Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

przyszłam się przywitać jak masz za duzo słońca na zbyciu to podeślij bo bardzo potrzebne :wink:

 

u mnie słońca też było jak na lekarstwo :cry: przez ok 10 min w południe,potem zaczął siąpić deszcz :evil:

 

ale jak wyjdzie to Ci podeślę,bo wiem,że go potrzebujesz,ja tyle się przemizeruję :wink: .ułożony masz już strop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do gniazdek - u mnie szczytem głupoty było zrobienie gniazdka w łazience, przy umywalce na tyle nisko, że teraz do umywalki musimy się schylać. Bo zorientowaliśmy się przy montażu umywalki, jak już płytki byly położone :evil: Przynajmniej dzieciom jest wygodnie :D

 

Spytałam się małża i otrzymałam odpowiedź,że gniazdka w łazience mamy montowane na wysokości 110cm,tylko gniazdka od wanny i prysznica mamy niżej chyba na wysokości 30cm. Najbardziej martwia mnie w kuchni :-? .

Pojadę,zmierzę,zacznę chodzić po sklepach i wtedy będę się martwić :-? :cry:

Oby nie :wink: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie mgła konia mogłaby udusić

nie no wy to mnie rozwalacie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

skad takie powiedzenia bierzecie?!!!!!!!

dobre dobre :lol: :lol: :lol: :D

 

u nas wczoraj rano taka mgła była co by niejednego konia mogła udusić,a dziś jest ok,ale deszczyk kropi.

Ale co ja o deszczu bede pisac?

ale u ciebie Asiu ida prace.Jako,że dlugo mnie nie byo to jestem pod wrażniem.ja mówię,że jak juz tynki sa to bliżej niz dalej do zamieszkania 8)

a co do prądu,to Ty sie nie przejmuj! każdy tak ma ze pozniej do przeróbki gniazdka by sie przydały.U mnie np 3 sa zrobione,ale znalazły sie za meblami....nie pasowały,nie ma do nich dostepu :lol:

 

U nas teraz spokój,dom zapadł w zimowy odpoczynek,poczeka do wiosny,aż zbierzemy guldeny budowlane na ogrzewanie i ocieplenie poddasza.

 

Tak właśnie się zastanawiam nad tym ociepleniem,czy to nie jest zbyt ryzykowne,robić ocieplenie poddasza w domu nieocieplanym zimą :roll: ?

Proszę o podpowiedź :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas teraz spokój,dom zapadł w zimowy odpoczynek,poczeka do wiosny,aż zbierzemy guldeny budowlane na ogrzewanie i ocieplenie poddasza.

 

Tak właśnie się zastanawiam nad tym ociepleniem,czy to nie jest zbyt ryzykowne,robić ocieplenie poddasza w domu nieocieplanym zimą :roll: ?

Proszę o podpowiedź :roll:

Pewnie ocieplenie możesz zrobić, ale poprzestań na wełnie i folii paroizolacyjnej, bez płyt k-g, bo mogłyby się wypaczyć - zwłaszcza, że tynki nie doschły pewnie do końca.

A wylewki masz (bo nie pamiętam :oops: )? Najlepiej wszystkie mokre prace zakończyć i płyty montować w suchym już domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas teraz spokój,dom zapadł w zimowy odpoczynek,poczeka do wiosny,aż zbierzemy guldeny budowlane na ogrzewanie i ocieplenie poddasza.

 

Tak właśnie się zastanawiam nad tym ociepleniem,czy to nie jest zbyt ryzykowne,robić ocieplenie poddasza w domu nieocieplanym zimą :roll: ?

Proszę o podpowiedź :roll:

Pewnie ocieplenie możesz zrobić, ale poprzestań na wełnie i folii paroizolacyjnej, bez płyt k-g, bo mogłyby się wypaczyć - zwłaszcza, że tynki nie doschły pewnie do końca.

A wylewki masz (bo nie pamiętam :oops: )? Najlepiej wszystkie mokre prace zakończyć i płyty montować w suchym już domu.

 

Wylewek nie mam jeszcze,zamierzamy zrobić je na wiosnę po położeniu podłogówki w całym domu. Czyli można położyć wełnę i folię,nic jej nie będzie?

No tak wełnębędzie chroniła folia paroizolacyjna :roll: :)

Dziękuję Aniu za podpowiedź :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee co to tyle gruzu.....nie widziałaś ile u mnie było ;)

 

lepiej poradzicie mi co zrobić z skrawkami płyt K-G???

 

A wiesz ,że Twój gruz gdzieś mi umknął :wink: :lol:

To pewnie z powodu pięknego domu który niweczy brzydkie widoki wokół domu :)

 

Co do tych skrawek to nie pomogę,bo jeszcze do tego nie dotarłam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobrry

 

eeee co to tyle gruzu.....nie widziałaś ile u mnie było ;)

 

lepiej poradzicie mi co zrobić z skrawkami płyt K-G???

 

Nu jak to co zrobić...

 

Mozaikę na ścianie... :lol: :lol: :lol:

 

zawsze jakieś wyjście jest :D :D

 

Kawika Ty wiesz chyba najlepiej,że budując dom trzeba mieć jakieś "WYJŚCIE AWARYJNE" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee co to tyle gruzu.....nie widziałaś ile u mnie było ;)

 

lepiej poradzicie mi co zrobić z skrawkami płyt K-G???

 

Nu jak to co zrobić...

 

Mozaikę na ścianie... :lol: :lol: :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Dobre :lol::lol:.....później powstanie książka pt. "Jak z niczego zrobić coś: arcydzieła KPzP (Kółka Pań z Przeszłością)" :lol::lol::lol: rozdział: "Jak ze skrawków płyt K-G zrobić mozaikę na ścianie" :lol::lol: hahaha :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...