Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze niepolityczne do Naszego Dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 222
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
No i ja w koncu tu trafilam :D Projekt domu masz absolutnie swietny.Biala podloga epoxy wyglada zjawiskowo ale widac na niej najmniejszy paproszek i kazdy wlos:(Czy ta podlga pokazana przez Ciebie to beton?Schody bardzo ladne,z jakiego materialu masz zamiar je zrobic?Bede tu zagladac i kibicowac jesli nie masz nic przeciwko temu:)))Masz juz jakies plany co do aranzacji ?Pokaz prosze i zagladaj tu czesciej :D .Pozdrawiam Matinee.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja w koncu tu trafilam :D Projekt domu masz absolutnie swietny.Biala podloga epoxy wyglada zjawiskowo ale widac na niej najmniejszy paproszek i kazdy wlos:(Czy ta podlga pokazana przez Ciebie to beton?Schody bardzo ladne,z jakiego materialu masz zamiar je zrobic?Bede tu zagladac i kibicowac jesli nie masz nic przeciwko temu:)))Masz juz jakies plany co do aranzacji ?Pokaz prosze i zagladaj tu czesciej :D .Pozdrawiam Matinee.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

No to ja mam w drugą stronę - mam schowane (żeby nie psuły bryły domu) i sie boję, że jak się coś z nimi odpukać stanie do dooopa blada. :-?

Myślałam, że mnie pocieszysz i napiszesz, że też masz chowane i nic im nie będzie :D :D :D Wszyscy najwraźniej maja normalne rynny - tylko nie ja :(

Źle się wcześniej wyraziłam nie chodzilo mi o strop tylko o rodzaj dachu :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zagladnełam ot tak bo juz dawno nie patrzyłam co tu słychac i patrze a tu chałupa juz stoi jak malowana. :o Niezle. Podoba mi sie pomysł na schody. Tez mysle o szybie jako poręczy, ale nie wpadłabym zeby puścic cała tafle po całości, a u mnie by to moze i pasowało, zwłaszcza ze względu na jeden taki gag co się mieści na schodach i utrudnia wszystko skutecznie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...