Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zapal świeczkę...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

to przykro,że ludzie,których kochamy odchodzą :cry: :cry:

Miąał już rok od tego okropnego dnia a ja wciąż płaczę za moją Kamilką i Justynką.Miały po szesnaście lat,głowy pełne marzeń,a w jednej chwili brutalnie ten człowiek zabrał im życie.Pic mu się chciało.Alkohol się skończył,no to pojechał kupić.SAMOCHODEM. Miał 2,4 promila we krwi. Zabił Je OBIE na miejscu.Nie umiem sobie z tym poradzić.Tak bardzo za nimi tęsknię :cry: :cry: :cry: Łączę się w bólu z wszystkimi,którzy opłakują swoich bliskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przykro,że ludzie,których kochamy odchodzą :cry: :cry:

Miąał już rok od tego okropnego dnia a ja wciąż płaczę za moją Kamilką i Justynką.Miały po szesnaście lat,głowy pełne marzeń,a w jednej chwili brutalnie ten człowiek zabrał im życie.Pic mu się chciało.Alkohol się skończył,no to pojechał kupić.SAMOCHODEM. Miał 2,4 promila we krwi. Zabił Je OBIE na miejscu.Nie umiem sobie z tym poradzić.Tak bardzo za nimi tęsknię :cry: :cry: :cry: Łączę się w bólu z wszystkimi,którzy opłakują swoich bliskich

 

atija, trzymaj się kochanie ... żadne słowa nie wypowiedzą tego, co chciałabym ci przekazać :cry: :cry: :cry:

[***]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atija, czas nie leczy ran. Czas nie zapełnia pustki. On ją tylko oswaja.

To my, pozostali na ziemi żywi musimy się zmierzać z tym potwornym bólem, aż fizycznym, wewnętrznym skurczem.

Mam go za każdym razem, gdy jadąc na budowę mijam jeden z cmentarzy.

Nie umiem się pozbyć - po 3 latach.

Może kiedyś się pogodzę.

Dlatego wiem co czujesz nie mogąc odłożyć sprawę na półkę duszy.

Poczekam z Tobą - może pewnego dnia łzy nie pojawią się na sama myśl.

A może i nie ? moze to znak, że jeszcze pozostałyśmy ludźmi ?

Napisz, jak u Ciebie ... Poczekam z Tobą na to lekarstwo czasu, w ktore nie wierzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia

Dobrze jest usłyszeć słowa pocieszenia.Przy mojej siostrze,mamie Kamili,to ja jestem tą silną.Ona tego potrzebuje,ale czasem coś we mnie pęka.Kiedy jestem sama i wtedy dziękuję za to forum i za WAS,obcych a jednocześnie tak bliskich

 

Atija, ja też nie raz znalazłam tu pocieszenie, mimo że w większości nie znamy się - na żywo poznałam zaledwie kilka osób tu piszących.

Niełatwo jest być tą silną, to prawda, ale twoja siła pomaga siostrze przejść najgorsze ... z tego co piszesz to dopiero rok minął od tego strasznego dnia :cry: Życzę ci dużo siły ... ale jeżeli zdarzy się, że sama będziesz potrzebować wsparcia - nie bój się o nie poprosić i mów o tym głośno - będzie ci łatwiej ...

jesteśmy obok ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzy Popiełuszko

 

ur. 14 września 1947http://kulturaonline.pl/resources/pictures/2007/08/11/3348/large/popieluszko.jpg zginął 19 października 1984

http://1kdh.fm.interia.pl/znicz.jpg

 

 

 

" ... Prawda ma w sobie znamię trwania i wychodzenia na światło dzienne, nawet gdyby starano się ją skrupulatnie i planowo ukrywać. Kłamstwo zawsze kona szybką śmiercią. Prawda zawsze jest zwięzła, a kłamstwo owija się w wielomówstwo. Korzeniem wszelkich kryzysów jest brak prawdy ..."

 

ks. Jerzy Popiełuszko dn. 26 września 1982 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dowiedziałam się, że mój internetowy znajomy odszedł.

To był taki sam znajomy jakich dużo mam tutaj. Nigdy nie spotkaliśmy się , ale łączyła nas wspólnota myśli.... Wiecie o czym piszę.

Żałuję, że się spotkałam tego cudownego człowieka.

 

Dziwnie dowiedzieć się o tym przez internet...

 

Zapalam świeczkę. Pomyślcie ciepło o Krzyśku.

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za maleńką Calineczkę - Julkę Jabłonowską, ktora odeszła w sobotę po dwóch latach walki o życie ... :cry: była najmniejszym dzieckiem urodzonym w Polsce ... ważyła tylko 390 gramow przy urodzeniu ...

 

Śliczna mała dziewczynka, która miała tyle sily walki w sobie, śpij dobrze kochany aniołeczku :cry:

 

[***]

 

http://wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/lokalne/50133,mala-wielka-julka-w-sobote-zmarla-w-szpitalu-nasza,id,t.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...