Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dlaczego ?ycie jest pi?kne?


Recommended Posts

dzisiaj mój małzonek po wyjściu z łazienki ( o 6 rano !!!) podszedł do mnie -szykowałam kawke i śniadanko -przecież roboty na budowie mnóstwo -, a dewiza nasza jest -wcześniej wstawać -sporzej chodzić !!!)-więc podszedł do mnie , przytulił i szepnął mi do uszka :

dziękuje ,że jesteś .......

 

..... czyż życie nie jest piękne ,albo raczej jego chwile ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

życie jest piękne, bo w każdym jego calu odnajdujesz powód do szczęścia, nic nie dzieje się bez powodu, wszystko ma swój sens, wynosisz z niego wiele nauki a także wnosisz coś od siebie do tej harmonijki. życie jest piękne, bo cały świat pomaga nam w tym, aby piękne było. życie jest piękne.. bo jest piękne. można spotkać tyle nowych wrażeń, można osiąść na laurach i pozostać przy czymś do czego się przywiązało, można odkrywać coraz to nowsze smaczki, tego się nie da opisać. życie jest piękne, bo nawet gdy czeka nas upadek, to podnosimy się po to, żeby dotknąć chociaż jednego promienia słońca. bo jeżeli tego pragniemy to taniec śmierci może nas ominąć na długie lata. bo tu jest miłość. bo tu jest przyjaźń, przyjaźń to miłość, miłość to życie, a życie to wszystko co każdy z nas posiada. życie to dar własnej woli, dzięki któremu nie zachowujemy się jak roboty. życie jest czymś pięknym, bo nieważne kim się jest, ile się ma lat(5-100) zawsze wyraża się jego piękno słowami pochodzącymi od serca. Czemu dla mnie życie jest piękne?

- Bo tu jest ktoś kogo kocham

- Bo tutaj jestem przez kogoś kochany

- Bo nigdzie indziej nie wyjdę sobie rytualnie za pozwoleniem mojej kochanej żonki co sobotkę do lasu na 2 godzinny spacer z jointem i słuchawkami na głowie

- Bo to coś czego sam nie jestem w stanie opisać

- Bo to miłość

 

Kiedyś moja matka mi powiedziała taki cytacik, coś w tym rodzaju

"niebo nie zwala nam się na głowę, żeby patrzeć jak upadamy i cierpimy,

ale by patrzeć jak w chwale się podnosimy"

i mimo iż z matką często wpadałem w konflikty itp. to za te słowa zawsze jej byłem wdzięczny, bo to jest chyba sens wszystkiego.

 

- Bo dla każdego jest piękne

- Bo cały świat pomaga nam spełnić nasze marzenia

 

i możnaby duużo wymieniać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Forest , zycze i Tobie tego samego

Kochana , w zyciu tak juz jest , raz na wozie raz pod wozem .

Kazdy ma slabsze dni , ba nawet lata.

Pogodzenie to tez wazna sprawa .Bardzo wazna.

Codziennie musimy sie z czyms godzic , na cos przymknac oko .

O zyciu mowimy , o zyciu :lol: :lol: :p :p

Jesli chcesz o czyms pogadac , dam Ci moj nr GG

Dziewczyno , byc moze najgorsze masz za soba i teraz moze byc tylko lepiej , musi tak byc .Przeciez dno bylo osiagniete, tak to zrozumialam :)

ps .pogadanie z kims obcym i jednoczesnie takim , kogo nie widzielismy i nie zobaczymy czasem przynosi dobre wyniki

Arbuziaki :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrmi, dziekuje za dobre slowo. Owszem, bylam w strasznym dolku, ale nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo. Duzo sie wtedy nauczylam a i ksiazke mi sie napisalo o tym wszystkim i zeby dopelnic szczescia ta ksiazka nawet znalazla wydawce. A teraz jest tak normalnie po prostu. Nie uwierzylam nagle, ze zycie jest piekne i pelne sensu, ze ludzie sa wspaniali, Bog czuwa nad swoimi dziecmi i takie inne. Nauczylam sie zyc bez tego i jest dobrze. Pewnego rodzaju relatywizm, fatalizm i zwatpienie pozostanie we mnie chyba juz na zawsze, ale juz wiem, ze z tym da sie zyc.

Szkoda, ze nie mam gg, poniewaz chetnie porozmawialabym z Toba. Jestes bardzo inteligentna osoba i mysle, ze duzo moglabym sie od Ciebie nauczyc :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relatywizm , fatalizm i zwatpienie tez mina .

Zobaczysz .

Najgorsze , ze pozostaje taki ciezar doswiadczenia .

Powiem Ci , ze sie przydaje

 

A wykorzystujac juz Twoje doswiadczenie w pisaniu , to mam tez scenariusz . :D

Moze jakies wydawnictwo zalozmy , pozbieramy zakrecone historie?

:wink:

buziaki :p

I ja dziekuje za komplementa , ale nie zasluguje :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasne wydawnictwo to niestety nie jest lekki kawalek chleba, ale z drugiej strony autor zarabia chyba najmniej na wlasnej ksiazce wiec moze jednak warto. Zobacze jak sie bedzie sprzedawac moj debiut :) . Na pewien scenariusz tez mam pomysl. Moze zalozymy jakis bank pomyslow? I jeszcze dwa filmiki krotkometrazowe chodza mi po glowie. Szkoda, ze juz czasu nie starcza na spelnianie marzen, ale moze kiedys...

 

Rrmi, to nie komplementy. To fakty. I w ogole na tym forum jest wielu fajnych, myslacych i zaradnych ludzi. Podoba mi sie tu, choc glownie czytam. Na pisanie nie starcza juz czasu. Teraz sobie choruje, wiec czesciej tu zagladam :)

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiazka ma sie ukazac w listopadzie, o ile wydawnictwo wyrobi sie. Nie ma sie co oszukiwac, nie jestem dla nich priorytetem :D Zaraz wysle Ci na pm tytul. Bedzie mi milo jesli przeczytasz, chociaz mam pelna swiadomosc, ze moze sie raczej nie spodobac. Sama w tej chwili mam w stosunku do niej mieszane uczucia. Zbyt duzo w niej rozpaczy, emocji itp. No, ale przynajmniej jest szczera.

Rowniez pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksiazka ma sie ukazac w listopadzie, o ile wydawnictwo wyrobi sie. Nie ma sie co oszukiwac, nie jestem dla nich priorytetem :D Zaraz wysle Ci na pm tytul. Bedzie mi milo jesli przeczytasz, chociaz mam pelna swiadomosc, ze moze sie raczej nie spodobac. Sama w tej chwili mam w stosunku do niej mieszane uczucia. Zbyt duzo w niej rozpaczy, emocji itp. No, ale przynajmniej jest szczera.

Rowniez pozdrawiam :D

 

Forest a ja mogę prosić o info. z tytułem książki.

A uczucia mieszane na temat swojego dzieła, tak sobie myślę, że to chyba normalka. Często tak bywa , że zachwycamy się tym co stworzymy a potem przychodzi taka chwila powątpiewania...

 

pozdrawiam

 

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...