Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

Hello :)

Podaję jakie mam na fakturze PKWiU (lepiej późno niż wcale :oops: )

 

-kabel energetyczny miedziany YKY 5x10 0,6/1kV - 31.30.13-70.3

 

-przewód instalacyjny YDYP 3x1,5 450/750V biały - 31.30.13-70.90

 

-przewód instalacyjny YDYP 3x2,5 450/750V biały - 31.30.13-70.90

 

-peszel PCV 40/30 (43/36) 320N - 25.21.21-55.10

 

na inne rzeczy "prądowe" nie mam PKWIU :roll:

 

pozdrwiam cieplutko :D

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Miśka :lol:

cena 1m2-3.924zł

mówię Ci czarna magia,deliberowanie co można,a co nie można,a może by to podciągnąć pod coś co można odliczyć :-?

Jeszcze mam czas do końca listopada,taki dałam sobie termin :roll: :wink:

 

:o :o :o

 

Ło matko nie strasz mnie - ja tak nie cierpię pepierków, w ogóle jak mam załatwiać jakieś sprawy urzędowe to szlag mnie trafia...

Asia no faktycznie trzebaby tak do listopada końca to rozliczyć, bo wrazie poprawek, to oni liczą od daty złożenia? :roll: Ale wrazie poprawek to żeby wsio było na cacy, to lepiej faktycznie wczesniej złożyć, bo u nas juz zapowiadała -6 bite miesiączków, po 6-ściu wypłacają.

wiesz w ogóle to co do nie których rzeczy to paranoja, dlaczego np. gwoździ nie można odliczać... Tyle ich idzie -zreasumować to uzbierało by się... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie :cry: ,póki co przerwa jesienno-zimowa, na razie zbiórka guldenów i wybieranie materiałów na ogrzewanie podłogowe.

na razie nam się nie spieszy,ruszamy z pracami na wiosnę,teraz to ja tylko moge poczuć tą adrenalinę budowlaną,której mi strasznie tak brakuje u innych którzy budują,wykańczają. Ja znów odżyję na wiosnę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdążysz :) Co masz nie zdążyć... :D

 

no pewnie,że zdążę :wink: pieniążki jak najbardziej potrzebne,od wczoraj zaczęłam szczególnie dbać o skrzydłokwiat,podobno ma szczególną zdolność przyciągania pieniędzy :wink: :D . I teraz już wiem,czemu cięgle mi ich brak,bo mój skrzydłokwiat jest taki MARNY :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie :cry: ,póki co przerwa jesienno-zimowa, na razie zbiórka guldenów i wybieranie materiałów na ogrzewanie podłogowe.

na razie nam się nie spieszy,ruszamy z pracami na wiosnę,teraz to ja tylko moge poczuć tą adrenalinę budowlaną,której mi strasznie tak brakuje u innych którzy budują,wykańczają. Ja znów odżyję na wiosnę :wink:

 

nie przejmuj sie, do wiosny juz nie tak daleko :wink: bedą swieta ,a po swietach szybko zleci i bedzie znowu wiosna

my tez dopiero wiosna ruszamy i ja tez narazie moge sledzic poczynania innych :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessi zleci szybko,tylko tym mozemy się pocieszać :wink: ,wspomnisz moje słowa,że budowa wciaga jak fm :lol: . Kiedyś zastanowiły mnie słowa mojego szwagra,który po wybudowaniu 2 domu,stwierdził,że już moze go sprzedać i zacząc budować następny,jak sami zaczeliśmy budować,to wtedy go zrozumiałam :roll: :lol: 8) .

zawsze jest coś co wychodzi później,co byś zrobiła inaczej,z innych materiałów,a poza tym niektórzy ludzie mają potrzebę ciągłych zmian i wyzwań.

Ale póki co dla zwykłego człowieka,wg mnie jest wybudowanie domu bez zobowiązań 30 letnich, bo kiedyś jak zamaży mi się zmiana,to sprzedam,dolożeę i wybuduję sobie coś nowego :wink: ,chociaż mój mówi,że ze mną trzeba do lekarza wyższej specjalności,skoro jeszcze nie miweszkam,a już mi się marzy inny :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...