.

 

Dodatkowo wykwitów nie widać, nie ma co się martwić... i tak na szczegóły na dachu się patrzy tylko wtedy gdy się go robi :D

 

Pozdrawiam!

 

to mnie wprowadziło w lekkie zdezorientowanie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas elektrycy wprowadzając bednarkę do domu zrobili w ścianie taką jopę, że kot by przelazł... także uważaj jak ci będą po tynkach tą instalacją robić... w sumie pewnie nie jest to problem, ale warto zwrócić uwagę.

 

Dodatkowo wykwitów nie widać, nie ma co się martwić... i tak na szczegóły na dachu się patrzy tylko wtedy gdy się go robi :D

 

Pozdrawiam!

 

to mnie wprowadziło w lekkie zdezorientowanie :-?

 

qrde....nie ogarniam tej kuwety.... :o :( :roll: :wink:

 

Aśka co u Ciebie, bo w dzienniku milczysz jak zaklęta :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...