Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze się nie zastanawiałam:no:, niestety z racji braku geltu muszą one poczekać raczej do wiosny przyszłego roku. Pocieszam się w myślach,ze szary (nieważne jaki,jest taki ładny);):D. Nawet do domu nie mam wybranych,a tu niedługo kafelkarz wejdzie,jak tylko podłogówka się wygrzeje

 

Widzę że indoktrynacja się szerzy z pozytywnym skutkiem :D 8)

Ale że do domu nie masz, tom nie wiedziała że ty taka hardcorowa ryzykantka jesteś :) Jakieś ogólne chociaż typy? kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do salonu woodentic ( tylko gdzie ja znajdę takiego co mi DOBRZE położy?) kuchnia na podłogę i ściany jasne (z racji tego,że mamy małą tą kuchenkę,a ja jeszcze sobie powiększyłam spiżarkę i wrażenie małości kuchni się podwoiło)., Dolna łazienka w szarościach(muszę jeszcze raz przejrzeć szarą szajbę i znależć nazwę -tych tańszych), górna łazienka -myślę o jakimś żywym kolorze np. coś z czerwonym, hol u góry jasny gres, sypialnie panele,a schody drewniane jesionowe bielone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu wyczytałam ze planujesz woodentic na podłoge? ja tez zamierzam połozyc u dziewczyn w pokojach. tylko teraz musze isc z nimi do sklepu i bedą wybierac odcienie. i jeszcze chcialabym sie zorientowac jaka jest cena w naszych okolicach. moze cos wiesz na ten temat ? co gdzie i po ile?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do salonu woodentic ( tylko gdzie ja znajdę takiego co mi DOBRZE położy?) kuchnia na podłogę i ściany jasne (z racji tego,że mamy małą tą kuchenkę,a ja jeszcze sobie powiększyłam spiżarkę i wrażenie małości kuchni się podwoiło)., Dolna łazienka w szarościach(muszę jeszcze raz przejrzeć szarą szajbę i znależć nazwę -tych tańszych), górna łazienka -myślę o jakimś żywym kolorze np. coś z czerwonym, hol u góry jasny gres, sypialnie panele,a schody drewniane jesionowe bielone.

 

Witammmmmmmmmmmmmm;)

 

No proszę Asia jakiś obraz i wybór w głowie ma, a ja pusto, nic tylko pojedziemy znowu do sklepu i będzie tak jak z drzwiami itp. Chociaż przyznam, że przeglądałam i gresy i płytki i panele. Tylko w rzeczywistości inaczej często wyglądają. Tak np. oglądałam z Miśkiem gazetkę Liroy Merlin, tam zobaczylismy fajne, niedrogie panele, będąc w Krakowie podjechaliśmy tam. nie wyglądały tak ładnie i wiele miały do życzenia;) Jednak ja z tych -co muszą macnąć, zobaczyć z bliska:rotfl: Ja mam kuchnię 3,70 dł.x 3,40 szer. - a też dam jasne płytki, takie beżowe, ewentualnie na podłodze naprzemian mogą być jasne-ciemne, albo ciemne:rolleyes: ok nie pisze więcej, bo zaczynam się zastanawiać, czy oby dobrze piszę z ich wyborem.;):D

Czasu tak nie mam narazie aby podjechać i chociaż sobie pochodzić, popatrzeć, pokombinować, bo od rana do wieczora w domku. Ale przyjdzie na nie czas;)

 

Asiu jak tam z parapetami z ich gwarancją?

 

Co do tarasów, to ja nawet powiedziałam Miśkowi, abyśmy w tym roku tarasu w ogóle nie robili, bo to koszt, w sumie ma 33 m2 - jak salon plus jadalnia u mnie, wysoki też, a nawet robiąc sami go -to piachu full -wynajem zagęszczarki, a i cement. Ale Misiek widzę, że duma. Ja nawet dumam na taras o płytkach, czy w ogóle dawać -kiedyś, bo różne na temat opinie są. Nie wiem, czy kiedyś nie lepiej jakiś kamień dać.

 

Asiu a jak podłogówka -ciepło? bo wspominałaś w dzienniku, że ogrzewacie?

Co dalej z tymi wylewkami?

 

Buziaki:hug:Powodzeniaaaaaaaaaaaaaaaa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Misia:wiggle:. U nas w domu zmiany,zmiany,zmiany. Mam nadzieję,że na lepsze. Od dziś jest nowa ekipa od ocieplenia poddasza. Rozpoczęli pracę

od godz. 9tej i skończyli o 20tej. Przez 11 godz zrobili sypialnię Małego i położyli 2 warstwę gładzi w pokoju(poprzednia ekipa,nie zdążyła:mad:). Na razie póki co z opisu Kamlota podoba mi się ich praca.Zobaczymy co będzie dalej.Obym się nie zawiodła. Źle wspominam sobotę i rozliczanie się z poprzednią ekipą,przypłaciłam to kupą nerwów. I powiedziałam nigdy więcej papudraków,których nie widziałam roboty. Co do płytek Misia,to muszę się sprężać, od poniedziałku wchodzi glazurnik, a na razie to ja mam tylko terakotę do pomieszczenia gospodarczego. W sobotę ruszam na łowy, i mam zamiar nakupować małe co nieco,nie wiem jak konto mojego to wytrzyma;). Co do podłogówki kochana ,to miodzio, bajka. Piec został podłączony ok godz.12tej,a o 15 podłogówka już była ciepła, co prawda nie obyło się bez problemów,bo kupiliśmy groszek rano,a on mokry jak gnój i jeszcze facet zapewniał nas ,że ten eko groszek biorą ludzie na rozruch pieca:evil:,a to było czeskie szajstwo:bash:. Nie mniej jednak w domu jak w bajce,aż zdjełam buty i chodziłam na boso. Teraz założyłam sobie,że będzie lepiej,musi,nie ma innej możliwości:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu wyczytałam ze planujesz woodentic na podłoge? ja tez zamierzam połozyc u dziewczyn w pokojach. tylko teraz musze isc z nimi do sklepu i bedą wybierac odcienie. i jeszcze chcialabym sie zorientowac jaka jest cena w naszych okolicach. moze cos wiesz na ten temat ? co gdzie i po ile?

 

Hej Gosia,dałabym głowę,że Ci odpowiadałam,a teraz widzę,że nie ma odpowiedzi:confused:. Więc na zakupy planuję,nie nie planuję,muszę zrobić w sobotę. Więc odpowiem Ci o cenach w przyszłym tygodniu. Co dziennie mam plan podzwonić po sklepach i zorientować się czy mają tego Woodentica,ale zawsze coś mnie wybije i nigdy nie zdążę przedzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo czytam swoją ulubioną lekturę fm muratora;). A także szukam glazury i terakoty , normalny zawrót głowy. Najlepiej by było,gdyby był jakiś wątek z zdjęciami i opisami jakie to płytki, bo na razie to wszędzie więcej pytań i odpowiedzi ,a mało zdjęć (które mnie najbardziej interesują;)),bo muszę się w końcu na coś zdecydować:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo czytam swoją ulubioną lekturę fm muratora;). A także szukam glazury i terakoty , normalny zawrót głowy. Najlepiej by było,gdyby był jakiś wątek z zdjęciami i opisami jakie to płytki, bo na razie to wszędzie więcej pytań i odpowiedzi ,a mało zdjęć (które mnie najbardziej interesują;)),bo muszę się w końcu na coś zdecydować:(

 

ja wybierając płytki określiłam sobie w jakims e-sklepie cenę i wyskoczyły, potem kolor.................... więc miałam łatwiej, bo mniej do przegladania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...