Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

wielka ściema ... kredyt w złotówkach


daggulka

Recommended Posts

No muszę to z siebie wyrzucić , bo mnie zaraz szlag trafi :evil:

Od razu zaznaczę, że na kredytach się nie znam ( i być może nie mam racji - niech ktoś mnie z błędu wyprowadzi).... to co piszę to tylko moje odczucia :roll: .

 

Otóż zewsząd słyszę : KRYZYS .... współczujmy kredytobiorcom frankowym , złotówkowcy mają lepiej ....RATY IM SIĘ OBNIŻĄ!!!!!!!!!!!!!

 

Tak więc z niecierpliwością czekałam na nowy harmonogram spłat ....se pomyślałam :

"kurcze, super ...niższa rata, będzie lżej - pewnie sporo niższa skoro tyle o tym trąbią :roll: "

 

Dziś otrzymałam harmonogram na najbliższe 4 miesiące....tak, obniżyła się rata ... do tej pory było 1465 z groszami , teraz jest 1458 z groszami..... 7 zeta :evil: :evil: :evil:

 

Czy ktoś mi wreszcie powie kogo mam kopnąć w d...upe za to że robią ludziom wode z mózgu???!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 363
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No muszę to z siebie wyrzucić , bo mnie zaraz szlag trafi :evil:

Od razu zaznaczę, że na kredytach się nie znam ( i być może nie mam racji - niech ktoś mnie z błędu wyprowadzi).... to co piszę to tylko moje odczucia :roll: .

 

Otóż zewsząd słyszę : KRYZYS .... współczujmy kredytobiorcom frankowym , złotówkowcy mają lepiej ....RATY IM SIĘ OBNIŻĄ!!!!!!!!!!!!!

 

Tak więc z niecierpliwością czekałam na nowy harmonogram spłat ....se pomyślałam :

"kurcze, super ...niższa rata, będzie lżej - pewnie sporo niższa skoro tyle o tym trąbią :roll: "

 

Dziś otrzymałam harmonogram na najbliższe 4 miesiące....tak, obniżyła się rata ... do tej pory było 1465 z groszami , teraz jest 1458 z groszami..... 7 zeta :evil: :evil: :evil:

 

Czy ktoś mi wreszcie powie kogo mam kopnąć w d...upe za to że robią ludziom wode z mózgu???!!! :evil:

No to masz na paczkę fajek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trend jest pozytywny. Rata zmalała.

Frankowcm wzrosła. Powiem wiecej - znacznie wzrosła.

 

Co do wysokości zmnieszenia raty w złp.

Ameryki nie odkrywam.

RPP podwyższa stopy procentowe - banki bezzwłocznie podwyższają oprocentowanie udzielonych kredytów.

RPP obniża stopy procentowe - banki z ociąganiem zmniejszają oprocentowanie udzielonych kredytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz na paczkę fajek :D

Nie pal tego taniego świństwa :)

Ja palę fajkę :D

Łaaa prawdziwy facet :)

 

Wowka :):) Komu wzrosła ???? 3 dni temu spadło mi oprocentowanie kredytu w CHF z 4,02 na 2,99 %. Pokryło różnicę w kursie kilka razy na racie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trend jest pozytywny. Rata zmalała.

Frankowcm wzrosła. Powiem wiecej - znacznie wzrosła.

 

Co do wysokości zmnieszenia raty w złp.

Ameryki nie odkrywam.

RPP podwyższa stopy procentowe - banki bezzwłocznie podwyższają oprocentowanie udzielonych kredytów.

RPP obniża stopy procentowe - banki z ociąganiem zmniejszają oprocentowanie udzielonych kredytów.

 

Taaak... frankowcom wzrosła, ale też dostali bonus ...niektórym bank obniżył oprocentowanie nawet o 1,03% .... nie wiem dlaczego bo się na tym nie znam , ale obniżył i wiem to z pierwszej ręki

poza tym dopiero teraz zrównała im się rata ze złotowymi ...więc notabenek płacą teraz tyle raty co ja złotówkowiec od danej kwoty kredytu ... a pewnie kiedyś zaś zapłącą mniej jak franek spadnie bo szczerze wątpię, ze będzie stał tak wysoko dożywotnio

 

więc nie gadajcie jak to frankowcy mają przerąbane .... bo to nasza rodzima złotówka k.... to jedno wielkie kredytowe gówno :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę to z siebie wyrzucić , bo mnie zaraz szlag trafi :evil:

Od razu zaznaczę, że na kredytach się nie znam ( i być może nie mam racji - niech ktoś mnie z błędu wyprowadzi).... to co piszę to tylko moje odczucia :roll: .

 

Otóż zewsząd słyszę : KRYZYS .... współczujmy kredytobiorcom frankowym , złotówkowcy mają lepiej ....RATY IM SIĘ OBNIŻĄ!!!!!!!!!!!!!

 

Tak więc z niecierpliwością czekałam na nowy harmonogram spłat ....se pomyślałam :

"kurcze, super ...niższa rata, będzie lżej - pewnie sporo niższa skoro tyle o tym trąbią :roll: "

 

Dziś otrzymałam harmonogram na najbliższe 4 miesiące....tak, obniżyła się rata ... do tej pory było 1465 z groszami , teraz jest 1458 z groszami..... 7 zeta :evil: :evil: :evil:

 

Czy ktoś mi wreszcie powie kogo mam kopnąć w d...upe za to że robią ludziom wode z mózgu???!!! :evil:

 

Wysokość raty przesłania ci świat. Nie wysokość raty jest ważna ale całkowite zadłużenie.

 

I waluta kredytu. Kredyt trzeba mieć w walucie która się osłabia a zarobki w walucie która się umacnia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o kredytach mowa - czy ktos uprzejmy może mi doradzić (bo na bankowości zupełnie się nie znam) o jaki kredyt się starać w tych trudnych teraz czasach? Motam się od jakiegoś czasu i sama nie wiem - złotówki, czy inna waluta. Liczę na Wasze dobre słowo :)

 

Żaden, jeśli nie zaczęłaś jeszcze budowy to nie zaczynaj.

 

Masz niezadłużoną działkę to bardzo dobrze - to świetny przechowalnik wartości.

 

Oszczędności które masz ulokuj w walucie i w złocie.

 

Nastaw się na ciężkie czasy i skup się na utrzymaniu pracy, nie dokładaj do tego budowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...