Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

.........Kuba mnie wnerwił tylko jak powiedział do dziewczynki która śpiewała:"że przyda się w programie zachrypnięty grubas" :o :evil: co za brak taktu!!!! dziecku na pewno bardzo przykro było....

a mnie zastanawia czy rodzice decydujący się na występy swoich pociech w takim programie robią dobrze?....czy czasami oni nie wyrządzają większej krzywdy niż jury??

 

dokładnie jak on może tak mówic do dziecka !!! jak np do dziewczynki ,ze nie było jeszcze "spiewających pulpetów "czy jakos tak to poewiedział :evil: :evil: :evil: to było przykre zarówno dla dziewczynki jak i dla rodziców tego dziecka :x :evil: :evil: :evil: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

.........Kuba mnie wnerwił tylko jak powiedział do dziewczynki która śpiewała:"że przyda się w programie zachrypnięty grubas" :o :evil: co za brak taktu!!!! dziecku na pewno bardzo przykro było....

a mnie zastanawia czy rodzice decydujący się na występy swoich pociech w takim programie robią dobrze?....czy czasami oni nie wyrządzają większej krzywdy niż jury??

 

to prawda,zastanawiające to jest :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to okna trzeba jeszcze jakoś dodatkowo na zimę zabezpieczać? :o :roll:

 

nieeee :lol:

ale pytam bo jak sie nie myle to Asia ma tylko na piankę :roll: chyba ze niedoczytałam. chodzi mi ze my obrabialismy prawie ze na gotowo od srodka bo wiesz jak jest :roll: wokół słyszałam ze jak zaczyna się okres zimowy i szybciej robi sie ciemno to panowie lepkkie rączki grasują i niejedne okna juz zgineły :cry:

 

mieliśmy na piankę i styropian,a poza tym normalnie były mocowane na haki do ścian. Po włozeniu okien, po tygodniu wchodzili tynkarze i robili tynki wewnątrz. A przed nieproszonymi gośćmi mam nadzieję,że obroni nas alarm i sąsiedzi :roll: :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :p

ja mam pytanie............dlaczego nie ma żadnych nowych zdjęc w dzienniku???? :lol: :lol:

 

bo na razie nic się nie dzieje :cry: :cry: :cry:

domek odpoczywa i czeka do wiosny,zobaczymy jak przetrwa zimę,czy coś sie będzie działo,co będzie do poprawki ,no i trzeba uzbierać trochę gotówki :-?

 

no ważne że wam juz domek stoi ,bo my dopiero bedziemy zaczynac wiosna :roll: ,byle do marca :wink: :D :D

 

miną jedne święta,nowy rok,drugie święta i ruszysz każdy z nas to miał,że nie mógł sie doczekać wbicia pierwszej łopaty, jeszcze trochę Jessi i doświadczysz satysfakcji bycia inwestorką :wink: :lol: .Jeszcze trochę cierpliwości :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Asiu :wink:

 

Wiem, jak to jest, ja tez jedne pokój mam taki, że i komp i TV w nim, mała ma swój, ale taki przechodzony - makabra...

Nu ale tylko patrzeć jak zleci czas -aby te guldeny tylko było, a jakoś człek się doczeka tej przeprowadzki :wink:

 

A do wiosny juz niedaleko, to jest tak:

 

zima -wiosna..bo zaraz budziet koniec jesieni :wink: :lol:

 

Uciekam na mam talent

 

guldeny Misia są jak najbardziej potrzebne,a teraz taki okres ,że trochę jak się uda to się naciuła :wink: ,więc brak czasu z tym związany.

a tak poza tym,to trochę będzie mi żal opuszczać to miejsce,ze względu na szkołę Małego,na miejscu ma praktycznie wszystko co potrzebuje szkołę,basen,tańce,różne kółka w szkole. A wiadomo jak to na wsi,nie będzie tego wszystkiego,chyba ,że się porwę na miasto i bedzie dojeżdżał,tzn będę go dowoziła,jak zrobię prawko jeszcze troche czasu mam :wink:

 

 

a w tej szkółce nie będzie jakis zajęć?

a popołudniami można dojeżdżać do miasta na basen czy na coś takiego

 

my tak będzie robić, ale miasto mamy bliziutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Asiu :wink:

 

Wiem, jak to jest, ja tez jedne pokój mam taki, że i komp i TV w nim, mała ma swój, ale taki przechodzony - makabra...

