Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

moge polecic do okien drewnianych firme Adpol z ul. Czechosłowackiej w P-ń, jest to doświadczona firma, a obecnie maja ciekawe promocje. Wykonuja okna z drewna eukaliptusa (ponoć lepsze od dębu), no i proponuja pakiet trojszybowy w cenie dwuszybowego. http://www.adpol.pl

Dziękuję!

 

 

Mam jeszcze pytanie związane z okienkami z PCV - czy ktoś z Państwa zamawiał okna na Głogowskiej w 'Oknotech" - jak montaż? bądź okienka u Mielczarka.Chodzi mi konkretnie o profil schuco.A może ktoś mi poleci firmę specjalizującą się w tym profilu.

Pozdrawiam

 

Z tego co wiem to schuco to taka wyższa półka - robią lepsze okucia i grubsze kształtowniki (niz np veka czy foris - 2,5 vs 1,5mm) plus podobno robią malowane profile (przez co kolor nie blednie po pewnym czasie). Ja o robiącym w schuco słyszałem o Mielczarku ale nie o Oknotech'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ci robia jeszcze w schuco

 

http://www.oknaenergooszczedne.pl/index.php/id_2.html

 

jak będziesz miała coś ciekawego na oku to daj znać, chętnie popatrzę, też właśnie szukam okien. Jak jesteś zainteresowana oknami pvc na profilu foris to mam namiary na firmę z Gniezna - robili u mojego sąsiada okna, drzwi zew i bramę gara - wygląda ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale montuje chyba w całym kraju, a przynajmniej z wypowiedzi na forum można wywnioskować ze zna się na rzeczy, opinie ludzi z forum o nim też są pozytywne więc nie bierzesz przypadkowej osoby. naczytałem się na forum o "montażystach fachowcach" i szukam pod tym kątem, cena nie jest tutaj wyznacznikiem nr 1. Zwłaszcza jak ktoś tak jak ja nie może sobie pozwolić na błędny montaż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja również poszukuję okien i informacji o sprawdzonych ekipach, które je montują. Czekam na wycenę od Jezierskiego z głogowskiej, ale nie znalazłam nic na temat ich ekipy (wiem tylko, że mają wspólną ekipę z jakimś innym dystrybutorem). Czy ktoś może zna jej jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was pytanie z innej beczki. Mamy dziś 19 stycznia 2010 i nie została jeszcze założona grupa "GRUPA WIELKOPOLSKA 2010"...

 

Zakładamy tradycyjnie nową grupę na nowy sezon czy piszemy dalej w starej/starych...???

 

Hmmm, wydaję mi się, że grupę Wielkopolska 2010 powinni założyć "nowobudujący" w 2010. Po to właśnie zakładałam rok temu naszą grupę, żeby budujący w 2009 mieli wspólny wątek, a nie pytali, szukali informacji w "starej grupie", która to niejednokrotnie była na etapie wykończeniówki.

Mi tu dobrze :D, a Wy co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was pytanie z innej beczki. Mamy dziś 19 stycznia 2010 i nie została jeszcze założona grupa "GRUPA WIELKOPOLSKA 2010"...

 

Zakładamy tradycyjnie nową grupę na nowy sezon czy piszemy dalej w starej/starych...???

 

Hmmm, wydaję mi się, że grupę Wielkopolska 2010 powinni założyć "nowobudujący" w 2010. Po to właśnie zakładałam rok temu naszą grupę, żeby budujący w 2009 mieli wspólny wątek, a nie pytali, szukali informacji w "starej grupie", która to niejednokrotnie była na etapie wykończeniówki.

Mi tu dobrze :D, a Wy co sądzicie?

 

Dokładnie. Nie ma sensu zakładać kolejnej grupy, skoro tutaj wszyscy jesteśmy na podobnym etapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich doswiadczonych jak i poczatkujacych inwestorow. Ja sam naleze do tej drugiej grupy. Stad mam kilka pytan do juz budujacych:

 

1. Mozecie mi pomoc wskazac solidne hurtownie budowlane? (korzystne ceny, transport, hds, zwroty)

 

2. Poszukuje solidnej firmy budowlanej do stanu surowego (bez dachu) okolice Leszno, Kościan, Śrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja też się chętnie dopiszę do grupy.

My póki co rysujemy nasz dom.

 

Już prawie finiszujemy - zaraz zabierze się do roboty konstruktor i już nie będzie można przesuwać ścian w tę i z powrotem a ja nadal myślę i coś zmieniam ( a architekt i konstruktor czekają na znak, że już koniec zmian i można rysowac dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...