Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 112
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

płytki do łazienki mi sie podobaja fajny kolorek dekory też niczego sobie zastanawiała bym sie nad czerwienia hmm pomimo iż to mój ulubiony kolorek chyba bym go nie uzyła jako płytki chyba że tylko dodatki które zawsze na inne można zmienić :) tynki wewnętrzne rozpoczęte i któryś raz z kolei dziwię się że już kuchnię ktoś na takim etapie zamawia :) zdążysz ze wszystkim tak szybko ?? a co to za kuchnie sobie upatrzyłaś ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p :p Dziękuję bardzo za kawkę i ciacho!!!

:p :p :p :p :p

Odpowiadam!!

Termin przeprowadzki jest. Planujemy, że będzie to początek lipca i oby tak było.

Fakt robimy dopiero tynki - prognozy pogody są optymistyczne będzie ciepło więc będzie schło. A kuchnia - obecne terminy na meble kuchenne u stolarzy to maj. Zanim podpiszemy umowę, będą pomiary minie kilka dni. I mamy już czerwiec a wolę, aby meble postały u stolarza na magazynie bo jest taka możliwość niż przeprowadzać się nie mając mebli kuchennych. Po za tym teraz mam na to odrobinę czasu a później ... Z wiosną zajmę się ogrodem i każdą chwilę po pracy raczej w nim chcę spędzać więc... Będę spokojna, że i meble są i schody! :wink: :p POZDRAWIAM!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzonka życzę ale ja stawiam że za równy rok wejdziecie :) od stanu surowego zamkniętego równo rok wykańczaliśmy domek ale to wszystko zależy od pojemności portwela , ekip budujących no i oczywiście od tego co wymyślicie w domku jak będzie prosto to i szybko jeśli już pojawią się ciekawe ścianki oświetlenia płytki układane według jakiś wzorów to już zajmuje dużo więcej pracy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PostWysłany: Czw, 26 Luty 2009 22:42 Temat postu:

Powodzonka życzę ale ja stawiam że za równy rok wejdziecie od stanu surowego zamkniętego równo rok wykańczaliśmy domek ale to wszystko zależy od pojemności portwela , ekip budujących no i oczywiście od tego co wymyślicie w domku jak będzie prosto to i szybko jeśli już pojawią się ciekawe ścianki oświetlenia płytki układane według jakiś wzorów to już zajmuje dużo więcej pracy

 

dla mnie rok to bardzo dobra prognoza :D oby się spełniła :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę że jak finansowo podparci jesteście dobrze to powinno byc ok :) udaje się co niektórym wcześniej wprowadzić ale czesto zamieszkuja jeszcze plac budowy a to już nie jest fajne kiedy mieszkasz i jeszcze sporo prac między czasie się wewnatrz robi :) lepiej już poczekac i wejść na gotowe ale dobrze się mówi kiedy ma się gdzie mieszkać bo jak ktoś wynajmuje mieszkanie to patrzy jak najszybciej wejśc by nie płacic tych opłat wynajmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziękuję za odwiedziny.

Macie ładnie boazerię na krokwiach, a nie podbitkę to ładne rozwiązanie. Wiem bo mam. :D :D :D

Też zastanawialiśmy się nad tym projektem, upadł ze względów rodzinnych.

Zazdroszczę mediów, u nas miało być wszystko - miało, na razie nie ma nic. Zaczynam się niepokoić bo planowana przeprowadzka lipiec sierpień.

pozdrawiam, kibicuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witaj, widzę ze jesteśmy na podobnym etapie, choc u nas instalacje dopiero się zaczynają :(. Mam pytanko o wspomnianą w dzienniku hurtownie z płytkami, możesz podać nazwę, namiar lub może stronke internetową? Ceny pewnie przystępniejsze niz w sklepach w Poznaniu? I ostatnie - mają płytki polskie czy inne również?

pozdrawiam

Monika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p Witam! Oj dawno!!! :wink:

 

 

Co do płytek to byłam na Wichrowej w Gen - bud. Mają tam bardzo duży wybór, wielu producentów. A ceny...? Nie myślałam o nich? Różne płytki importowane są bardzo drogie a to za sprawą ceny euro. Ale jeśli szuka się inspiracji warto tam pojechać. A czy tam będę kupować? Nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...