Nu ale tylko patrzeć jak zleci czas -aby te guldeny tylko było, a jakoś człek się doczeka tej przeprowadzki :wink:

 

A do wiosny juz niedaleko, to jest tak:

 

zima -wiosna..bo zaraz budziet koniec jesieni :wink: :lol:

 

Uciekam na mam talent

 

guldeny Misia są jak najbardziej potrzebne,a teraz taki okres ,że trochę jak się uda to się naciuła :wink: ,więc brak czasu z tym związany.

a tak poza tym,to trochę będzie mi żal opuszczać to miejsce,ze względu na szkołę Małego,na miejscu ma praktycznie wszystko co potrzebuje szkołę,basen,tańce,różne kółka w szkole. A wiadomo jak to na wsi,nie będzie tego wszystkiego,chyba ,że się porwę na miasto i bedzie dojeżdżał,tzn będę go dowoziła,jak zrobię prawko jeszcze troche czasu mam :wink:

 

 

a w tej szkółce nie będzie jakis zajęć?

a popołudniami można dojeżdżać do miasta na basen czy na coś takiego

 

my tak będzie robić, ale miasto mamy bliziutko

 

Jeszcze się nie pytałam co w tej szkole oferują dzieciam,jakie kółka,być może ,że prawie takie same jak w tej szkole :wink:

 

OBY :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadzka na wieś pod tym względem jest dość kłopotliwa. Jak jest blisko do miasta to jakoś da się to pogodzić. Rób szybko prawo jazdy. :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Do miasta jest dość blisko 4 km do blachy do centrum ok 8,5-9km, jeszcze niedawno jeździły busy,co 1 godz,ale je wycofano :evil: ,teraz pozostaje PKS,rower lub samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym prawkiem to sie zobaczy :wink:

Jednak teraz mam zagwózdkę niezłą z kontaktami,przeczytałam u kali,że kontakty powinny być obok lodówki,a nie za nią :-? .A ja pozaznaczałam mojemu gdzie chcę kontakty tak na oko :oops: . Tak naprawdę,to nie pamiętam jakie wymiary ma kuchnia,bo zmieniłam wielkość spiżarki. Teraz pali mnie,aby jak najszybciej pojechać na budowę pomierzyć i w końcu pójść na poszukiwanie kuchni,co prawda wygląd może mi się się przestać podobać za rok :wink: ,ale rozmieszczenie poszczególnych szafek już się nie zmieni :roll: .

 

Trzymajcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym prawkiem to sie zobaczy :wink:

Jednak teraz mam zagwózdkę niezłą z kontaktami,przeczytałam u kali,że kontakty powinny być obok lodówki,a nie za nią :-? .A ja pozaznaczałam mojemu gdzie chcę kontakty tak na oko :oops: . Tak naprawdę,to nie pamiętam jakie wymiary ma kuchnia,bo zmieniłam wielkość spiżarki. Teraz pali mnie,aby jak najszybciej pojechać na budowę pomierzyć i w końcu pójść na poszukiwanie kuchni,co prawda wygląd może mi się się przestać podobać za rok :wink: ,ale rozmieszczenie poszczególnych szafek już się nie zmieni :roll: .

 

Trzymajcie się

 

hejka :)

 

Moim skromnym zdaniem prawko dla kobiety ( w dodatku z własnym autem :)) to coś wielkiego na miarę prawa głosu dla kobiet, internetu i jednorazowych pieluch :) Brać i korzystać :lol: 8)

 

Co do kontaktów, to fakt, lepiej koło lodówki. Łatwiej wyłączyć jakby co. Chociaż ja mam póki co LG No frost system i od 5 lat raz ją wyłączałam - przy przeprowadzce 8) nawet myję na włączonej...

