Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

O masz Kala to wiesz co -współczuję Tobie takiej teściowej -bo wiem jak to mieć TAKĄ ... nu taką wredotę :wink: :D

 

Asia a miałaś jakiś program do tego?

 

Jezoo muszę usiąść już do tego, jutro jadę z Miśkiem ogarnąc ciut...dzisiaj dokończyliśmy drzwi i takie inne pierdułki :wink: A czas goni...

Własnie na początku grudnia ma dać mi fakturę za blachodachówkę... :wink:

 

Perła napisała:

odcieli mnie od świata

 

Niedobroty jedne te Irlandczycy :evil: :-? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miśka ja tak po staremu papier i długopis :wink:

mam ściągnięty od Zuzka program,ale jakoś poleciałam ręcznie :lol:

 

Dziś złożyłam papiery w US,właśnie wróciłam, wcześniej biegając między ksero a Us,bo pani zażyczyła sobie jeszcze xero aktu własności działki, xero 2 pozwoleń na budowę. Wykryłam jeden babol w US,otóż niezgadzała mi się liczba faktur :o . Na drukach vzm1 miałam 77 faktur ,a jak liczyłam xero faktur to wychodziło mi 78faktur. Byś może nie wciągnęłam jakiejś f-ry korygującej :roll: . No cóz -zostanę wezwana do poprawienia :-?

 

 

A jak tam dziewczyny przygotowania do Świąt :roll: Bo ja jeszcze czuje smak mazurka,a tu już pierniki pachną :wink: :lol: . Pocieszam się,że jeszcze czas 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dawno mnie nie było :oops: :oops: :oops:

 

 

co tam nowego na budowie się dzieje?

przeprowadzacie się juz?

 

 

pozdrawiam

 

witaj anetina :D

u nas na razie przestój zimowy,na wiosnę coś się ruszy :roll:

trzeba póki co uzbierać troche grosza na dalsze wykończanie się lub domu :wink: :lol: Przeprowadzać to ja będę się za 2 lata :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perłóweczka wogóle chyba wszystkim stracha napedziła swoją długa nieobecnością :roll:

Ale ważne ,że się odnalazła cała i zdrowa :D

Kurcze,komlotk;a :wink: właśnie mi przypomniała,że musze jakiegoś fanego przepisu na pierniczki poszukać bo mam jeden,ale nie specjalne wychodzą...Jakbyscie coś miały to dawac do koła gospodyń przepisy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny jestescie niezastapione!!! :D Zaraz ide zobaczyc teprzepisy na pierniczki.

aniahubi a Ty już mówisz,że się za nie zabierasz? to tak na próbe,czy juz na święta? Pierniki może lubia poleżeć,żeby lepsze bły.... :-? ja nie wiem.

To napiszcie jak to znimi jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny jestescie niezastapione!!! :D Zaraz ide zobaczyc teprzepisy na pierniczki.

aniahubi a Ty już mówisz,że się za nie zabierasz? to tak na próbe,czy juz na święta? Pierniki może lubia poleżeć,żeby lepsze bły.... :-? ja nie wiem.

To napiszcie jak to znimi jest :wink:

To ciasto powinno kilka tygodni, a co najmniej kilka dni poleżeć w chłodzie (lodówce, spiżarce itp) PRZED pieczeniem. A samo pieczenie pewnie odbędzie się parę dni przed świętami, żeby dzieci miały zajęcie jak już ferie w szkole będą :wink: Mam nadzieję, że mimo degustacji coś na święta zostanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam sprawdzonego przepisu na pierniki,ale wyczytałam u Miśki,że ona robiła więc ją trzeba pomanować o przepis :wink:

 

:o :o :o

 

Ciasteczka cynamonowe piekłam ostatnio :wink: :lol:

 

A ciasto na pierniczki mi dojrzewa w lodówce :D -już kilka tygodni będzie -piekę tak za 1,5 tygodnia je aby zdążyły zmięknąć do świąt :wink:

 

Na cynamonowe przepis jest u mnie i w przepisach Perły -Pań z Koła :wink:

 

:lol: :lol: :lol:

 

Asiu sporo -i to bardzo sporo miałaś faktur -u mnie to z 20 ścia :wink:

Ale wiesz wcześniej kupowaliśmy co nieco taniej :wink: -bez faktury :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki dziewczyny!!!! to ja w takim razie dziś kupuje co potrzeba,zarabiam ciasto i do lodówy z nim :wink:

Jak to dobrze mieć strasze....,doswiadczone koleżanki 8)

a dzieciaki na pewno beda miały radochę jak nie wiem! nawet pewnie mój 2 letni bedzie chciał pomóc :wink: za to o sprzataniu wolę nie mysleć.

I jeszcze na pewno jakiś przepis na ciasto z koła gospodyń wypróbuję,ale na razie nie moge sie zdecydowac,które... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...