Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

Witam ,wiem słyszałam w radio,nawt podawali miejsca zawarcia zakładu,ale nie słyszałam nic o Chełmnie. Więc to nie byłam ja,ale może kiedyś to będzie Chełmno.

Na razie wykończę dom na ile będzie stać,a jak trafię,to podejmę się nowej budowy,bo brakuje mi już trochę tej adrenaliny.

 

A na pocieszenie

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/Klasyczne_zdjecie_kawy%2C_kawa_na_zdjeciach_fotki_kawowe_1418_mini.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja "prawie" miałabym 3kę,gdyby 3 liczby były o jedną w tą lub w tą. Ale wiadomo prawie robi wielką różnicę

 

Przypomniał mi się jeden kawał:

 

Kolejka do totalizatora.W kolejce czeka m.in.facet,a za nim starsza babka i ta babka tak do siebie mówi,gdybym liczbę z tego rzędu przełożyła tutaj,to mialabym trójkę,a gdybym liczbę z tego rzędu przełożyła tutaj,to miałanym czwórkę,a gdybym liczbę z tamtego rzędu przełożyła tutaj to miałabym piątkę....

Facet stojący przed babką nie wytrzymał,obrócił się i mówi do babki unosząc jedną rękę,tak że było mu widać pachę:

- Wdzi Pani te włosy?

-Ano widzę

- gdybym tutaj miał jaja,to bym miał taaaaakiegoooo chu......ja!! :lol::lol::lol::lol::lol:

 

 

U nas ostatnio było losowanie Euromillions i gościu we Francji wygrał 100 milionów euro!! :o:o:o:o.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, u nas tak samo :( Deszczowo-barowo choć jak napisałam te słowa zaświeciło słońce - oby tak dalej :D

A kawy sobie nie mogę zrobić, bo...mleko mi się skończyło, a bez mleka nie pijam :D Chętnie poczęstuję się twoją :D

naLeśniku, no niestety - wysyłałam kupon u nas na stacji :D Za to mój mąż "3" trafił - przynajmniej za kupony się zwróciło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, u nas tak samo :( Deszczowo-barowo choć jak napisałam te słowa zaświeciło słońce - oby tak dalej :D

A kawy sobie nie mogę zrobić, bo...mleko mi się skończyło, a bez mleka nie pijam :D Chętnie poczęstuję się twoją :D

naLeśniku, no niestety - wysyłałam kupon u nas na stacji :D Za to mój mąż "3" trafił - przynajmniej za kupony się zwróciło :D

 

To się nazywa mieć farta :lol: " 3" ja niestety nic,ale mówię,że następna kumulacja i może trafię"3" :lol: :wink:

co do pogody,to dobrze macie,że choć trochę słońce przebija się przez chmury,u nas się nie zapowiada na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...