Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ktoś kupował drzwi zewnętrzne drewniane? Jakieś namiary?

 

Mamy drzwi drewniane zewnętrzne z firmy Łapawa i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni - są bardzo solidne i pięknie wykończone. Panowie wykonali nam również schody i parapety. Wszytko można obejrzeć w naszej galerii. Dojazd do klienta 150km ich nie odstrasza, tylko termin oczekiwania to 2 miesiące..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy drzwi drewniane zewnętrzne z firmy Łapawa i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni - są bardzo solidne i pięknie wykończone. Panowie wykonali nam również schody i parapety. Wszytko można obejrzeć w naszej galerii. Dojazd do klienta 150km ich nie odstrasza, tylko termin oczekiwania to 2 miesiące..

a możesz napisać jak cenowo wygladają takie drzwi? Ja mam drzwi standardowe wymiar otworu 210x101 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też poproszę info o drzwiach

 

Poszło na PRV:)

 

A tak przy okazji mam do sprzedania tanio najcieplejszą wełnę mineralną rockool:

*Wełna mineralna rockool rockton 50mm (współczynik przewodzenia ciepła - 0,036 [W/mK]) 5 pełnych paczek (5 * 6m = 30m2) 6zł/m2

*Wełna mineralna rockool rockton 150mm (współczynik przewodzenia ciepła - 0,036 [W/mK]) 15 pełnych paczek (14 * 2,4m = 33,6m2) 19zł/m2

Odbiór własny, kontakt na PRV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy drzwi drewniane zewnętrzne z firmy Łapawa i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni - są bardzo solidne i pięknie wykończone. Panowie wykonali nam również schody i parapety. Wszytko można obejrzeć w naszej galerii. Dojazd do klienta 150km ich nie odstrasza, tylko termin oczekiwania to 2 miesiące..

no ja czekam 2 tygodnie na telefon od nich kiedy do mnie podjada na pomiar (pomimo kilku telefonów przypominających). Jak tak wgląda początek to jaki jest koniec? Może i dobrze robią jak mówisz ale takim traktowaniem to sie współpracy nie rozpoczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdzieś na którejś grupie poznańskiej ktoś polecał Pana z Kobylnicy do różnych prac ogrodowych i nie mogę znaleźć tego postu :( Czy ktoś pomoże ? :) pozdrawiam adam

 

znalazłem :)

Polecam też, jeśli komuś potrzeba -pracownika na godziny.Jest to pan , który na naszym osiedlu w klinach wykonałjuz sporo czarnej roboty. za godzinę bierze 10 zl. Jeśli komus wyda sie to duzo to zaznaczam , ze jest bardzo wydajny. Oczko wodne 18m2 wykopal mi w 10 godzin. U sasiadow pan z zona rozwozil żwirek na rabatach na calej dzialce, kosił, pracowal przy kopaniu pod fundamenty,kopaniu pod rury, kopaniu pod zbiorniki na deszczowke przy betoniarce, cięciu drewna, rozplantowaniu ziemi po dzialce.Polecam go szczegolnie budujacym sie i mieszkajacym w rejonie wiosek puszczy zielonki, kobylnicy, klinów, kicina, tuczna i innych. to ze wzgledu na to, ze ten pan dojezdza rowerem z kobylnicy. Jego żona wyrywa chwasty, pomaga w ciezszych pracach ogrodowych, sprząta też w domach.Ona bierze 8 zł za godzine. Bardzo ich polecam bo pracuja na naszym osiedlu bardzo solidnie, a to jest ich jedyne zrodlo utrzymania.Rozejrzyjcie sie po dzialkach bo czasem czlowiek nawet nie wie, ze w czyms przydalaby sie pomoc, a komus dzieki temu mozna dac zarobic na chleb. Państwo ci nazywaja sie Wróbel.ich nr tel 883423035. tel zawsze odbiera żona.pozdrawiam
Edytowane przez aadamuss24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam 2 prosby. 1 dotyczy drewna kominkowego. Pora sie zainteresowac a ostatni dostawca, od ktorego kupowalem sprzedal mi mokre drewno. Na pewno nie bylo sezonowane. Macie jakies namiary?

 

2 rzecz dotyczy parkieciarza. Stracilem namiar do swojego a potrzebuje kogos kto polozy nowy olej na moj kawalek parkietu. Najlepiej gdyby byl z okolic Swarzedza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...