Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze niepolityczne do Naszego Dziennika


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 222
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...
  • 3 months później...
  • 4 months później...
  • 1 year później...
Oksymoron, super, że wróciłaś. Masz na forum fanki Twoich wnętrz. Do zdjęć udało się trafić drogą dedukcji. Zdjęcia wrzuca się poprzez kliknięcie na ikonkę fotki (między kopertą i kliszą). Możesz wrzucić bezpośrednio z komputera - nie wchodzą duże pliki, zdjęcia są widoczne jako miniaturki. Możesz też kliknąć opcję "ze strony", wtedy wklejasz link bezpośredni i odhaczasz ten tekst, który tam jest. Ja wrzucam linki z imageshack.us
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oksymoron, super, że wróciłaś. Masz na forum fanki Twoich wnętrz. Do zdjęć udało się trafić drogą dedukcji. Zdjęcia wrzuca się poprzez kliknięcie na ikonkę fotki (między kopertą i kliszą). Możesz wrzucić bezpośrednio z komputera - nie wchodzą duże pliki, zdjęcia są widoczne jako miniaturki. Możesz też kliknąć opcję "ze strony", wtedy wklejasz link bezpośredni i odhaczasz ten tekst, który tam jest. Ja wrzucam linki z imageshack.us

 

udało sie trafic? to moze juz mam nie wklejac?:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie da, sie probuje z picassy wklejac i jak widac bezskutecznie;)

 

A w picasie wysłałaś to online? jesli tak to jak otworzy Ci się online obrazek musisz skopiowac jego adres tak aby miał https na początku i jpg na końcu i ten adres wstawić między [/img] Powinno zadziałać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, podzielone na odcinki, raz,ze tak lubie, a dwa pan powiedzial,ze takiej tafli krzywej jak moje sciany to on nie wytnie.... najwyzsza tafla i tak jak widac mu nie wyszla i wiezie ją już od roku poproawioną,,,, widać zabładzil... dodawanie zdjec przez picasse nie dziala, musze przez forum agorowe wlpeiac, wiec chwile mi to zajmie :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w picasie wysłałaś to online? jesli tak to jak otworzy Ci się online obrazek musisz skopiowac jego adres tak aby miał https na początku i jpg na końcu i ten adres wstawić między [/img] Powinno zadziałać

 

co to znaczy wyslalam online? wyslalam online,ale rozszerzenia jpg nie uwidzisz;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenie się spełniło ;) :D.

Oksymoron, zdążyłam już wyśledzić zdjęcia Twoich wnętrz na gazecie... Piękny dom, rewelacyjne zdjęcia!!!

Czekam z niecierpliwością na więcej zdjęć, bo pewnie te co widziałam to tylko garstka ;)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez rere79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...