Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Was ponownie ! Czy ktoś z Was ma u siebie kominy z gotowych elementów ? szukam wskazówek,gdzie i jakie kupić,by nie przepłacić i być zadowolonym :oops:

 

Witam,

ja mam Plewe. Jest tanszy od Schiedla i Leiera.

pozdrawiam

To jeszcze proszę tylko o wskazówkę,gdzie kupowaliście te kominy i będę szczęśliwy...

ja kupowalem w przedstawicielstwie w Poznaniu teraz sa na ulicy Pokrzywno (chyba) zobacz na stronie www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w hurtowni Hausner w Mrowinie. I właśnie mam zamiar go wybudować. Może podrzucicie mi kilka wskazówek? Na co zwrócić uwagę?

 

ps. Pod jakim kątem macie kształtkę wprowadzającą rurę od spalin? Chcę do niego podłączyć kominek z płaszczem wodnym. Czy ma to jakieś znaczenie?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich budujących w Wielkopolsce. Prosiłbym o pomoc. Brat mieszkający na wschodzie stracił pracę ale znalazł nową w Poznaniu. Ma dom który chce sprzedać i kupić inny w pobliżu Poznania. Niestety dom nie jest zbyt dużo warty więc i to co może kupić musi być niezbyt drogie. Czy możecie mi doradzić w jakiej miejscowości pod Poznaniem szukać by ta cena nie była zbyt wysoka? Warunkiem jest by był możliwy dojazd do Poznania do pracy. Tak maksymalnie pół godziny od granic miasta. Może być oczywiście bliżej ale cena nieruchomości tam musi być zachęcająca. Jakieś mało popularne miejsca?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając ograniczony budżet szukałbym czegoś w okolicy Stęszewa, Wronczyn itp. Ceny myślę mogą być tam jeszcze przystępne, a w perspektywie 3 lat dwupasmówka do Poznania. Ewentualnie coś w okolicy Środy Wlkp, również dobry dojazd od Kórnika :)

Dzięki, faktycznie można coś w okolicy niedrogo znaleść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie gdzie w Poznaniu mozna kupic przewody dymowe do podlaczenia kozy do komina chodzi mi glownie o rury i kolana tzw "czarne" no i oczywiscie redukcja tez by sie przydala najlepiej jakis sklep/hurtownia dobrze zaopatrzona

 

polecam najzwyklejszy sklep żelazny, w Kórniku na 3 sklepy można czarne rury dostać we wszystkich, więc podejrzewam że w Poznaniu też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie gdzie w Poznaniu mozna kupic przewody dymowe do podlaczenia kozy do komina chodzi mi glownie o rury i kolana tzw "czarne" no i oczywiscie redukcja tez by sie przydala najlepiej jakis sklep/hurtownia dobrze zaopatrzona

 

polecam najzwyklejszy sklep żelazny, w Kórniku na 3 sklepy można czarne rury dostać we wszystkich, więc podejrzewam że w Poznaniu też

a te sklepy w Korniku mozna wiedziec gdzie sa? Bo w sumei do Kornika to blisko mam i czesto w tamtym kierunku jezdze wiec moze bedzie latwiej zalatwoc ta sprawe w Korniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie gdzie w Poznaniu mozna kupic przewody dymowe do podlaczenia kozy do komina chodzi mi glownie o rury i kolana tzw "czarne" no i oczywiscie redukcja tez by sie przydala najlepiej jakis sklep/hurtownia dobrze zaopatrzona

 

polecam najzwyklejszy sklep żelazny, w Kórniku na 3 sklepy można czarne rury dostać we wszystkich, więc podejrzewam że w Poznaniu też

a te sklepy w Korniku mozna wiedziec gdzie sa? Bo w sumei do Kornika to blisko mam i czesto w tamtym kierunku jezdze wiec moze bedzie latwiej zalatwoc ta sprawe w Korniku?

 

1.skład GS na ul. Średzkiej- z lewej strony przed wjazdem na katowicką

 

2.w Bninie przy głównej drodze, jadąc od Kórnika jakieś 300m przed stacją paliw

 

3. ul. Młyńska- na ul. średzkiej w prawo za cmentarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dla lubiących bezproblemowo i czysto - POLECAM budowanie z Bartkami (bisbud) - Jesteśmy super zadowoleni - Bartek zawsze pod telefonem, zawsze można się z nim dogadać, buduje naprawdę porządnie, na budowie czysto...

 

My na razie po stanie surowym, ale jutro podpisujemy stan deweloperski.

 

POLECAM!!!!

 

Mają już swoją stronkę: budujemydomy.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...