Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 112
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
Co za szkoda, że dopiero dziś trafiłam na Twój dziennik...

Zachwyciła mnie tapeta w salonie i kominek - po prostu boskie, no i wreszcie coś innego :D

Fajna kolorystyka w sypialni - będzie więcej różu/fioletu, czy tylko te paski+pościel?

 

PS. Ja mieszkam od 16 lipca 2009 :wink:

 

Dziękuję za miłe słowa!!

W sypialni będzie fiolet z różem ale za kilka lat może uda się za dwa jak będzie zrobiona garderoba troszkę tam pozmieniam, gdyż nie mam ściany oddzielającej sypialnię od garderoby. Chcę tam zamontować duże przesuwane szklane drzwi z jakimś malowidłem :p Na pewno będą fioletowe zasłony. Ale to również z czasem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie :D

Jak to mozliwe , że dopiero teraz trafiłam na Wasz dziennik?

Przeciez my prawie bratnie dusze jesteśmy :D :wink:

Historia nasza jest bardzo podobna,

tez kawałek pola od rodziców , który teraz jest naszą DUMĄ tzn działką, środki też nie w wysokości milionów, tylko troche własnych i zapomoga z Banku :D

Tylko, że my jesteśmy na początku drogi do spełnienia marzeń, czekamy teraz na wiosnę.

Jak byscie mogli zdradzić ile Wasz Cudowny Dom kosztował do tej pory (moze być na PRV).

Bo jak czytam niektóre dzienniki i kosztorysy to mi ręce opadają.............

Będę Was bacznie od dzisiaj obserwować bo niedość , że mamy wspólne "więzi" :wink: to jeszcze wystrój domu całkiem w moim guście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byscie mogli zdradzić ile Wasz Cudowny Dom kosztował do tej pory (moze być na PRV).

Bo jak czytam niektóre dzienniki i kosztorysy to mi ręce opadają.............

 

Z ciekawości - za dużo czy za mało w innych dziennikach? :roll: Żeby na darmo nie klepać w klawiaturę, u nas ok 1800zł/m2 pow. całkowitej - do stanu obecnego (bez działki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 5 months później...
Teraz dopiero zauważyłem, że też obniżyliście jętki, żeby mieć większy strych. Zrobiliście to już na etapie projektowania, czy wyszło dopiero na budowie? Widzę, że z deskowaniem strychu się nie spieszycie, bo są ważniejsze sprawy...

 

Większość naszych zmian wchodziła w życie dopiero na etapie budowy. Adaptację projektu i nadzór miała ta sama osoba więc odpadło kreślenie projektu. A strych jest ale kiedy będzie potrzebny... może nigdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...