Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze niepolityczne do Naszego Dziennika


Recommended Posts

No to ja mam w drugą stronę - mam schowane (żeby nie psuły bryły domu) i sie boję, że jak się coś z nimi odpukać stanie do dooopa blada. :-?

Myślałam, że mnie pocieszysz i napiszesz, że też masz chowane i nic im nie będzie :D :D :D Wszyscy najwraźniej maja normalne rynny - tylko nie ja :(

Źle się wcześniej wyraziłam nie chodzilo mi o strop tylko o rodzaj dachu :oops:

 

tez chcialam miec schowane,ale po pierwsze mam tylko jedna na calym budynku, po drugie podobno zdarzaja sie z nimi problemy,a po trzecie u nas przelewy dachowe sa dziwnie porobione i nie rozumiem czemu rynna moze byc tylko taka... motaja mi w glowie rowno;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Super te schody. :D ... chociaż nie wiem, czy te moderne i ugrzeczniono-efekciarskie :wink: nie podobają mi się jeszcze bardziej... :roll: 8) :D

 

 

no nie, sa zbyt efekciarskie. Ja ide w dezajn surowizny. Nie moge zadnego klienta na to namowic, wszyscy tylko beze, brazy, no szarosci w randze awangardy ewentulanie, :wink: wiec zrobie u siebie, o!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tez chcialam miec schowane,ale po pierwsze mam tylko jedna na calym budynku, po drugie podobno zdarzaja sie z nimi problemy,a po trzecie u nas przelewy dachowe sa dziwnie porobione i nie rozumiem czemu rynna moze byc tylko taka... motaja mi w glowie rowno;]

 

Gdybym ja miała tylko jedną to też nie robiłabym wenętrznego odwodnienia. Ale za bardzo nie widzę innego rozwiązania w naszym przpadku. Też się trochę tego boję, ale w końcu takie systemy są już montowane i aż tak strasznie się nie sprawdzają więc pozostaje mieć nadzieję, że u nas też będzie ok :-?

 

P.S. Nie widzę tych świetnych schodów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tjaaa, znalazlam, firma z Wroclawia, chce mi te schody wystrugac za jedyne 32 tys netto :evil:

 

eeeee, to trzeba jakoś chałupniczo zrobic z kształtek. Chcesz malowac proszkowo na czarno/grafit?

Ja wyceniałam narazie szklane i policzyli mi 15 tysi, ale tu jest cała zabudowa schodów, galeria na górze i antresola 5.5metra, w tym jedna płachta szkła na pierwszym zabiegu od podlogi do sufitu.

Musisz chyba po śłusarzach pokrążyc troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja, ale pędzicie :o , szybciej od nas jeśli przeliczyć powierzchnię na ilość wykonanych prac! :D

Oksy, nie polewaj tylko broń bosze wylewki wodą! Niech wam na drugi dzień po laniu zakryją folią i tak potrzymajcie z tydzień. No ewentualnie dwie szklanki wody na m2, ale nie więcej! My polaliśmy tak, że tynki podciągnęły wilgoć do góry i teraz mam piękny syf na ścianach 40 cm od podłogi. :roll:

A to kierbud kazał polewać... :x

No właśnie, ciekawa jestem jak awantura? :wink:

 

Bądź łaskawa dla sosenki :lol: , rzeczywiście ślicznie z góry wygląda, a pień możesz czymś obsadzić.

 

Aaaa!!!Okna drewniane lepiej wstawiać jakiś czas po wylewkach, nie za szybko bo mogą się wypaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, mowilam mu,ze u "Was cos nie halo z tynkami odpolewania" i uslyszalam " no jasne, bo oni żle polewali ":evil: czyli klasyka Mr.Zbiga :evil:

Do okien mamy jakies trzy tygodnie, wiec moze sie wylewki zdarzą wyschnąc :lol:

 

Co do awantury, to on jest niesamowity, jak wyczul,ze buzują ode mnie hormony ,ze wybuchne, to przepraszal i był tak ugrzeczniony,ze nie moglam sie awanturowac :cry:

 

A ostatnio darł sie na moja koleżanke, ktorej firma robi docieplenie, i to tak,ze mi oczy wyszly na wierzch. :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, mowilam mu,ze u "Was cos nie halo z tynkami odpolewania" i uslyszalam " no jasne, bo oni żle polewali ":evil: czyli klasyka Mr.Zbiga :evil:

Do okien mamy jakies trzy tygodnie, wiec moze sie wylewki zdarzą wyschnąc :lol:

 

Co do awantury, to on jest niesamowity, jak wyczul,ze buzują ode mnie hormony ,ze wybuchne, to przepraszal i był tak ugrzeczniony,ze nie moglam sie awanturowac :cry:

 

A ostatnio darł sie na moja koleżanke, ktorej firma robi docieplenie, i to tak,ze mi oczy wyszly na wierzch. :o :o

Ja bym tez bardzo uważała z tymi drewnianymi oknami, zwłaszcza ze to raczej duuuze okniska są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...