 

Odnośnie tego czy pomysł na wygląd się zmieni - zgadzam się - jeszcze z 4 razy :wink:. Ustawienie - nie mówiłabym hop... kobieta Asiu zmienną jest hahahhah :wink"

(ja na wszelki wypadek 8) opatentowałam sobie :wink: i zaplanowałam ruchome gniazdka :D Mąż jeszcze nie wie, ale wkrótce się dowie 8) )

 

buziaki

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym prawkiem to sie zobaczy :wink:

Jednak teraz mam zagwózdkę niezłą z kontaktami,przeczytałam u kali,że kontakty powinny być obok lodówki,a nie za nią :-? .A ja pozaznaczałam mojemu gdzie chcę kontakty tak na oko :oops: . Tak naprawdę,to nie pamiętam jakie wymiary ma kuchnia,bo zmieniłam wielkość spiżarki. Teraz pali mnie,aby jak najszybciej pojechać na budowę pomierzyć i w końcu pójść na poszukiwanie kuchni,co prawda wygląd może mi się się przestać podobać za rok :wink: ,ale rozmieszczenie poszczególnych szafek już się nie zmieni :roll: .

 

Trzymajcie się

Zdecydowanie wygodniej jak gniazdko jest nad lodówką, madmegs wie co mówi :wink:

Jeśli nie jesteś pewna lokalizacji, gniazdko zawsze można przenieść - a najłatwiej jak jest nisko i trzeba je tylko podnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym prawkiem to sie zobaczy :wink:

Jednak teraz mam zagwózdkę niezłą z kontaktami,przeczytałam u kali,że kontakty powinny być obok lodówki,a nie za nią :-? .A ja pozaznaczałam mojemu gdzie chcę kontakty tak na oko :oops: . Tak naprawdę,to nie pamiętam jakie wymiary ma kuchnia,bo zmieniłam wielkość spiżarki. Teraz pali mnie,aby jak najszybciej pojechać na budowę pomierzyć i w końcu pójść na poszukiwanie kuchni,co prawda wygląd może mi się się przestać podobać za rok :wink: ,ale rozmieszczenie poszczególnych szafek już się nie zmieni :roll: .

 

Trzymajcie się

 

hejka :)

 

Moim skromnym zdaniem prawko dla kobiety ( w dodatku z własnym autem :)) to coś wielkiego na miarę prawa głosu dla kobiet, internetu i jednorazowych pieluch :) Brać i korzystać :lol: 8)

 

Co do kontaktów, to fakt, lepiej koło lodówki. Łatwiej wyłączyć jakby co. Chociaż ja mam póki co LG No frost system i od 5 lat raz ją wyłączałam - przy przeprowadzce 8) nawet myję na włączonej...

 

Odnośnie tego czy pomysł na wygląd się zmieni - zgadzam się - jeszcze z 4 razy :wink:. Ustawienie - nie mówiłabym hop... kobieta Asiu zmienną jest hahahhah :wink"

(ja na wszelki wypadek 8) opatentowałam sobie :wink: i zaplanowałam ruchome gniazdka :D Mąż jeszcze nie wie, ale wkrótce się dowie 8) )

 

buziaki

M.

 

nie przestajesz mnie zadziwiać :o zdradź tajemnicę ruchomych gniazdek :lol: :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Asiu :wink:

 

To na Warmii nie było snieguuuuuuuuuuuuuu?

 

Wracam w takim razie do moich rodzinnych stron :lol:

 

To ja tutaj marznę, bez prądu siedzę i potem bez netu...a Wy tam cud miód i malina... ups nu poza tym, że ponoc jednemu z pola to krowę porwało, bo taki był wiatr... znaleziono ją w centrum Wa-wy :lol: :lol: :lol:

A u nas to taka mgła była, że ponoć kunia udusiło :lol: :lol: :lol:

 

Rozplanuj sobie na spokojnie gniazdka, zawsze lepiej jak jest obok np. lodówki... Ja tam chcę mieć kontakty na każdej ścianie... a gdzie to jeścio mam czas... :wink:

 

Moja teraz to pozapisywała się na dwa dodatkowe kółka w szkole... napewno i u synka będą różne kółka... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...