Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Skrzat - komentarze do dziennika budowy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dziękuję Lena,Ramila i Agulka za pamięć:). Dziś postanowiłam nie iść szybko spać i trochę poczytać co nieco na fm. A tyle się u Was dzieje,tyle stron do przeczytania,że sporo czasu mi zajmie przeczytanie tej lektury;).

 

Witaj Asiu;)

 

Ja ciągle, każdego ranka powtarzam -dzisiaj idę szybciej spać, o nie! Ale jakoś zawsze jest to godzina bita 23 -cia i nici z planów.

 

Gratuluje wprowadzenia się:wave:

 

Mam też zaległości, dzisiaj nadrobiłam 3 dzienniki i zaraz uciekam spać. Jutro rano pobudkę zrobi kot i potem już po spaniu!

 

Zobacz ciotka rok temu jeszcze pisałysmy, że kurczę fajnie tak święta BN byłoby spędzić w nowym domku, Ty planowałaś za rok a tutajjjjjjjjjjjj.... spędzimy.;)

 

wklej w wolnym czasie albo napisz co u WAS...

 

My obklejamy domek, nie było dużo tarcia styropianu, jakoś prosto nam wyszło, domek robi się szary, ale już cieplej. Powoli będziemy kończyć w miarę finansów resztę. Jeszcze rabanie i układanie na zewnątrz czeka mnie drewna. Jednak za daleko poukładałam jedną kupkę, teraz z lampką za daleko chodzić. Także robotki przybywa a nie ubywa.

Jak się wyrobię któregoś dnia to powklejam jakies zdjątka....

 

Jak syn w nowej szkole? Moja zadowolona w tej 6 klasie.

 

Buziaki Kamoltowa cioteczko... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

No jak tam u WAS?

 

Gdzie zniknęłaś ciotka... ja teraz też ciut rzadziej bywam, bo brak czasu, zmęczenie. Tylko znajdę czas to wpadam odrazu na FM, bo tęskno mi i w miarę czasu wertuję dzienniki, komentarze... Uzupełniam zaległości;)

 

Kamlotku jak tam mieszka się w Skrzaciku?

 

Schody zrobione przez stolarza? Glazura się kładzie, czy położona?

 

Pozdrawiam i zycze powodzonka i sił;)

 

Buziakiiiiiiiiiiiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ciotkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

 

Nawet nie wiesz, jak się ucieszyłam jak przeczytałam od Ciebie posta. Gdzieś pogninęły dziewczyny...:(:-x Nastała jakaś cisza... :eek:

 

Czekam na te fotki, zżera mnie ciekawość.

 

Buziakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

 

:jawdrop:

Nu ciotka mi się bardzo podoba;)

 

Fajnie zobaczyć Twoje "salony".

Te schody fanie WAM Pan zrobił, zawsze mi podobało się te oświetlenie.

Ten wiatrołap to spory, dopiero teraz widzę, na tym zdjęciu. Nawet nie wiedziałam, że macie podwójne drzwi wejściowe.

Fajna ta Wasza kuchnia, odrazu patrząc na tą firaneczkę i dookoła, to aż chce się tam usiąść i napić kawusi.

 

Powolutku i do przodu -tez tak mówię. ;):D

 

Grunt, że już u siebie.

 

Ten Wasz Skrzacik to spory domeczek, tak jak pisałam kiedyś.

 

Bardzo ładnie tam u Was Asiu, pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie w tym Waszym skrzaciku.....warto było czekać na te zdjęcia a powiedz/napisz mi jeszcze jakie macie okna na poddaszu,chodzi mi o wymiary ;) bo widzę że tak jaśniutko tam.pozdrawiam

 

Dziękuję:D, okna są 78x140 i rzeczywiście jest jasno, w projekcie były 78x114,ale ja chciałam większe i zamówiłam bez zastanowienia wszystkie 7 na 140,potem 2 musieliśmy wymieniać na 114,bo nie weszły i tak mam problem z ich myciem,bo muszę wchodzić na drabinę,żeby je umyć:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

 

:jawdrop:

Nu ciotka mi się bardzo podoba;)

 

Fajnie zobaczyć Twoje "salony".

