Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

taką mam nadzieję,jak nie będą musieli stworzyć mi kuchnie pasującą do gniazdek :wink: :lol:

 

Ja tez miałam problem z gniazdkami. Niestety i tak trzeba było je przerabiać. Ze ja tego zdjęcia wczesniej nie widziałam :lol:

 

Ja się boję tego etapu, niby teraz wiem jak chcę mieć to poustawiane a jak mi się odmieni i co w tedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taką mam nadzieję,jak nie będą musieli stworzyć mi kuchnie pasującą do gniazdek :wink: :lol:

 

Ja tez miałam problem z gniazdkami. Niestety i tak trzeba było je przerabiać. Ze ja tego zdjęcia wczesniej nie widziałam :lol:

 

Ja się boję tego etapu, niby teraz wiem jak chcę mieć to poustawiane a jak mi się odmieni i co w tedy.

 

Ania będzie dobrze :roll: ,a jak nie to pozostaje rozwiązanie ze zdjęcia,tylko kabel może być ciut dłuższy :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie mgła konia mogłaby udusić

nie no wy to mnie rozwalacie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

skad takie powiedzenia bierzecie?!!!!!!!

dobre dobre :lol: :lol: :lol: :D

 

u nas wczoraj rano taka mgła była co by niejednego konia mogła udusić,a dziś jest ok,ale deszczyk kropi.

Ale co ja o deszczu bede pisac?

ale u ciebie Asiu ida prace.Jako,że dlugo mnie nie byo to jestem pod wrażniem.ja mówię,że jak juz tynki sa to bliżej niz dalej do zamieszkania 8)

a co do prądu,to Ty sie nie przejmuj! każdy tak ma ze pozniej do przeróbki gniazdka by sie przydały.U mnie np 3 sa zrobione,ale znalazły sie za meblami....nie pasowały,nie ma do nich dostepu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...