Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jedyny - komentarze


Recommended Posts

A tu zapraszam Wszystkich do komentarzy.

Jeżeli macie jakieś ciekawe uwagi na temat naszego projektu to bardzo proszę o wpisywanie, a jeśli ktoś z Was buduje lub widział gdzieś taki dom w realu to tym bardziej proszę o kontakt.

Kupiłem "kota w worku", niestety nie mielismy możliwości zobaczenia naszego domku po zbudowaniu, wiec pewnie jestemy pierwsi - ryzykanci. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wybór projektu uzależniony był przede wszystkim od możliwości finansowych. Dom miał mieć prostą konstrukcję, prosty dach i takie tam :) Dodaliśmy jednak częściowe podpiwniczenie i obawiam się, że koszty znacznie wzrosną - ale doszliśmy do wniosku, że inaczej się nie da. Teraz jesteśmy na etapie wyboru kredytu - złotówki, czy franki... Do tego dochodzi cała papierologia, więc liczę, że nie zaczniemy wcześniej niż latem :)

Wasz projekt też jest bardzo ładny i widzę, że działkę macie blisko innych zabudowań. Moje hektary położone są na kompletnym odludziu. Trochę mnie to przeraża, ale w sumie o tym zawsze marzyłam....A marzenia są po to, żeby je spełniać, nieprawdaż ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj adamgrazia :D

 

Tak się cieszę , że ktoś się w końcu zdecydował na ten projekt - zawsze uważałam go za jeden z piękniejszych i ciekawszych z kolekcji Muratora :D

 

Był nawet moment ,że bralismy go pod uwagę , ale naszym marzeniem był od dawna dom parterowy - mamy dość wiecznej bieganiny po schodach :wink:

 

Będę tu zaglądac i podpatrywać jak realizujecie swojego Jedynego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam teraz kogoś kto ociepli moj domek wełną mineralną - macie może jakiegoś specjalistę w tej materii - ponoć to nie to samo co ocieplanie styropianem. Jeśli znacie kogoś to czekam na info

 

Zadzwoń sobie do ekipy od ociepleń co podałem na tablicy ogłoszeń i ocieplała mnie dom i mpoplaw-owi. Co prawda ja robiłem styro, ale nie sądzę, żeby chłopakom robiło to różnicę :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam teraz kogoś kto ociepli moj domek wełną mineralną - macie może jakiegoś specjalistę w tej materii - ponoć to nie to samo co ocieplanie styropianem. Jeśli znacie kogoś to czekam na info

 

Zadzwoń sobie do ekipy od ociepleń co podałem na tablicy ogłoszeń i ocieplała mnie dom i mpoplaw-owi. Co prawda ja robiłem styro, ale nie sądzę, żeby chłopakom robiło to różnicę :wink:

 

pozdrawiam, majki

 

Majki, dzięi za podpowiedz, faktycznie Pan Karol zrobił na mnie baaaaardzo dobre wrażenie ;-), wszystko wskazuje na to że się dogadamy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Ja elewacji docelowej jeszcze nie mam ... Na razie sam klej na siatce ...

Też muszę do chłopaków zadzwnoć i się umówić na kiedyś ... Tylko czekam aż sie dobrze ociepli i będę miał już drzwi wejściowe i br. garażową - to od razu wykończą narożniki ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja elewacji docelowej jeszcze nie mam ... Na razie sam klej na siatce ...

Też muszę do chłopaków zadzwnoć i się umówić na kiedyś ... Tylko czekam aż sie dobrze ociepli i będę miał już drzwi wejściowe i br. garażową - to od razu wykończą narożniki ...

 

pozdrawiam, majki

 

No tak, masz racje. Dzieki

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję początków i życzę powodzenia, sąsiedzie.

Ja zaczynam budowę na Wiskitnie za 3 tygodnie.

Pozdrawiam

Ya

 

O matko, mamy sąsiada!!!!! A gdzie na Wiskitnie się budujecie? Musimy "zwizytowac" swoje budowy ;-)

 

Na Kolumny, za mostkiem. Jak zaczniemy na dobre to musimy się poodwiedzać.

:)

Pozdrawiam

Ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

No dzięki Majki, ty jak zwykle on-line :roll:

Odpusciłem już wigilie w nowym domu, nastawiam się teraz na Wielkanoc :lol:

 

Cześć

 

Widzę, że używasz tych samych określeń co ja, do obecnej aury za oknem nam panującej :evil:

Ty dopiero zaczynasz, mnie tam śnieg może padać, ale też mnie to wk.wia :evil:

No ... powodzenia ! :D

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...