Te schody fanie WAM Pan zrobił, zawsze mi podobało się te oświetlenie.

Ten wiatrołap to spory, dopiero teraz widzę, na tym zdjęciu. Nawet nie wiedziałam, że macie podwójne drzwi wejściowe.

Fajna ta Wasza kuchnia, odrazu patrząc na tą firaneczkę i dookoła, to aż chce się tam usiąść i napić kawusi.

 

Powolutku i do przodu -tez tak mówię. ;):D

 

Grunt, że już u siebie.

 

Ten Wasz Skrzacik to spory domeczek, tak jak pisałam kiedyś.

 

Bardzo ładnie tam u Was Asiu, pozdrawiam. ;)

 

Dziękuję Misia:),co do wiatrołapu,to nie jest on taki duży,może to wina zdjęcia w takim ujęciu,w rzeczywistości on ma ok 3m2,więc jest mikroskopijny;). Pochwalę się,że podświetlenie schodów robił Kamlot:yes:. Co do urządzenia Skrzata,jest na razie takie ,z czasem jak nie będę widziała prześwitu w portfelu,kupimy nowe meble,póki co są jeszcze stare,oprócz kuchni. pozdrawiam:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia domek w środku super wykończony. Taki ciepły i przytulny aż nie chce się z niego wychodzić. Synek pewnie zachwycony pokojem. Sama zastanawiałam się nad zielonym kolorem dla mojego syna. Intrygują mnie te światełka nad schodami, tego jeszcze nie widziałam. Ciekawe rozwiązanie. Gratuluję przeprowadzki, teraz możesz poleniuchować.:yes::yes::yes::yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intrygują mnie te światełka nad schodami, tego jeszcze nie widziałam.

 

Jest tam dostęp do wymiany diodek czy trzeba odrywać listwy?

U nas ciągle waham się czy zrobić coś takiego, czy wstawić 3-4 większe punkty np co 3 schodek czy nad schodami jeden spot z mocna diodą i czujnikiem ruchu - aby zawsze zapalało się w nocy jak ktoś podejdzie do schodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tam dostęp do wymiany diodek czy trzeba odrywać listwy?

U nas ciągle waham się czy zrobić coś takiego, czy wstawić 3-4 większe punkty np co 3 schodek czy nad schodami jeden spot z mocna diodą i czujnikiem ruchu - aby zawsze zapalało się w nocy jak ktoś podejdzie do schodów.

 

Niestety trzeba oderwać, w naszym przypadku, Jesteśmy właścicielami bardzo "prostych " ścian i tylko klejenie listew,gwarantowało stabilność. Co do żywotności,to te diody są podobno żywotne. Mają wystarczyć bez dewastacji schodów na 10 lat. Ufam Kamlotowi,bo znając jego nabytą niechęć do wydawania pieniędzy;), ufam,że wie co zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia domek w środku super wykończony. Taki ciepły i przytulny aż nie chce się z niego wychodzić. Synek pewnie zachwycony pokojem. Sama zastanawiałam się nad zielonym kolorem dla mojego syna. Intrygują mnie te światełka nad schodami, tego jeszcze nie widziałam. Ciekawe rozwiązanie. Gratuluję przeprowadzki, teraz możesz poleniuchować.:yes::yes::yes::yes:

 

Ania o leniuchowaniu można zapomnieć,tak samo jak o 6 w totka. Ciągle coś trzeba dokończyć,posprzątać, i dokończyć wyciąganie gwoździ z desek i ułożenie ich. Nie mniej jednak satysfakcja jest ogromna i jestem ogromnie szczęśliwa gdy zamykam oczy:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...